Перейти до змісту

поповнення основного рахунку МТС ( перекази коштів)


kvantov

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

лише по середу включно продам 200 грошей мтс під -25% за умови покупки від 100грн( суму можу розділити на 2 номери). пишіть в лічку- якщо комусь потрібно і ставте бронь в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив 100 грн з 25% знижкою, дякую!

і Вам дякую за співпрацю. приємно мати справу!

залишилось 100 мтс за зниженою ціною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ці гроші можна буде потім обміняти на смски, та замовити тариф, в мене тариф "Супер Безліміт".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ці гроші можна буде потім обміняти на смски, та замовити тариф, в мене тариф "Супер Безліміт".

Смс чи інтернет пакет замовиш, а от тариф ні, бо тра разовий перевідплатіж в 50 грн,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ці гроші можна буде потім обміняти на смски, та замовити тариф, в мене тариф "Супер Безліміт".

гроші приходять на основний рахунок та використовуються на оплату бідь якої послуги мтс передоплата. ви можете здійснбвати дзвінки по Україні та за кордон, відправляти смс/ммс, використовувати на інтернет. за ці кошти ви можете замовляти пакети послуг смс/ммс/інтернет. можете оплачувати тариф супер безліміт без контракту-http://www.mts.com.ua/ukr/prepaid_archive.php?pid=31&tid=205

не підключається лиш послуга Супер. на контракт і корпоративні номери не переводяться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гроші приходять на основний рахунок та використовуються на оплату бідь якої послуги мтс передоплата. ви можете здійснбвати дзвінки по Україні та за кордон, відправляти смс/ммс, використовувати на інтернет. за ці кошти ви можете замовляти пакети послуг смс/ммс/інтернет. можете оплачувати тариф супер безліміт без контракту-http://www.mts.com.ua/ukr/prepaid_archive.php?pid=31&tid=205

Так справді, уточнив, тепер це можливо, хоча ще пів року тому не було такої можливості :0148:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...