Перейти до змісту

Стіл знахідок


Рекомендовані повідомлення

На всякий випадок додоткова інформація:

Ключ не один а три, знайдено між магазинами "Нова лінія" та "Наш край"

Знайдено в такому положенні як на першому фото :)

post-8941-0-08453100-1364243128_thumb.jp

post-8941-0-06431600-1364243138_thumb.jp

post-8941-0-89771200-1364243144_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 178
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

post-10608-0-16286900-1364812490_thumb.j

Втрачена безпровідна мікрофонна система Electro-Voice R300. За інформацію про втрачений мікрофон або за його повернення гарантую винагороду.

+380986332225

Юрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Верну владельцу фотоаппарат Sony Cyber Shot DSG-W320 оставленный 02.01.13 в автобусе Нововолынск-Луцк

владелец фотоаппарата нашелся! По этому вопросу - тема закрыта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайдена вязка ключів у коричневому мішечку (типу як чохла з телефону) в районі будинку № 25 по вулиці Конякіна

звертатись за тел. 0667217081

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кінці минулого тижня біля будинку по вул. Конякіна, 11а знайдено техпаспорт на авто Mercedes-Benz E240 синього кольору, номер АА 5930 ІК. Власник авто Ліденко О.Ю., з правом керування у Ліденко О.О.

Якщо хтось має інформацію про власника, о9554о3518, або тема, або ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго вечора. 07 липня в маршрутці 230 (з Гаразджи в Луцьк) близко 18.00 було загублено сумку з речами. В Гараджу сіли з сумкою, десь біля Лучеська виявилось що сумки немає (пасажирів було понад міру нічого не було видно). сумка дорожня синя, стара, місцями порвана і зашита, до сумки привязаний коврик поліуретановий (так званий "коврик іжевський" /у) можливо просто винесло разом з пасажирами які виходили.

в сумці було

1.рушник червоний великий

2.купальник дитячий

3.шапочки дитячих дві білих (панамка і берет)

4. мп3 плеєр з радіо (маленький) - єдиний новий предмет

ніж розкладний німецький, рукоятка зелена

5. карти гральні сувенірні

6 набір дитячий пісочний (для піску)

можливо ще щось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

http://board.lutsk.u...tc-9-na-peredn/

1) В маршрутці номер 9 "катаються" на передньому сидінні балетки великого розміру чорні. 9й розклад. Ще з суботи... як казав водій. :) Відгукніться.

2) Ну і парери формату А4 складені в 4 рази шукаю (згубила сама) :) згублені і товарний чек з Мобіллаку у тому числі.

Змінено користувачем Iresjka
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...tc-9-na-peredn/

1) В маршрутці номер 9 "катаються" на передньому сидінні балетки великого розміру чорні. 9й розклад. Ще з суботи... як казав водій. :) Відгукніться.

2) Ну і парери формату А4 складені в 4 рази шукаю (згубила сама) :) згублені і товарний чек з Мобіллаку у тому числі.

Мої папери знайдені і повернуті. Сподіваюсь що власник взуття теж віднайдеться... і буде з того щасливим. Спасибі всім за увагу та допомогу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Зник телефон Sony Xperia SP c5303,

якшо має хтось інформацію на цей рахунок напишіть будь-ласка в ЛС, чи

якщо хто знайшов, то поверніть за винагороду. Смарт то недешевий, зрозумійте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

З Фейсбуку:

вчора по дорозі в с.Березівка Житомирської області знайшов 2 паспорти хлопців з Луцька Мостепанюк Роман Михайлович 24.08.80 бульвар Дружби народів 2, секц. 76б кв.715 і Гаврилюк Сергій Володимирович 24.09.91 вул.Краснодонців, 9, кв.4 Можливо допоможете їх знайти. Паспорти в мене в Рівному.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=600742109963228&id=100000823323662

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Відгукніться, благаю!!!!

Вчора згубила гаманець. Яскрово червоного кольору!

Сума грошей у ньому величенька, бо мала зустрітися з хазяйкою і віддати гроші за житло. Важливі аналізи малечі і направлення до лікаря!

Окрім того там купа дисконтів, банківські картки. Вам вони не потрібні, а мені виробляти нові.

Будь ласка! Хто бачив! Поверніть за виногороду. Будьте людьми!!!

Востаннє витягала гаманець в ТЦ "Буратіно" маг. Декорелла. Далі автомобілем рухались на пр. Волі "Вопак". Потім додому.... :(

Відгункіться хто бачив чи знайшов.... будь ласка..........

post-6070-0-84235300-1387892946_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згублені водійське посвідчення( старого зразка) і банківські карточки в чорному маленькому гаманці в АДРЕНАЛІН СІТІ !!!!!!

В кого є яка інформація будь ласка пишіть в приват!!!!

Винагорода за водійське посвідчення гарантована!!!!!!!!!!!!! картки вже всеодно заблоковані....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27.12.2013 знайдено Посвідчення ветерана праці Маєвської Лариси Анатоліївни. ЗВЕРТАЙТЕСЬ за тел. 095 3000 923

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання помогти другу. В П'ятницю 27.12.13 було загублено спортивну сумку з двома парами футзалок (кросівок), м*ячем та одягом. Останній раз бачили біля Майдану, разом з тим самим другом. Друг вернувся, але без речей та без пам'яті. Одним словом футбольний корпоратив вдався. Прохання вернути за винагороду. 050293030два

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

7 січня в районі Винниченка (центр) був згублений рюкзак жовтого (верблюжого) кольору. В ньому знаходився студентський квиток на ім'я Гарбузов А.А., електронна читалка та ще деякі речі. Можливо хтось знає його долю. Прохання звертатись за телефоном 099 544 91 64

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання помогти другу. В П'ятницю 27.12.13 було загублено спортивну сумку з двома парами футзалок (кросівок), м*ячем та одягом. Останній раз бачили біля Майдану, разом з тим самим другом. Друг вернувся, але без речей та без пам'яті. Одним словом футбольний корпоратив вдався. Прохання вернути за винагороду. 050293030два

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні натрапила на таке оголошення на "сландо" , знайдено водійське посвідчення ( http://lutsk.vol.sla...html#f4d10384e8 ) , можливо знайдеться власник.

Змінено користувачем businka
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні натрапила на таке оголошення на "сландо" , знайдено водійське посвідчення ( http://lutsk.vol.sla...html#f4d10384e8 ) , можливо знайдеться власник.

Власник знайшовся. Так як село Щитинь недуже велике( на карті гугл), і відповідно всі один одного повинні знати, я маючи аккаунт у ВК (знаю, що мешканці цього форума по якимось причинам не люблять ВК - та все ж), звязався з декількома людьми цього села, приблизно такого ж віку як і сам власник посвідчення. Чесно кажучи, мало вірив що щось получиться, та мені відповіли і в процесі переписки вияснилося, що дійсно є така людина і вона проживає на даний момент в Луцьку. Односельчанин зідзвонився з власником загубленого посвідчення, повідомив про знахідку, я сказав йому номер людини, яка знайшла посвідчення (з оголошення), таким чином права повернули.

На все про все витратив 15 хвилин часу, який розтягнувся на декілька днів.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Знайдено пенсійне посвідчення на ім'я Бурда Марія Юхимівна, 1955 р/н. Звертатись в Самооборону, за адресою Перемоги, 14, та за телефоном: (067) 11 00 577

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 березня о 18:20 в маршрутці №32 знайдені оптичні окуляри. Віддам власнику. 095 841 44 76

post-3831-0-12509400-1395945864_thumb.jp

post-3831-0-98669900-1395945864_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

25.08.14 приблизно біля 20ї години чистив салон автомобіля на мийці самообслуговування, що на вул. Набережна, поклав на полицю біля пилососа гумовий килимок і забув його там, 26го числа зранку приїхав туди, але оператор сказав що нічого не бачив і ніхто нічого не находив, на моє місце заїзджав білий сітроен берлінго чи пежо партнер вже новіша модель, будь-ласка якщо хтось знаходив чи чув хто знайшов поверніть за винагороду, я б зрозумів людину яка взяла, якби там було всі 4 килимка, а так навіщо він один?

0962779666, 0666444673

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...