Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, Ukrainec сказано:

питань більше немає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

аргументація буде,

походу як ніби то вже там щось має бути написане.

Звісно я за один додаток для всього. Але є але.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в спільноті Типовий Луцьк пост про кондуктора:

https://vk.com/typical_lutsk?z=video363861235_456239022%2F9fc3ca2466d052ba23%2Fpl_wall_-36401520

 

Цитувати
Ось такий у Луцьку скандальний кондуктор у маршуті №15 працював сьогодні вечором. На прохання підказати маршут по якому їде тролейбус, вона відповіла агресивниим тоном цитую „як сів було написано“. Саме це спровокувало масове обурення пасажирів. Від себе скажу, що я часто їжджу із цією пані і такі конфузи не рідкісні. Хочеться, щоб Луцькелектротранспорт звернув увагу на цей випадок і вжив хоча б якихось заходів стосовно таких працівників.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойкот товарів окупанта та ЛПЕ.

 

Сьогодні побачив на тролейбусі Богдан №204 шини торгової марки КАМА виробництва педерастії.

І це за бюджетні кошти (ЛПЕ ж дотується)!!!

Крилата фраза лаврова, як ніколи, доречна :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, justice777 сказано:

Сьогодні побачив на тролейбусі Богдан №204 шини торгової марки КАМА виробництва педерастії.

і що саме тебе турбує в цьому?

14 хвилин тому, justice777 сказано:

І це за бюджетні кошти

То запропонуй  ЛПЕ шини не КАМА, а скажімо MIchelin чи Nokian по тій же ціні, із відтермінуванням у кільканадцять місяців, і проплатою хто-зна як, сьогодні 1000 завтра 500 а потім 3 тижні не платимо бо немає чим розрахуватися за електроенергію.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само думали лугандони, коли просили путіна ввести.

Не все вимірюється грошима!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, justice777 сказано:

Так само думали лугандони, коли просили путіна ввести

от і якого милого ти це сюди приплів.

до чого це в темі не про політику?

6 хвилин тому, justice777 сказано:

Не все вимірюється грошима!!!

у випадку ЛПЕ - тільки гроші.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, за всієї поваги, ну не вірю я, що можна однією рукою бути за Україну, а іншою рукою підтримувати економіки країни, яка нищить твою державу.

Не вірю, що в такому +/- ціновому діапазоні не можна знайти альтернатив не російського виробництва.

 

Тому й вважаю, що людина, яка відповідальна за закупки у ЛПЕ, або пасивний (чи активний) колорад, або просто недалекоглядний спеціаліст (сумніваюсь, що й спеціаліст)!!!

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грошей на нормальні шини немає + за електрику немає чим платити, але кожен тролейбус "доє" по 2 ІТР і 3 допоміжних працівника.

Г. Форд позаздрив би такій господарності.

Круто!:)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Ukrainec сказано:

кожен тролейбус "доє" по 2 ІТР і 3 допоміжних працівника.

Г. Форд позаздрив би такій господарності.

от всі заднім числом розумні, аж жуть!

Вже так як Грицюк скорочує кадри, не скорочував жоден директор. У нього також улюблене слово - "оптимізація".

Але повір, ну менше не виходить.

І повір в те, що коли буде не 45-50 тролейбусів, а 70 чи 80, кількість ІТР-овців не зміниться. Як і , можливо, кількість слюсарів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

І повір в те, що коли буде не 45-50 тролейбусів, а 70 чи 80, кількість ІТР-овців не зміниться. Як і , можливо, кількість слюсарів.

 

Повір мені, зміниться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, justice777 сказано:

Не вірю, що в такому +/- ціновому діапазоні не можна знайти альтернатив не російського виробництва.

Ти мене через слово читаєш?

Я ж чітко написав:

31 хвилин тому, Zheny@ сказано:

відтермінуванням у кільканадцять місяців, і проплатою хто-зна як, сьогодні 1000 завтра 500 а потім 3 тижні не платимо

Із такими проплатами або те, що пропонуємо - або нічого!

Ти пропонуєш, щоб  тролейбуси стояли і не виїжджали, бо ми всі ідейні? Собі в збиток, за те не підтримувати окупанта ?

На тому ж прозорро, можна пропозицій чекати тижнями! 

 

Чому ти не цікавишся продукціє "роллтон" ?? Чи "Воздух", навіть назва російська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Повір мені, зміниться!

якщо прийде новий директор і захоче "оптимізувати" - побачимо Що і як зміниться.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не змінює суті.

Дивись в суть проблеми - є факт фінансування окупанта та бездіяльність відповідальних (правильніше - безвідповідальних) працівників ЛПЕ щодо пошуку альтернатив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, justice777 сказано:

та бездіяльність відповідальних (правильніше - безвідповідальних) працівників ЛПЕ щодо пошуку альтернатив!

Запропонуй альтернативу!

Чи ти просто так "зрадофіл" ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я озвучую проблему та виношу її на публічне обговорення з метою зміни існуючого стану справ.

Переконаний, що альтернативу знайду, хоча це й не мій профіль роботи.

Разом з тим, не хочу виконувати роботу диверсанта, який засів в ЛПЕ на солодкій зарплаті!!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, justice777 сказано:

який засів в ЛПЕ на солодкій зарплаті!!!

Це ти про табличку, яку виклав пан @Wrath, яку йому любязно нади у Луцькраді?.

Мало того, що це не дійсні тарифи а можливі, при умові 3 грн в тролейбусі проїзд.

Якби тут так солодко було, то черга в ДЕПО з центру зайнятості стояла!  А повір - черги немає! 

І попри слова @Ukrainec-а, людей катастрофічно не вистачає на таку "солодку" ЗП.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, justice777 сказано:

Я озвучую проблему та виношу її на публічне обговорення з метою зміни існуючого стану справ.

Переконаний, що альтернативу знайду, хоча це й не мій профіль роботи.

Разом з тим, не хочу виконувати роботу диверсанта, який засів в ЛПЕ на солодкій зарплаті!!!

 

Критики й так вистачає. Ти відразу пропонуй альтернативу, бо в протилежному разі твій допис можна розцінити як щось типу: "щоб ви здохли"!

 

Нажаль в теперішній ситуації, неможливо різко знайти альтернативу москальській продукції, але погоджусь якщо не шукати, то ніколи не знайдеш.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ukrainec сказано:

неможливо різко знайти альтернативу москальській продукції, але погоджусь якщо не шукати, то ніколи не знайдеш.

важаєш, що є дядько чи тьотка, яка знайшла перше-діпше і найдешевше і сказали - фсьо! Здєсь бєрьом!

 

Багатьом товарам з росії знайти адекватну заміну - вкрай важко. Але поки шукається альтернатива - користуємося тим, що є.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Zheny@ сказано:

І попри слова @Ukrainec-а, людей катастрофічно не вистачає на таку "солодку" ЗП.

 

Одних не виствачає, інших задохрена, щось тра з цим робить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, justice777 сказано:

Разом з тим, не хочу виконувати роботу диверсанта, який засів в ЛПЕ на солодкій зарплаті!!!

То виявляється ЛПЕ - і твоя робота?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Одних не виствачає, інших задохрена, щось тра з цим робить...

тебе б на день, щоб побачив в кого скільки роботи, щоб ти не робив поспішних висновків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Ukrainec сказано:

То виявляється ЛПЕ - і твоя робота?!

Тобто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

тебе б на день, щоб побачив в кого скільки роботи, щоб ти не робив поспішних висновків.

Ок! коли приходити?

 

5 хвилин тому, justice777 сказано:

Тобто?

Роблю висновок, що ти працівник ЛПЕ, бо ти ж пишеш:

Цитувати

Разом з тим, не хочу виконувати роботу диверсанта, який засів в ЛПЕ на солодкій зарплаті!!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...