Перейти до змісту

А які нові вміння і навики для екіпажа обрали ВИ?


lerov

Рекомендовані повідомлення

:0165:

Пропоную тут описувати по танках, хто які вміння і навики обрав для свого екіпажу?

І чому ?

Дякую.

Особисто я ще не визначився ?!? :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ладно, скопіпащу з попередньої теми..

я для ТТ (ИС4,ИС7) брав в першу чергу ремонт для всіх членів екіпажу, потім:

2-вміння

командир - мастер на все руки

наводчик - снайпер

механик водитель - король бездорожья

заряжающий - бесконтактная БК

заряжающий - отчаянный

3-е вміння

командир - наставник

наводчик - плавный поворот башни

механик водитель -виртуоз

заряжающий - пожаротушение

заряжающий - пожаротушение

4- е буде боевое братство, хоча може потрібно було б 3-м скілом його вкачати :)

так як ИС4, ИС7 танки прориву, маскування нафіг не нада (ну хіба для кущодрочерства в рандомі), ремонт - я думаю тут однозначно, а коли командир може замінити заряжаючого чи мехвода, коли нема аптечки на всіх, то є кльово :), ну далі коли качати наступні скіли стає довше, наставнік саме то. ну якось так.

вчора задовбався розподіляти вміння...

для арти: GW Type E

1-й: всі маскування

2-й скіл: боевое братсво всі

3-й скіл: тут вже можна фантазіровать ))) (але для командира я наставніка буду)

для СТ ще повністю не визначився... але ремонт однозначно (Т54)

2-й :

орлиный глаз для командира,(збільшує обзор), наводчик - снайпер, мехвод - король бездорожья (маневреність покращилась), заряжаючий - "Бесконтактная" боеукладка.

над 3-ми скілами ще думаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС , звичайно вибачте,але я думав Ви тільки в назві теми зробили помилку. Ан ні,помилявся:

А які нові вміння і наваки для екіпажа обрали ВИ?
Пропоную тут описувати по танках, хто які вміння і наваки обрав для свого екіпажу?

http://www.rozum.org.ua/index.php?a=term&d=19&t=2090

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС , звичайно вибачте,але я думав Ви тільки в назві теми зробили помилку. Ан ні,помилявся:

А які нові вміння і наваки для екіпажа обрали ВИ?
Пропоную тут описувати по танках, хто які вміння і наваки обрав для свого екіпажу?

http://www.rozum.org...erm&d=19&t=2090

Ну і ...?

а по темі ?

Молодець "блеснув" ерудицією.

Р.S. Увага! пост не перевірений орфорафічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Р.S. Увага! пост не перевірений орфорафічно.

Я б і тут дещо виправив,але більше "блєстать" не буду.

А по темі.Для всіх вибрав " боевое братсво".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перечитав купу сторінок на форумі і для себе точно визначився - "братсва" не буде на жодному танкові :) Вентилятор за купу опита я точно не хочу мати, наприклад +2,5% до перезарядкі - це жестоко за таку ціну.... Краще буду вчити кожного окремо. В першу чергу всім ремонт, а далі як піде...

Доречі читав тему про маскування - так виявляється арті після 6 левела те все маскування до дупи.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так як ИС4, ИС7 танки прориву, маскування нафіг не нада (ну хіба для кущодрочерства в рандомі)

Тут ти не правий. Проводили експеремент після патча (два Е75, один з маскуванням, другий без), то той, що з маскуванням світиться в середньому (були різні варіанти) на 40-60 метрів пізніше. Маскування працює завжди!)

Я для ТТ (ИС-4, ИС-7, Е75, КВ-5) залишив по-старому (ремонт, маскування). До-речі на арті бойове братство крута штука.

А взагалі про навики для ТТ я скажу так:

Командир:

Мастер на все руки - круто, мозна брати другим, але не в всіх є навик круче за маскування.

Наставник - бойової ефективності 0, а окупиться досвід, який витратили на навик не скоро.

Орлиный глаз - не нада.

Експерт и 6-е чуство -два просто прикольних навики. Експерт не дає нічого в реальному бою (толку, що ми знаєм про кріт, дуелей в ВоТ майже немає), 6-е тільки на арті, проте, якщо проти нас скілова арта, то за 3 сек ви отримаєте чемодан 99.9%. Після тисячі боїв вже можна з імовірністю 95% знати коли ми світимось :)

Мехвод:

Виртуоз и Король - круто тільки на ст.

Плавный ход - на нем ТТ, на ИС-4 толку реально не заметил.

Мастер тарана - дуже круто на КВ-5 і всьо.

Чистота - н*х нада.

Наводчик:

Мастер оружейник - вроді круто, але як часто вам крітують пушку?)

Снайпер - круто, але гуслі і так падають дай дороги, до-речі з чим навиком попаданий без урона на 1/4 стало більше десь.

Плавный поворот башни - оце круто, але знов на нем. ТТ. * на Е75 Плавний ход, плавный поворот и стаб - це реально жирно. (але все-таки брати третім скілом).

Злопамятный - н*х.

Заряжающий:

Круто тільки отчаянный.

Радист - все н*х.

Братство тільки на арті.

Отже мій вибір:

-арта - маскування, братство, далі хз (реально є толк від віртуоз і 6-е чуство)

-ТТ - ремонт, маскування, (мастер на все руки, планый ход, плавный поворот, отчаянный, из последних сил).

Повторюсь чого маскування друге, бо не у всіх є реально круті навики, але і без крутих прожити можна))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Братство тільки на арті.

хз, викачав його на арті - по перезаряду фактично нічого не дало, а качав саме заради цього, за те і так хороша маневровість стала просто чумовою - але нафіг вона треба арті? По зведенню - тяжко сказати, ніби стало краще.

Я ще вкачував Радіоперехват (для ПТ) (збільшує відстань огляду) - але по різниці до та після тяжко сказати чи варто було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкачав на Т92 бойове братство --- перезаряд швидше на 0,9 сек , в принципі , можна терпіти .

Для ТТ 9 і 10 рівня

ремонт --- всі

Командир ---- Мастер на все руки + Наставник ( він працює і не прокачаний на 100 % )

Наводчик ---- Мастер оружейник + Плавный поворот башни ( він працює і не прокачаний на 100 % )

Мехвод --- Чистота и порядок + Плавный ход ( він працює і не прокачаний на 100 % )

Заряджаючий --- Отчаянный + Безконтактна БК

Радист ---- Радіоперехват

На Миші --- радист і обидва заряджаючі прокачані на пожежогасіння 3 перком

4 перка немає , 3 не докачаний ніде .

Артам 8 рівня брав Бойове братство + Ремонт ( на ГК він більш потрібен ) , дрібним --- замість Ремонту брав Маскування

СТ і ТП не присвоював , майже 300 танкістів в казармі , рука заболить , присвою по ходу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Т92 --- найбільш довго заряджається --- Бойове нубство братство дає 0,95 сек перезаряду + трохи кращі інші вміння , але перезаряд можна поміряти . Коротше , воно покращує можливості кожного члена екіпажу десь на 2.5 % , як і вентилятор .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на ТТ (ИС-4, ИС-7, Е-75, КВ-5) ремонт + маск + солянка (мастер/лампочка - плавний поворот башні - плавний хід - радіоперехват - безконтактна/отчаянний).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що качати для КВ з шайтанкою? Думаю плавний хід, плавний поворот, майстер на всі руки, радіоперехват... орлиние око теж можна, бо часто на карті бачу ворога, а візуально ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди перед тим як брати маскування, почитайте про коефіцієнти маскування танків. н-лад, найбільший приріст, серед артилерії 8 рівня було у обьекта 261.

Без перків, маск сітки, стояче положення - було видно з 410 метрів

При маскуванню, маск сітці, і тд, бачили АЖ з 390. подумайте чи воно таке варто...

ІМХО Великим танкам, маскування як мертвому кадило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що качати для КВ з шайтанкою? Думаю плавний хід, плавний поворот, майстер на всі руки, радіоперехват... орлиние око теж можна, бо часто на карті бачу ворога, а візуально ні.


Орлиный глаз

Описание: Увеличивает максимальную дальность обзора. Эффективность умения увеличивается по мере изучения. При неисправных приборах наблюдения эффективность умения выше. Эффект усиливается в сочетании с умением «Радиоперехват», оборудованием «Просветленная оптика» и «Стереотруба».

Цифровое действие: Коэффициент 0.0002 для работающих устройств и 0.002 для сломанных на каждый процент. Максимальное значение: 2% для работающих и 20% для сломанных.

Ограничение: Командир.

2% до дальності засвєта взагалі безтолкова річ на 99% ситуацій

Під дальностю обзора в описах скілів, танків і доп приладів підрозумівається дальность засвєта чужих танків тобою

Якщо ти не бачиш візуально засвічений танк значить він за межами 700 метрів від тебе а це є кінцева точка прописана разрабами за яку ти ніяк вийти не можеш і скіли на це не впливають.

Взагалі радив би почитать інфу про процентні прирости від скілів ато іноді поражаєся чого понабирають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти не бачиш візуально засвічений танк значить він за межами 700 метрів від тебе а це є кінцева точка прописана разрабами

чому тоді той танк мене бачить і прицільно б'є по мені, а я його на карті бачу (підсвічений іншими), а візуально ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти не бачиш візуально засвічений танк значить він за межами 700 метрів від тебе а це є кінцева точка прописана разрабами

чому тоді той танк мене бачить і прицільно б'є по мені, а я його на карті бачу (підсвічений іншими), а візуально ні?

Ну бо може він за горбом/будинком, далі досяжності пушкі (чи там 400 метрів, як пишуть), нє? Щиро Ваш, кеп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що качати для КВ з шайтанкою? Думаю плавний хід, плавний поворот, майстер на всі руки, радіоперехват... орлиние око теж можна, бо часто на карті бачу ворога, а візуально ні.

імхо, для мєхвода палюбе треба "віртуоз" (якщо не помиляюсь), чи що там впливає на швидкість поворота - тебе складніше буде "закрутити". З ходу стріляю вкрай рідко, тому "плавний ход" - то зайве.

чому тоді той танк мене бачить і прицільно б'є по мені, а я його на карті бачу (підсвічений іншими), а візуально ні?

як варіант:

в тебе дальность обзора, нехай, 400 м, в нього - 410 м. Відстань між вами, нехай, 405 м. + твій "сарай" можливо більш помітний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...