Перейти до змісту

А які нові вміння і навики для екіпажа обрали ВИ?


lerov

Рекомендовані повідомлення

:)

Ще раз повторю

Якщо танк кімось підсвічений то ти його будеш бачити візуально на відстані до 700 метрів і ніякі статси твого танка не мають значення (а ле це при тому що в тебе в настройках стоїть максимальна дальность прорісовкі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО Великим танкам, маскування як мертвому кадило.

100%, якщо не займатись кустодрочерсвом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маскування діє весь час, чи ти їдеш, чи стриляєш)

Вчора в лісі на Мурованці Е100 не бачив мене з 70 метрів) Що і спасло життя і бій :) Я був на Е75.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це при тому що в тебе в настройках стоїть максимальна дальность прорісовкі

в мене стоїть максимальна, але це не допомагає, тому більш правильним мені здається цей варіант:

в тебе дальность обзора, нехай, 400 м, в нього - 410 м
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маскування діє весь час, чи ти їдеш, чи стриляєш)

Вчора в лісі на Мурованці Е100 не бачив мене з 70 метрів) Що і спасло життя і бій :) Я був на Е75.

та да, діє, але після першого ж пострілу ти світишся як йолка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене питання - на деяких танках один з членів екіпажу особливо відмічений.... що це?????

(в даному випадку - старшина-мехвод)

post-10338-0-67632400-1334827725_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене питання - на деяких танках один з членів екіпажу особливо відмічений.... що це?????

(в даному випадку - старшина-мехвод)

На даний момент досвід росте саме по цьому члену екіпажу. В старих версіях він розподілявся рівномірно по всіх, зараз - автоматично і лише по 1 чол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як краще розприділити вміння екіпажу на ИС-7 ?

У мене на ИС-7 , заточеному для ГК на стрільбу на ходу для рашу .

1. Ремонт всі

2. командир - мастер на все руки

наводчик - мастер оружейник

механик водитель - плавный ход .

заряжающий - бесконтактная БК

заряжающий - отчаянный

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я для ТТ (ИС4,ИС7) брав в першу чергу ремонт для всіх членів екіпажу, потім:

2-вміння

командир - мастер на все руки

наводчик - снайпер

механик водитель - король бездорожья

заряжающий - бесконтактная БК

заряжающий - отчаянный

3-е вміння

командир - наставник

наводчик - плавный поворот башни

механик водитель -виртуоз

заряжающий - пожаротушение

заряжающий - пожаротушение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це при тому що в тебе в настройках стоїть максимальна дальность прорісовкі

в мене стоїть максимальна, але це не допомагає, тому більш правильним мені здається цей варіант:

в тебе дальность обзора, нехай, 400 м, в нього - 410 м

значить виходить "дальность обзора"="дальность засвета"

а параметр "дальность прорісовкі" - виходить стосується статичних/неактивних об"єктів - дерев, трави, будинків тощо, що в принципі логічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім.

Перше твердження вірне а в другому дальность прорісовкі це не лише статичні обєкти а ще і танкі засвічені кімось іншим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім.

Перше твердження вірне а в другому дальность прорісовкі це не лише статичні обєкти а ще і танкі засвічені кімось іншим

Вчора спеціально почав звертати увагу і практикувати: "дальність прорісовкі": "високо"

Трупи починаю бачити рівно з 500 м. Своїх живих - 500+, далі 600- не бачив поки. Чужих засвічених не мною - поки лише до 500м. Якщо вдалося побачити когось з 600+ м - поки скрін не побачу - не повірю. Можливо залежить від конфи компа. Експерементував у бою, можливо заважав рель"єф, кущі-дерева, хоча і на пустельних картах дивився. В підтвердження своїх слів можу поробити скріни і викласти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дальность видимости в игре около 620-640 метров по диагонали карты и аоколо 550 по линиям север-юг-запад-восток. silia давеча писал, я просто поправлю. Движок такой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во:

В связи с механикой игры дальность обзора не может превышать 445 м. (если дальность обзора выше, то это облегчает обнаружение замаскированных противников)

Максимальная дальность видимости танка по чужому засвету 700 м. При этом следует помнить, что такая дистанция видимости достижима только по диагонали сетки карты, вдоль же стороны сетки противника возможно увидеть только если он не далее, чем в 500м.

- Движок игры к сожалению не всегда успевает отобразить танки на 700 м. так, что эта цифра справедлива далеко не всегда...

- Чаще всего дальность видимости колеблется в пределах 620-650 м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...