Перейти до змісту

поповнення основного рахунку МТС ( перекази коштів)


kvantov

Рекомендовані повідомлення

продам поповнення рахунку мтс зі знижкою 20%. кошти ідуть на основний рахунок та використовуються на оплату будь якої послуги мтс ( переводи коштів ). Гроші можна переказувати іншим абонентам МТС. послугу Супер не продовжують. Поповнення можливе лише для припейд абонентів, не для контракту!!

Мінімальна сума покупки 30грн, котра Вам обійдеться за 24 грн. При покупці від 100 грн можлива додаткова знижка.

Оплата попередня на картку Приватбанку.

Зв'язок : лічка або 0968776806, 0932655186 ( при реальній покупці коштів, з 10:00по 21:00)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

Актуально!!! перші двоє людей, які залишать в темі номери телефонів - гарантовано отримають 2грн на рахунок безкоштовно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

050 3332233

вкажіть не контрактний номер. на контракт гроші не скидаються нажаль....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продам поповнення рахунку мтс. кошти ідуть на основний рахунок та використовуються на оплату будь якої послуги мтс ( переводи коштів кратні 30 грн). Гроші можна переказувати іншим абонентам МТС. послугу Супер не продовжують. Поповнення можливе лише для припейд абонентів, не для контракту!!

за поповнення на 30 грн з Вас 23 грн на карту Приватбанку

за поповнення на 60 грн з Вас 45 грн на карту Приватбанку

за поповнення на 90 грн з Вас 65 грн на карту Приватбанку

більше 90 грн - 72% вартості коштів.

Оплата попередня. Можлива оплата коштами київстар + 18% .

0968776806, 0932655186 ( при реальній покупці коштів, з 10:00по 21:00)

Я перейшов на тарифний план 0,35+ якщо я поповню у вас рахунок на 30 грн послуга активується ?

Послуга Супер та Супер без поповнення перевідними коштами не активовується. Для її активації потрібно поповнити рахунок ваучером або електронним платежем на суму 30грн та більше одним платежем ( через банкомати, термінали самообслуги, Webmoney).

Дані перевідні кошти використовуються на оплату будь - якої послуги для пріпейд абонентів ( крім Супер, Супер без поповнень), тобто можна за ці гроші замовляти пакети смс, ммс, інтернет та інші, переказувати іншим абонентам мтс, використовувати для оплату послуг інтрнету через GPRS, CDMA модем (не контракт).

один номерок ще нахаляву поповню на 2 грн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продам поповнення рахунку мтс. кошти ідуть на основний рахунок та використовуються на оплату будь якої послуги мтс ( переводи коштів кратні 30 грн). Гроші можна переказувати іншим абонентам МТС. послугу Супер не продовжують. Поповнення можливе лише для припейд абонентів, не для контракту!!

за поповнення на 30 грн з Вас 23 грн на карту Приватбанку

за поповнення на 60 грн з Вас 45 грн на карту Приватбанку

за поповнення на 90 грн з Вас 65 грн на карту Приватбанку

більше 90 грн - 72% вартості коштів.

Оплата попередня. Можлива оплата коштами київстар + 18% .

0968776806, 0932655186 ( при реальній покупці коштів, з 10:00по 21:00)

Я так зрозумів що ти повідомиш номер карти Приватбанку. Я кидаю на неї 23 грн, а ти мені на рахунок 30 грн? Правильно? Ці 30 грн на дзвінки можна використовувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продам поповнення рахунку мтс. кошти ідуть на основний рахунок та використовуються на оплату будь якої послуги мтс ( переводи коштів кратні 30 грн). Гроші можна переказувати іншим абонентам МТС. послугу Супер не продовжують. Поповнення можливе лише для припейд абонентів, не для контракту!!

за поповнення на 30 грн з Вас 23 грн на карту Приватбанку

за поповнення на 60 грн з Вас 45 грн на карту Приватбанку

за поповнення на 90 грн з Вас 65 грн на карту Приватбанку

більше 90 грн - 72% вартості коштів.

Оплата попередня. Можлива оплата коштами київстар + 18% .

0968776806, 0932655186 ( при реальній покупці коштів, з 10:00по 21:00)

Я так зрозумів що ти повідомиш номер карти Приватбанку. Я кидаю на неї 23 грн, а ти мені на рахунок 30 грн? Правильно? Ці 30 грн на дзвінки можна використовувати?

Можна використовувати на оплату будь якої послуги мтс передоплата ( послуга Супер, та Супер без поповнень не підключається)

ви усе правильно зрозуміли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи нараховуються бонуси згідно "Програми лояльності" ?

http://www.mts.com.u...her_bonuses.php

ні. та нащо вам ті бонуси. коли тут уже готовий бонус.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можлива оплата готівкою у місті Луцьк за умови покупки від 900 грн МТСа ;) (ціна 70% від вартості коштів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось вже поповнював на 30 грн за 23 грн? Поділіться чи не кидалово.

Тут на борді я поповнював у fred78 на 50 грн. за 30 грн., було все по-чесному - ми не зустрічались, мені передзвонив, домовились на який день перекидати кошти, вказали рахунок Приватбанка, я ще навіть не проплатив а вже надходили кошти на мій рахунок. А як у цій темі почуємо згодом... :duel:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гроші продаються на інших форумах, де купували. Хто боїться разводу може переглянути тему і подяки ( +репутація , зверху зправа , виділена зеленим ) http://torg.rv.ua/bb/viewtopic.php?f=102&t=325308

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 21квітня 2012 нові ціни на поповнення . За кожні 30 грн поповнення оплата 24 грн на картку Приватбанку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...