Перейти до змісту

Баблабоси


MrVes

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

Всякі розмови про "я танк Х на танку Y нагібав на ура!" у грі з мільйоном онлайн гравців впрєдь прєдлагаю счітать бєспросвєтной чушью

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як краще закости 2500000 срібла набомбити на иса-3?... так бомбити по 10 кусків за бій ну дуже довго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, при прочіх равних один танк кручє, второй хуже. СТ завжди будуть програвати ТТ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, при прочіх равних один танк кручє, второй хуже. СТ завжди будуть програвати ТТ
Більшої чуші про танчики ше не бачив :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбав для фарма КВ-5. Фармить ... от тільки не радує.

Якийсь він повільний дуже, пушка слабенька і не опускається низько. Загалом "інвєстіциямі неудовлєтварьон" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИС-3 з руками і китаєць з руками, ІМХО в 95% ИС-3 виграє.

Я б сказав шо адін на адін ИС3 в 100% виграє, так само КТ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшої чуші про танчики ше не бачив

Я говорив при прочіх равних, окда? Це не враховує водія інваліда ІС-7.

1 на 1 ТТ завжди будуть рвати СТ (свого рівня), так що, "про чушь" єто ви пагаречілісь. А маус... це такий танк якому тільки за углом стояти і щоб хтось борт прикривав.

MrVes, треба звикнути, десь після 100 боїв і 100% екіпажу буде зовсім нова машинка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки роликів хватить?

навіть математично доводиться, що до прикладу ІС-4 для того щоб вбити Т-54 потрібно 0,86 хв. , а навпаки - 0,76 хв. , не враховуючи того, що 54-ка може його кружити, ставити на гуслю і підставляти передок. Про паттона взагалі мовчу, йому достатньо просто стояти в задок ІС-4 і навіть не захищатись, він просто ДПМом вб"є раніше на 10-15 секунд.

Ще вапроси?

До цих пір ніхто не доказав, що скілований СТ не задавить такого самого скілованого ТТ свого рівня.

Про роти СТ проти ТТ взагалі не кажіть нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відіво то відіво, але в рандомі так не виходить :)

Навіть математично доводиться, що до прикладу ИС-4 для того щоб вбити Т-54 потрібно 0,86 хв. , а навпаки - 0,76 хв. - ну так Т-54 ще його пробивати має, ясєн пень що Т-54 швидше розстріляє ИС4 якщо той не буде сопротівлятся так сказать, а так з 3-х пострілів в основному Т-54 капут. (щас не той він що колись був... і всі його боялись) :) і ващє, топ СТ тре рівняти з топ ТТ.

Ну з ротами ст не стикався, но підозрюю що то страшная сіла :)

І взагалі, випадки бувають різні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та може т54 розібрати ис7, в нас навіть соклани експерименти ставили в трєньках. Але! Чи часто доводиться 54 (чи тому ж тайпу) зустріти тт в чистому полі з рівною поверхнею, і щоб крім них там нікого не було? ст потрібне місце для маневру, нема місця - нема ст

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто фармить в травні на Т-34-85 ?

Збираю інформацію з метой повторної купівлі саме для фарму (без ПА).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 к брудними без ПА -- десь 45к чистими . Зараз на КВ класно ходити з гаубицею -- Т-34 гарно ваншотяться і їх багато .

Там народ щось тре про танк білий тигр --- 14к ХП і 29500 голда . Може , будуть продавати , але поки знайшли його в клієнті .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 к брудними без ПА -- десь 45к чистими . Зараз на КВ класно ходити з гаубицею -- Т-34 гарно ваншотяться і їх багато .

Це на 0.7.3 ?

КВ-1 чи КВ -2 ?

Уточни будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це моя мрія , щоб до товстих кидало . В гаубиці нема --- " не пробив " :_07:

А так , но КВ-2 , що Т-34-85 ---- одного рівня .

В темі про танки глянь мій реплей на КВ-2 , зрозумієш , про що я .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Т-150 до яких суперників кидає?

Наскільки пам"ятаю, за 1 дамагу по танку вищого рівня дають більше профіту. І чим більша різниця (чим серйозніший супротивник якого ти дамажиш) тим більше дають. На Т-150 викатав 1 бій і продав, а КВ-2 почало частіше постійно кидати до Великих Дядь, поки що мінімального топа якого бачив - Лев. Сьогодні видав 4 плюхи по ІС-7 і підняв "мільйон". Та й 107мм проти 152мм то небо і земля.

Та й напевно на КВ-2 грати простіше, тупо підтримка, "плюнув" - сховався, знов "плюнув", знов сховався, а на Т-150 вроді треба більше тактики, чи нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...