Перейти до змісту

Кафе


relaxgood45

Рекомендовані повідомлення

Добрий день всім. Звертаюсь до Вас оскільки сам я тут не так давно да і в подібні заклади рідко хожу, але хотілось би дізнатись які кафе в Луцьку більше менш нормальні, в яких можна добре поїсти і гарно провести час, не якись там забігаловки, але звичайно і не дорогі зі стандартнимі цінами, Ланцелоти і.т.д не пропонувати.. Бажано де можна замовити якесь мясо, шніцель, стейк і.т.д...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви звідки? Бо стандартні ціни по Луцьку, наприклад, дуже відрізняються від стандартних цін інших регіонів.. І кафе - це скоріше кава, чай, тістечка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекайте, в одній з тем ви ж писали

laska,

Кафе і всіляки заклади то я знаю. Хотілось просто саму природу, краєвиди і.т.д.. шось незвичне, "дебрі" якісь навіть можна ;)

можна не сам Луцьк, а десь 5-10км за ним...

Просто вирішили "пошпіонити", провести приховане маркетингове дослідження?

Сподіваюся зібрана інформація буде толково використана для поліпшення роботи одного з закладів (не Брами, бува?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лілечка, спорити не будемо ;)

Файний стейк готують в Курені, ціни трішки вище середніх по Луцьку якраз на рівні Львова. Під замовлення моєму товаришу в Майдані приносили прожарену на його смак телячу вирізку, ще мені там подобається карп.. ну і далі по меню. Вище рекомедують Кораблик. Непогані заклади Хатинка, Швейк, Срібні Лелеки.

По нових відкритих можна почитати цей топік

P.S весь перелік виключне імхо, так що потім ногами не копати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дуже сподобалася болгарська кухня у Чевермето, риба і класний грецький салат знайшов у Ліоні.

Десерти у Кава Клубі. Якщо з розумом, то і не дорого можна посидіти у Карамельці.

Класно, з танцями був корпоратив у Пікніку, Вишеньці. Нещодавно навідувалися у Круаж (новий, гарні враження).

По тому, що багато авто припарковані біля "Вогнем і мечем" роблю висновок, що і цей заклад зміг швидко завоювати певне коло клієнтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

росто вирішили "пошпіонити", провести приховане маркетингове дослідження?

Ні. Я там мав на увазі шоб не рекомендували всіляки кафе і.т.д.. Самі кафе я знаю шо і де знаходится, але кажу в них рідко буваю і тому не дуже добре знаю шо в яких і як ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По тому, що багато авто припарковані біля "Вогнем і мечем" роблю висновок, що і цей заклад зміг швидко завоювати певне коло клієнтів.

Вже їх поменшало і набагато :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Потрібна порада де можна замовити бєседку біля або в Луцьку? Харчі свої - тільки оренда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Живень" поряд з "Адреналіном".

В Живне заказывали знакомые на прошлой неделе то просили 200 грн за аренду (беседка+мангал, без дров) и на 200 грн надо было у них заказать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить, почали рівнятись на «Гарнізон» в «Адреналіні». Хоча, що зараз 200 грн.? На пиво з чіпсами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...