Перейти до змісту

Скарга на "майстра" sash1977 (sashsirius)


Andrewchuy

Рекомендовані повідомлення

Як не дивно, і я знаю нашого "героя" Сашу з поганої сторони - ще з часів його роботи на "Бізнес-інтернет-центрі". Певно ще й досі винен конторі, в якій я в свій час працював, пару сотень гривень за надані послуги... Якщо я не помиляюсь такий круглий і мордатий, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я не помиляюсь такий круглий і мордатий, так?

Но но !! Ти всiх круглих i мордатих пiд одну гребiнку не тойво :0023::0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, він той, що худий, постійно п'є пиво, курить по-чорному і "русский". А історія закінчилася тим, що поїхав я сьогодні до нього додому по вінчестера, він його віддав, попросив вибачення за свій "косяк", який виник через поспіх (як на мене, то тому, в кого виникають такі "косяки", потрібно приймати "Меморію", звернутись до окуліста чи найняти репетитора з математики, щоб не плутав числа)... А за наклейку сказав, що здер, бо вона йому заважала розбирати ноутбук :0162: . Не знаю, чим вона може заважати, якщо наклеєна була справа знизу від клавіатури (там, де й практично в усіх ноутбуків) далеко від всього, що стосується розбирання. Хіба що він збирався робити ноутбуку кесаревий розтин по лінії наклейки :0157: .

Ну і, в принципі, конфлікт на цьому вичерпався. Може, хтось і буде його захищати, - ваше право, але моя думка - горбатого могила справить... Не варто мати з ним справу. І якщо що - не кажіть, що я вас не попереджав.

Дякую тим форумчанам, які зрозуміли і підтримали, а решті - просто не дякую. Найбільше сподобались вислови Публія Сіра і коментарі до них)))))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги, а до нас на роботу хтось просився з колишніх сервісників Ентера. Добре шо я шефу відразу сказав - нінада експериментів :) Бо тіко одного нормального знаю з них

нє, двох, але вони не Андрії :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бузель, щоб ти здохло жахливою смертю!!!

скажіть хто Ви і де буваєте, щоб я обходив Вас 10-ю дорогою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стикався, брали рік тому в них принтер для школи. Спочатку мені видали договір і рахунок з реквізитами ПП Маскай, через тиждень зателефонували, і попросили переробити договір на ПП Бузель, мотивуючи зміною власника підприємства. І це при тому, що оплата вже була "в процесі", в останній день фактично вдалось виправити. Пам'ятаю також, що довго відмовлялись видавати гарантійний талон. Спочатку зробили вигляд, що вони поклали його в коробку, і це я його згубив, потім, що рахунок фактично і є гарантійним талоном, але все ж добився їхнього підпису/печатки/дати на бланку від виробника. Добре, що все добре з принтером, і не довелось до них звертатись, але з тих пір замовляю тільки в підприємствах з хорошою репутацією, або в знайомих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бузель, щоб ти здохло жахливою смертю!!!

скажіть хто Ви і де буваєте, щоб я обходив Вас 10-ю дорогою

до речi так, я й не звернув спочатку на це увагу, не гоже за кусок сра*ого залiза так клясти людину, хай вiн i *амнюк, але прокльони тому хто кляне, на *рахунок* записуются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник сказав "ги, а до нас на роботу хтось просився з колишніх сервісників Ентера..." Якого саме "Ентера"? Бо один з них ліквідували, а з іншого розігнали весь штат. І до вас це куди??? Бо я сам пропрацював в ліквідованому "Ентері" сервісним інженером літом 2010-го, але після того нікуди не просився, бо майже відразу влаштувався в університет, але мене направляли від кадрового агентства в "Апельсин". Я там пробув буквально 2-3 дні, бо директор не захотів брати за сумісництвом. І якщо це справді "Апельсин", то мушу визнати, що його таки соромно назвати нормальним магазином, та ще й інженери там халтурять по-чорному, бо крім того, що роблять все місяцями, то ще й здають з ремонту комп'ютери без половини болтів і з напівприкрученими деталями і кришками. Мене звуть Андрієм, а ті люди, комп'ютери яких потрапляли мені до рук, до цього часу знають мій номер і звертаються при потребі. Так що, думаю, робив далеко не найгірше.

Tarzanych, трошки перекрутили - не Маскай, а Максай :) . Бузель не був власником, просто директор використовувала його картки, бо сама нахапалася боргів, через що її закрили. А техніку возили хорошу і дешеву з Києва чи зі Львова - я всім своїм там замовляв - ще досі ніхто не жалівся, що щось зламалось.

MANJAK, якщо в людини погана аура, розбалансована енергетика і діряве біополе, то їй не допоможуть ні прокльони, ні співчуття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK, якщо в людини погана аура, розбалансована енергетика і діряве біополе, то їй не допоможуть ні прокльони, ні співчуття.

ТАМ ви за себе звiтувати будете, а не за людину з поганою аурою. Але то дiло ваше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ви хоч не подумайте, що я якийсь демон чи я справді хочу, щоб хтось відкинув копита, мені насправді зовсім байдуже, що з ним буде завтра чи колись іще. Я не переймаюсь такими різко негативними почуттями, правда зі мною поводяться нечемно, мовчати і посміхатися у мене ну ніяк не виходить - можу наговорити багато жахів :) . І звіти там за нас складуть самі. Нас тільки поставлять перед фактом - пан або пропав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...