Перейти до змісту

Баблабоси


MrVes

Рекомендовані повідомлення

Критично не вистачає срібла. З премів є лише черч, але на ньому заробітки теж досить скромні. Чи є сенс купувати зараз КВ-5, чи варто звернути увагу на щось інше? Бо переплачувати за льову або ИС-6 бажання щось немає...

Раджу таки КВ-5. Але якщо граєте заради азарту: то на КВ з шайтан-трубою набивати кількість битв і фрагів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

та кв5 норм фармер, за день прему 3 лимона легко можна набити) тим більше йому піднімуть хп і трохи підкрутять) І вартує він дешевше побратимів...

в ис6 отстойна пушка, лев надто повільний а в 34ки корпус картон хоч пушка найкраща з премів) Можна ще почекати суперпершинга звісно але вартувати він буде не меньше думаю) 8.8 також не дуже...

тому кв5 це оптимальний варіант затрат=прибутку)

та і азарту на ньому хватає, ну і що шо пушка не все пробиває зато стріляє набагато більше) все що меньше рівнем штабелями кладем на "уничтожен" і тараном можна спокійно знімати 500 хп) І броня в нього огого, майже через бій виходжу з овер 20 попадань живим)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Льова он прикольный... надо просто уметь им играть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене т34 радує - не переймаюсь куда попаду - в топ чи вниз списку, пробиваю всеодно всіх. Так картонний, але на ньому краще грати як на пт з башнею, що крутиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь час дивувався, як народ на Льові заробляє по 90-100к срібла, сам заробляв на ньому не більше 50-70 з премом. Прем закінчився руки випрямились, стабільно 70-90к. Мего машина!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

60 к чистими вишло, 35 грн потратив на цей танк

http://www.youtube.com/watch?v=Yt4ch-jeFzk&feature=g-upl

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Invoker А ти теж піжон???? Один бій вдався,і давай щемити протилежну сторону:"Как я вас..." Не гарно,не поважаю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Invoker А ти теж піжон???? Один бій вдався,і давай щемити протилежну сторону:"Как я вас..." Не гарно,не поважаю....

Та ні не піжон, просто цікаво було шо відпишуть )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та собственно нічого вау я не побачив) ні мегонагиба ні стратегії постановки танка від попадань, а щоб хтось на ходу стріляв з приціла це про епік) Вибач якщо ображу але це тільки "молоді гравці" так стріляють) Ну а бити в борт який стоїть до тебе по діагоналі під ужасним кутом і чекати "пробитие"? це епік фейл я б сказав

подивись в темі про танки я десь відео кідав з ісом або пошукай в ютюбі "елементи тактити на тт" якось так воно називається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, хотів відписатись по темі і чуть не забув)

було в мене на рахунку десь около 240 голди, трохі знімав модулі, трохі опит переводив, трохі ще щось там купляв але в сотку вклався 100%, себто мало остатись біля 120-130 грубо кажучи)

Вкінув сотку через платежний термінал типа айбокса, і тут прийшов вечором дивлюсь а на рахунку пише 2450 вродь, я спочатку не вдумався а на ранок вирішив так підсчитати в чому прикол? по курсу мало би вийти 3200 якщо память не бреше) То чому ж вкінули 2450-130? В чому розвод? Чи то так різко курс помінявся на пів дня?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні не піжон, просто цікаво було шо відпишуть )

Та піжон, піжон ще й завищеною самооцінкою. Он і в сусідній темі пропіжонився по повній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Invoker А ти теж піжон???? Один бій вдався,і давай щемити протилежну сторону:"Как я вас..." Не гарно,не поважаю....

Та ні не піжон, просто цікаво було шо відпишуть )

Тут теж цікаво, що відпишуть?

По темі:

Звик до КВ5. Трушно радує його таран. Загалом в середньому 40-45к (+/-) без према.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вже лучше піжон, чим як ви .... тролі і пивні фанати. Гальорка одним словом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, через термінали які не беруть комісію за 100 грн завжди приходило троха більше 3100 голди. подивись чек, що там написано.

Invoker послухай... ти викладаєш якісь дивне відео, де нема нічого особливого і чекаєш відгуків типу : ВАУ! ОГО! ТА ТИ МУЖИИИК!!!! ??? а за що таке писати? є набагато краще відео з якого можна повчитись грати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звик до КВ5. Трушно радує його таран. Загалом в середньому 40-45к (+/-) без према.

Тип з недокачаним екіпажем так само приносить. Спочатку думав що буде галяк, але став у кожному бої по 2-4 фраги робити, ну і рикошети від 704 радують. З маслом і торсіонами динаміка майже не відрізняється від Т-44. До речі, хто на ньому відкатав пару сотень боїв, порадьте що поставити замість торсіонів. Ну і по тактиці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валера, комісія була вродь гривня то це що міняє курс?!

Інвокер, класний нік, тебе ще не забанили "любителі пива та тролі")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить що ж виходить, якщо безрукий бандит бере гроші без комісії то на рахунок падає по курсу тобто 3100 а якщо бере комісію 1 гривня то на рахунок вже приходить чарівне 2400? Я от не можу поняти, ну в чому пробел? де само йде розвод? на якому рівні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на чеку є телефон служби підтримкі терміналу, зателефонуй до них та запитай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що це змінить в нашій то країні?) Тільки кучу часу і нервів витрачу на це... Воно того не вартує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тип з недокачаним екіпажем так само приносить. Спочатку думав що буде галяк, але став у кожному бої по 2-4 фраги робити, ну і рикошети від 704 радують. З маслом і торсіонами динаміка майже не відрізняється від Т-44. До речі, хто на ньому відкатав пару сотень боїв, порадьте що поставити замість торсіонів. Ну і по тактиці...

В мене екіпаж теж не прокачаний, але ПвП з тіпом не срємає ніразу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

значить що ж виходить, якщо безрукий бандит бере гроші без комісії то на рахунок падає по курсу тобто 3100 а якщо бере комісію 1 гривня то на рахунок вже приходить чарівне 2400? Я от не можу поняти, ну в чому пробел? де само йде розвод? на якому рівні?

я сьогодні поповнював через термінал привата на 100 грн. прийшло 3125 голди. цитата з мейла:

[email protected] — World of Tanks, системное уведомление: ваш платеж принят

Здравствуйте!

Ваш платеж, поступивший 2012-09-14 09:07, успешно обработан.

На ваш игровой счет зачислено 3125 золота.

С уважением,

Команда World of Tanks

www.worldoftanks.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в салюті що на Грушевського, тільки 2 автомата. Один що справа зависав при перевірці даних (пробував 3 рази) тому я спробував на тому що стояв біля нього (зліва) там все бистро начислило і ще взяв гривню за послугу (ну думав мать його туда) хоча раніше поповнював без комісії і приходило так само в районі 3000 і тут 2300 вродь) Наибалово кароч...Треба буде поповнювати через приват мабуть (на самому автоматі в банку я думаю?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...