Перейти до змісту

як зробити круглий отвір розміром 200 мм у ДСП


dr_greenthumb

Рекомендовані повідомлення

Взяти фрезу,діаметром 20 мм. і просвердлити.

http://hafele-shop.com/ru/catalog/abrazivi_pili/23319-d-20-rafix-16.html

Звиняйте,100500 вибачень.Тему не дочитав. 200мм-20см.

А по суті-таки лобзиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як зробити круглий отвір розміром 200 мм у ДСП
Взяти фрезу,діаметром 20 мм. і просвердлити.

Весьма извращённо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяти фрезу,діаметром 20 мм. і просвердлити.

http://hafele-shop.c...0-rafix-16.html

Звиняйте,100500 вибачень.Тему не дочитав. 200мм-20см.

А по суті-таки лобзиком.

тю))) а недорого вийшло б)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно,харе стібатися.Вибачився ж.

А ще собі колись купував на ринку свердло (не можу знайти в Неті).Спробую пояснити,думаю знайдете.

По центру свердло.Перпендикулярно від нього планка,на який ще дві насадки.Вони бувають різні.На гіпсокартон звичайний метал,на ДСП з побєдітовими напайками.От по цій самій планці розсовуються ці насадки,відносно свердла.Ліва на 100 мм. і права на 100 мм. Виходить отвір діаметром 200 мм.Насадки крутяться відносно осі свердла. Виходить,як би тризубець. Правда на довго такого свердла не вистачить.

Все це діло заряджається в дрельку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Метіш круг, сверліш по контуру 0,2 мм (аль ісчо меньшим), вибиваєш, зачищяєш.

Лобзіком можна, фрезу такого діаметру невідаль :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд чи таким дрелькою вдасться висвердлити в ДСП...

А як? - все залежить від того, наскільки чистовим має бути отвір. Можна й свердлом 4-5 мм (чим тоньше - тим довше, але й чистіше) бавитись по контуру, а потім вибивати і зачищати. А краще електролобзіком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд чи таким дрелькою вдасться висвердлити в ДСП...

Нє,ну шо за люди... :) Довелося йти в майстерню і шукати свою фрезу.Має бути от така.

На отворів п"ять вистачить.гарантую.Тільки акуратно,бо все воно якесь недолуге.

Болти сам вкручував.Від виробника там стоять потайні болти під шестигранник 4-ку,які зовсім не тримають.

post-11231-0-70757400-1333639791_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд чи таким дрелькою вдасться висвердлити в ДСП...

Нє,ну шо за люди... :) Довелося йти в майстерню і шукати свою фрезу.Має бути от така.

На отворів п"ять вистачить.гарантую.Тільки акуратно,бо все воно якесь недолуге.

Болти сам вкручував.Від виробника там стоять потайні болти під шестигранник 4-ку,які зовсім не тримають.

побачивши сєй "інструмент" в руках працівників - бив би штахетою!!!))) або намотає на цю фігню, або зуби повибиває! імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

shono та ладно.Людина попросила поради-я відписав.Прочитає коменти,вирішить для себе.Я ж написав,що все воно НЕДОЛУГЕ! На 1-2 отвори вистачить. (Правда самому чуть я@..я не відірвало сим свердлом).Все,я РО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таку фрезу можна купити і грамотну. Дорожчу.

Я вже закінчив своє РО.

А-ну ка,ну ка... Більш детально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, якшо цю хєрню вставити у ручний фрезер(не дай бог) - щелепу будуть шукати всією майстернею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto

Ця річ вмисне для дрельки.Навіть боюся уявити,що буде коли її в фрезер всунути...0037:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант - лазером, якщо не помиляюсь, Андрій Chap мав відношення до цього методу порізки.

Якщо робити "фрезою" яку пропонує zigorko, таким девайсом (в свелильному станку чи дрель на стойці при низьких обертах )можна пробувати повільно та акуратно зняти верхній ламінований шар плити, а пропил по окружності робити лобзиком, такий тандем дасть гладку кромку, без сколів. Але як не калхозь крути - лазер рулить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант - лазером, якщо не помиляюсь, Андрій Chap мав відношення до цього методу порізки.

Якщо робити "фрезою" яку пропонує zigorko, таким девайсом хіба повільно та акуратно зняти верхній ламінований шар плити, а пропил по окружності робити лобзиком, такий тандем дасть гладку кромку, без сколів. Але як не калхозь крути - лазер рулить :)

"Я знаю народ, я все про него прочитал"???))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд чи таким дрелькою вдасться висвердлити в ДСП...

Нє,ну шо за люди... :) Довелося йти в майстерню і шукати свою фрезу.Має бути от така.

Я зрозумів про що ти казав і без фото. Я писав, що "Навряд чи таким дрелькою вдасться висвердлити в ДСП." Ключове в мому речені "в ДСП". Діаметр великий + дрелька, тобто оберти мають бути невеликі. Буде викришувати ДСП по тирсинках, а не вирізати, розумієш?

Ти в чому різав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все я дуже добре розуію.Я вже 12-й рік, ремеслом меблевика заробляю собі на бутерброд з маслом.

Я не стверджую,що це панацея на всі випадки життя.Я просто написав,що може бути такий варіант.Надав фото.Сам особисто висвердлював отвори в ДСП такою фрезою.Діаметром 150 мм.Отвір на гофру з витяжки.На один-два рази його цієї фрези точно вистачить.До того ж всього,ТС не вказав що за отвір,кількість,куди,з виривами ламінанту має бути,чи так "сайдьот"? Тому подальшу дискусію бачу недоцільною.

За сим-я РО.

ЗЮ. ТС,якщо потрібно ідеальний отвір по діаметру і по якості,їдьте на "Факторію".У них фрезерний станок є з ЧПУ. Там зроблять "любе,рябе і голубе".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...