Перейти до змісту

Допоможіть налаштувати маршутизатор D-LINK DI-524


zanj

Рекомендовані повідомлення

Є наступна ситуація:

Сьогодні придбав маршутизатор D-LINK DI-524, (є користувачем домашніх мереж)

Хотів налаштувати сам,проте не має зєднання.не конектиться. В чому може бути проблема і як її вирішити. Які настройки необхідно прописати в WAN-розділі маршутизатора.

Хто стикався з таким випадком відгукність, служба технічної підтримки нчим не може допомогти :angry2:

Якщо є адміни, допоможіть - не заржавіє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дротик який до тебе приходить вмикаєш у роз*єм WAN

далі вмикаєш дротик від комп*ютера до маршрутизатора.

заходиш на його інтерфейс за адресою - 192.168.0.1 - login:admin

password:його просто нема

а там в налаштуваннях прописуєш ті параметри які тобі дали для підключення інтернета. а потім вказуєш автоматичне назначення ІР адреси (відповідно в себе в налаштуваннях вказуєш автоматичну Ір адресу - роутер сам тобі її присвоїть)

а от як бути з ключиком авторизації я не знаю. чесно .

мабуть просто достатньо щоб він був запущений.

з налаштуваннями доступу до ЛМ-а.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дротик який до тебе приходить вмикаєш у роз*єм WAN

далі вмикаєш дротик від комп*ютера до маршрутизатора.

заходиш на його інтерфейс за адресою - 192.168.0.1 - login:admin

password:його просто нема

а там в налаштуваннях прописуєш ті параметри які тобі дали для підключення інтернета. а потім вказуєш автоматичне назначення ІР адреси (відповідно в себе в налаштуваннях вказуєш автоматичну Ір адресу - роутер сам тобі її присвоїть)

а от як бути з ключиком авторизації я не знаю. чесно .

мабуть просто достатньо щоб він був запущений.

з налаштуваннями доступу до ЛМ-а.

Усе зробив як сказано, але маршутизатор не бачить сітки фотакому. питання в наступному: чи необхідно вказувути PPPoE налаштування і які саме необхідно, чи може бути проблема в автоматичнму налаштуванні MAC Адреси, адреса ай-пі я так розумі. є статична ї її необхідно прописувати тільки налаштування статичного ай-пі, динамічне ай-пі чомусь саме автоматично налаштовується:

можу надіслати скіни настройки. зможеш допомогти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотаком, здається, прописує в себе МАС-адресу компа до якого вони тобі підключали інет, тому якщо в мережу ти виходиш з іншого пристрою, в твому випадку це маршрутизатор, то вони просто не пускають тебе в мережу, спробуй зателефонувати в тех. службу хай заново пропишуть мас-адресу твого маршрутизатора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотаком, здається, прописує в себе МАС-адресу компа до якого вони тобі підключали інет, тому якщо в мережу ти виходиш з іншого пристрою, в твому випадку це маршрутизатор, то вони просто не пускають тебе в мережу, спробуй зателефонувати в тех. службу хай заново пропишуть мас-адресу твого маршрутизатора.

мак міняють, маршутизатор сервер бачить.... але не може з ним зєднатись без авторизатора... я так розумію проблема тут тільки в аторизаторі, як її обійти???

KMD не підкаже,а??? :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мак міняють, маршутизатор сервер бачить.... але не може з ним зєднатись без авторизатора... я так розумію проблема тут тільки в аторизаторі, як її обійти???

KMD не підкаже,а??? <_<

написать заявление в фк, об отключении авторизатора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

читайте документацію, інакше за 100 грн зможу настроїти щоб авторизатор працював через маршрутизатор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читайте документацію, інакше за 100 грн зможу настроїти щоб авторизатор працював через маршрутизатор

Яку документацію???? До маршутизатора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, а ще до TCP/IP

так зможеш допомогти?

На жаль мій рівень знань не достатньо високий у цьому напрямку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо проблема лише в авторизаторі, то можна просто подзвонити на Фотаком і домовитися про його відключення. Почитай додаток до договору, там таке написано.

А що до MAC - то дійсно на стороні провайдера прописується MAC пристрою, який вони підключали. Тому навіть коли міняєш згорівшу мережеву чи пробуєш ноут підключити - інет не працює. Знову ж таки по телефону можна попоросити поміняти MAC.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В роутере на вкладке WAN есть опция клонирования МАК-адреса с компа, или его можно забить вручную. У меня почти такойже роутер :)

PPPoE не нужно, нужно Static IP.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Проблема в розумінні роботи протоколу, в авторизаторі проблеми нема і відключати його не потрібно, потрібно просто настроїти свій маршрутизатор. MAC адреса по дзвінку пропишеться така, з якою будете працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію потрібно зробити наступне:

є канал ФК

є маршрутизатор

ну скажем 2-3 компа підключених до маршрутизатора...

потрібно роздати нет тим компам незалежно один від одного... якщо так то авторизатор доведеться відімкнути оскільки нет буде роздаватися через НАТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Я так розумію потрібно зробити наступне:

є канал ФК

є маршрутизатор

ну скажем 2-3 компа підключених до маршрутизатора...

потрібно роздати нет тим компам незалежно один від одного... якщо так то маршрутизатор доведеться відімкнути оскільки нет буде роздаватися через НАТ

Якщо так - тоді дійсно потрібно буде відмовитись від авторизатора. Мабуть ти мав на увазі не "маршрутизатор" а "авторизатор".

Тільки от судячи з поставленої задачі ви не зможете контролювати роботу тих трьох компютерів в мережі і рано чи пізно ви пересваритесь між собою, тому що хтось буде грузити канал а вас буде жаба давити і не зможете справедливо ділити абонплату і плату за перевищення трафіка.

ps: Коротше, ставте поравильно задачу і я вам її вирішу, звісно що не безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це я висловив свою думку щодо задачі....

і ше цікаво який у автора тип підключення в нет...

автор не вказував, що кампутерів декілька.. якщо комп один то навіщо маршрутизатор?))

Мабуть ти мав на увазі не "маршрутизатор" а "авторизатор".

Так, мав на увазі авторизатор... :P вже поправив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім,

а особлива подяка КMD :)

який "виправив" глюкаву прошивку і за допомогою якого тепер все працює, тьху-тьху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Дякую всім,

а особлива подяка КMD :blink:

який "виправив" глюкаву прошивку і за допомогою якого тепер все працює, тьху-тьху.

Демпінг! :sm142::jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім,

а особлива подяка КMD :)

який "виправив" глюкаву прошивку і за допомогою якого тепер все працює, тьху-тьху.

Демпінг! :):ok:

Конкуренція - основа ринкового середовища........ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...