Перейти до змісту

Тормозит видео при онлайн просмотре


Рекомендовані повідомлення

Тормозит видео при онлайн просмотре. При этом видео уже загружено. Тормозит не рывками, а как бы замедленное движение. Звук нормально. Еще такая фишка: нажимаю на паузу и видео останавливается секунды через 3-4. На ex.ue вообще не останавливается, но при этом начинает проигрываться рывками. На Ютубе видео нормально проигрывается. Это во всех браузерах так. Видео те что на винчестере, тоже все нормально.

Флэш плеер, кодек, драйвера на карту - переустонавливал. Кэш чистил. Не помогло.

Раньше (до вчерашнего вечера) можно было вообще без проблем смотреть видео в то время пока оно загружается.

В чем может быть проблема?

P.s. если я не там создал тему, прошу прощения, а также прошу перенести ее в соответствующий раздел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який процесор?

Intel Celeron, 2033 MHz (20 x 102)

Gigabyte GA-8I845PE-RZ© (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)

RADEON 9550 Secondary (256 Мб)

1280 Мб (PC3200 DDR SDRAM)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на робочому Celeron 2.4 - теж тормозить, вдома на Sempron 145 (2.8GHz) - теж тормозило - загрузка процесора при онлайн-перегляді відео була 100%. Замінив на двох ядерний - тепер ок.

Тормоза в основному залежать від якості відео (чим краще - тим більше навантаження на процесор).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на робочому Celeron 2.4 - теж тормозить, вдома на Sempron 145 (2.8GHz) - теж тормозило - загрузка процесора при онлайн-перегляді відео була 100%. Замінив на двох ядерний - тепер ок.

Тормоза в основному залежать від якості відео (чим краще - тим більше навантаження на процесор).

Но ведь до вчерашнего вечера все было ок. Первый раз такое наблюдаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... яка ОС ? .... кількість вільного місця, тип файлової системи, коли останній раз робили фрагментацію на диску з ОС? ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема таки в застарілому "залізі". В Вас навіть не Celeron D а звичайний. А в якості експериментів можете міняти броузер на Оперу, Хром, Фаєрфокс. В мене гальмує на двоядерному Атомі330 1.6 а ви кажете бо відео Інтел інтегроване слабке.(Атом є атом-хоча тут винне відео - хоча би 8у серію Нвідія чи HD AMD і все б стало на свої місця(куда,стрім))

ЗІ На Ютубе видео нормально проигрывается - а багато плеєрів інших геть не оптимізовані і глючать навіть на сучасних компах.Так писані що скажеш..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене гальмує на двоядерному Атомі330 1.6

И что, всегда тормозил? К инету подклечен с 2008 года. До вчерашнего вечера подобной байды у меня не наблюдалось. Так что железо тут врядли при делах. В гугле только одно пишут: переустанови плеер, кодек, почисть кэш. У некоторых помогает, у некоторых нет.

Только что проверил на соседнем компютере Intel Pentium 4, 1616: все суперски работает.

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема таки в застарілому "залізі". ..
:) Діти, діти :) Ви ще "застарілого" заліза не бачили :) Всім тепер двоядерні давай, і того мало! ;) А відяху щоб зо штуку гривнями коштувала мінімум ;)

Для того відео достатньо навіть третього пентіума (чув про такі? ;) )

gen552, постав щось типу AnVir Task Manager і подивись, ЩО грузить комп. Чи проц завантажений, чи пам'ять, чи диск на всю користує... А з цього вже можна буде якісь подальші висновки робити. Швидше за все віруса якогось підчіпив, от він і хазяйнує.

Для перестраховки можеш запустити безкоштовний сканер ДохтураВеба CureIt, хай просканує... можеш бути здивований

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Третього пентіума...Жартуєш..Флеш на ньому загнеться. Скачувати відео і потім дивитися - то варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю чи в тебе це, але в мене була подібна штука: відео грало 2-3 секунди і починало грати довделезними ривками (звуку не було). Переустановки віндовсів, кодеків, плеєрів не допомагало. І я почав думати від чого це може бути? Коли вінда була чиста, то все було нормально, а при встановленні програм все знову ламалося. І я почав дивитися, які програми я встановлюю і чи після цього грає відео.

І виявилося що виннен аудіоплеєр АІМР2 (навіть не догадуюся при чому тут він). Але факт залишається фактом: коли виключений цей плеєр, то все нормально, тільки музику послухаю - все з початку. Ой намучився я з цим всім... Місяців 2 напевно.

Надіюсь тобі поможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв у себе відключив два ядра із трьох, збавив частоту до 2 Ггц - при перегляді відео 1080 на ютюбі справді глюкає, проц завантажений на 100% проте 720 тягне 90-95% загрузки процика.

Для повноти експеримента зніс дрова на відяху щоб вона не допомагала...

А я думав що 2 Ггц вистачить з головою...

ЗІ вінрар видав 440 балів.

ЗІІ Щойно поставив знову дрова на відео загрузка при перегляді відео 1080 35-40% так що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставил TaskManager.

До того как запускаю видео

post-4328-0-41575300-1333474772_thumb.pn

После того как запустил видео

post-4328-0-67354800-1333474773_thumb.pn

post-4328-0-14193700-1333474771_thumb.pn

HWman, ты же не станешь утверждать, что все это время, я просто не замечал, что видео тормозит? :)

Тем более что на соседнем компе (чуть попроще чем у меня), сейчас смотрят фильм и даже абсолютно не жалуются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кодеки?

Систему почистити? Пост №6 перечитати. Може вінт нагинається. Стрімвідео пишеться в тмп файл на вінт і зчитується з нього. МОже вінту кранти, бо повільно читає. І щодо вінта - передивитися чи він у режимі ДМА чи у РІО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може нод? хз, доречі у вас є лишні процеси, все що звязано з ява апдейт і яндексовську фігню я би зніс з автозапуску...

Можна скрін вкладки автозапуск?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От 100% загрузка проца і свідчить про пригальмовування - проц викладається на повну.

вірусів в списку я не знайшов(можуть впринципі і за svchost ховатися )

Такі процеси можна для експерименту завершити перед запуском відео..

Перші три

Креатів

pnkbstr

Wmdm pmsp

Java компоненти

Моя думка - якщо це не Ютуб то мало ви здобудете і плавно воно вже не буде.

PS. Порівнювати Celeron і Pentium 4 неадекватно. Щастя не в мегагерцах а в більшій кількості мультимедійних інструкцій(більш все таки під мультимеді та ігри заточений та в більшому об*ємі кеш-пам*яті), може шина швидша по одному типу процесора то мало зрозуміло. Та й на ринку П4 позиціонувався як проц для продуктивних машин(це ТОП). А скільки років вже чипсету 845 .

Атом в мене відео програє з ютуба ну максимум 480р з трохи видими гальмами. Так. Постійно. Все псує відео Intel 945G

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gen552, в AnVir - щёлкаешь правой кнопкой на шапку любого столбца и ставишь галочки на "Использование памяти", "Файл подкачки", "PID" и "Родитель" - у тебя появятся соответствующие столбцы.

Далее - щёлкая теперь уже левой кнопкой мыши по шапке желаемого столбика прога тебе сортирует по этому параметру в порядке возрастания/уменьшения. Тоесть смотрим/сортируем проц, потом диск, потом память, потом подкачку...

Мощностя видеокарты для просмотра онлайн-видео большой роли не играют (если, конечно, не смотреть видео в очень большом разрешении на огромном мониторе), а вот файл подкачки (а тут уже влияет и фрагментация диска) и оперативка - играют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, вот:

post-4328-0-04939800-1333487512_thumb.pn

Это в то время, когда видео грузится.

ОС - W SP2. Под нее используется 17 гб. 5 гб свободного места. Файловая система NTFS. Кодеки - K-lite.7.1. Фрагментацию не делал вообще. Фрагментацию или дефрагментацию?

"передивитися чи він у режимі ДМА чи у РІО" . А что это?

Теперь ситуация чуть изменилась. На одном ресурсе можно смотреть без проблем(даже не дожидаясь окончания буферизации). Загрузка ЦП 40%-50%-70%. На другом ресурсе тормозит. Загрузка ЦП 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gen552, Столбики "Загрузка диска" и "ЦП" убирать я не говорил :)

Сделай ещё три скриншота: сортированое по "ЦП", по "Загрузка диска" и по "Файл подкачки" (сортированое по "Исп.памяти" уже есть).

Потом зайди в "Свойства" диска "С:\", выбери "Сервис"-"Выполнить дефрагментацию"-"Анализ" (а можно и сразу "Дефрагментация", не помешает) и сделай тоже скрин. Поглядим, что там у тебя вырисовывается...

Проверь на всякий случай скорость инета (сервисы speedtest.net или 2ip.ru, например).

Про DrWeb CureIt я уже говорил.

И есть ещё такая неплохая програмка Ashampoo.WinOptimizer (я пользую версию v6.50), часто оживляет полутрупачки...

И на крайняк утилитка ATF-Cleaner - чистит всё :) и кеши, и куки, и много ещё чего :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 10 місяців потому...

Допоможыть!!! Відео онлайн пригальмовує в повноекранному режимі. При роботі з графічними програмами (Автокад) в динаміках починає хрипіти (при нагрузці на відяху) Вінамп починає "затягувати". Днів 2-3 тому такого не було. Комп 4-х ядерний. Що може бути підскажіть. Можливо флеш плеєр? Як виправити? Пробував різні програвачі та браузери - те ж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможыть!!! Відео онлайн пригальмовує в повноекранному режимі. При роботі з графічними програмами (Автокад) в динаміках починає хрипіти (при нагрузці на відяху) Вінамп починає "затягувати". Днів 2-3 тому такого не було. Комп 4-х ядерний. Що може бути підскажіть. Можливо флеш плеєр? Як виправити? Пробував різні програвачі та браузери - те ж саме.

не женіться за останніми оновленнями флеш плеєра. попробуйте поставити старішу версію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...