Перейти до змісту

Де в Луцьку можна купити балончик стиснутого повітря


Рекомендовані повідомлення

Привіт Всім.

Бачив таким проводять чистку системного блока і дуже ефективно....також запобігаеться накопичення статичної енергії на відміну від тогож процесу із використанням пилососа.....от і визріло питання де це чудо шукати))))))

Наперед дякую за відповіді)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно то ніколи цього не доганяв. Можна просто привезти системник на заправку або шиномонтаж і продути компресором для підкачки шин. Всеодно вдома видувати не будеш щоб пил по хаті не ганяти.

Хіба вже зовсім можливості немає підвезти комп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

балончик зтиснутого повітря

Чисто жидівський варіант, купляти повітря :)

Зняти боковушку ПК і попросити продувочний пістолет на будь-якому шиномонтажі.

Особливо ретельно слід продути БЖ

Опціонально вже потім подивитися як поживають кулери, пару капельок силіконового мастила - облегшать життя підшипникам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно то ніколи цього не доганяв. Можна просто привезти системник на заправку або шиномонтаж і продути компресором для підкачки шин. Всеодно вдома видувати не будеш щоб пил по хаті не ганяти.

Хіба вже зовсім можливості немає підвезти комп.

пiдтримую! Свій ноут якраз таким чином і продував!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, вашої думки ніхто не питав, питали, де купити. Я думаю, всі розумні люди і вам не треба пояснювати, які нюанси зв’язані з продуванням системного блоку компресором.

А продаються такі балончики в комп’ютерних магазинах. На місці може бути, наприклад, в Спрайті. Або нагадай завтра в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, вашої думки ніхто не питав, питали, де купити. Я думаю, всі розумні люди і вам не треба пояснювати, які нюанси зв’язані з продуванням системного блоку компресором.

А продаються такі балончики в комп’ютерних магазинах. На місці може бути, наприклад, в Спрайті. Або нагадай завтра в ПП.

Дякую)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

балончик зтиснутого повітря

Зняти боковушку ПК і попросити продувочний пістолет на будь-якому шиномонтажі.

береш Лекса чи іншого веломана купуєш пива і продуваєш всі компи 1 пляха пива 1 комп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив таким проводять чистку системного блока і дуже ефективно....також запобігаеться накопичення статичної енергії на відміну від тогож процесу із використанням пилососа.....от і визріло питання де це чудо шукати))))))

Наперед дякую за відповіді)))

100% такий балончик продається на Варшавці, ряд під павільйоном, там продають радіодеталі. Продавець - дівчина (зазвичай), О5О9354464 Руслана

Тільки для звичайної чистки компа це задорогий варіянт ;) - такий балон коштує від 120 грн і вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрєц (Yuraul), ти якийсь агресивний став на новій роботі... базар впливає ? :)

то була не думка а порада як людині не тратити 60-120 грн і зробити то безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня пылесос имеет выдув, вначале попылесошу системник потом выдуваю что осталось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в балончику найважливіша якість це портативність......шиномонтаж чи пилосос з собою не візьмеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда ефективності мало.

Щоб почистити якісно ПК чи ноут треба нормальний запас повітря і хороший постійний тиск, а при ціні балончика - можна загрузити бус-таксі компами і катнути таки на шиномонтаж та зробити це по-людськи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, всі розумні люди і вам не треба пояснювати, які нюанси зв’язані з продуванням системного блоку компресором.

Трішки оффа.

А просвіти но нас невігласів які такі нюанси повязані з продуванням системника компресором?

А то я років з 15-ть компресором користуюсь для обслуговування обчислювальної техніки і нюансів не видів (видно разом з пилом видувало). :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При продуванні компресором слід враховувати, що в них часто збирається конденсат і замість чистого повітря з пістолета "плюється" вода. Це обов'язково слід перевіряти, щоб не спалити щось, коли мокра мамка або БЖ коротне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

корочше тоє во, розвели полеміку. Запропонували варіант здешевити процедуру. ТС вже собі думає, використати чи ні.

Не оффтопимо.

Чистяче стиснене повітря DataFlash 400мл - 56 грн

Чистяче стиснене повітря DataFlash 600мл - 65 грн

треба - завтра привезу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую я теж знайшов у Спрайті тільки там 600мл-74 грн. Зараз взяти не можу бо трохи до получки ше е часу.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...