Перейти до змісту

Заварушки в Москве.


difoto

Рекомендовані повідомлення

Кортинг куда-то пропал, а остальные почему-то молчат, хотя в Москве происходят весьма забавные вещи.

Ежели кто не в курсе, то там 4 февраля прошли самые масштабные митинги со времен 17-го года. На Болотной площади собрались "оранжевые" сторонники "Россия без Путина", а на Поклонной их противники с бело-голубыми транспарантами и флагами. И тех, и других было по тысяч 100.

По-моему, я такое уже где-то видел, но не могу вспомнить.

И да - я ж не Кортинг, поэтому разбавлю новость вот такой веселой картинкой из одного юмористического, по всей видимости, издания.

fail.jpg

Ваши мысли? Дискасс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мысль такая, этого стоило ждать, но удивляет что противниками Путина есть не просто народ, а средний класс, это офисный планктон, которому как обычно все пофиг... наверняка их чем то в очередной раз успели удивить, что заставило выйти на улицы МегаДиржавы... и еще, сейчас период революций вообще в мире... так что Россия не есть исключение...а в последнее время там пахнет диктатурой, а это как известно вызывает демарш протеста... вот и результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В результаті економічної кризи в неефективних державах середній клас потрохи сповзає до бідного.

Якщо не буде справжніх реформ, та справедливого розподілу національного продукту-Путіну стане дуже весело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваши мысли?

Картинка много дает понять об авторе публикации. То ли он других кадров не нашел, то ли просто не знает о чем пишет, и "не читать па русски", хотя подпись "Алексей Сазонов", мог бы родной и выучить, или машинним переводом воспользоваться.

А так, Zevs_Isver прав, собака гавкает, караван идет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от чогось нічиїм цифрам не вірю, а просто чекаю 05.03. Ліш би нє било вайни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Караван розвернувся

Тоді змінився весь політичний устрій, ідеологія, а зараз що, назад царя-імператора поставлять? Вони взамін нічого не мають, як і єдиного лідера, тому не вірю що щось зміниться. Тай у Путіна все ще досить високий рейтинг підтримки, поза конкуренцією, я б сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі! difoto, ти даєш посилання на рідус, а побутує думка, що

На другому місці несподівано опинився один із соратників проекту РосПил Олексія Навального - відомий фотоблоггер Ілля Варламов (ЖЖ-нік zyalt).

"Варламов на перевірку виявився рядовим нашистом, кращим другом Христини (в ящику виявлено 41 листа). Пише звіти, погоджує текст особисто з Потупчик. Публікує як у своєму журналі, так і в своєму проекті "Рідус"<...> У всіх звітах Потупчик Ілля Варламов позначений як прихильник", - йдеться в пості Антона Носика. Згідно з архівами пошти, всього за два пости Ілля Варламов отримав 400 тисяч рублів (більше 13 тис. дол США).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, зараз теж зміни грядуть - капіталізм відживає своє...

Відживає... пару років кризи і вже "відживає". В роки Великої депресії не віджив, в "79у чи якому там, також, а зараз відживе? Зараз дадуть знову жити в борг через рік-два, кого звільнили - візьмуть на роботу, дадуть нормальну ЗП і всім стане добре, всі позатикаються до наступної кризи. Типу "Єт пачєму я такой злой бил? Патамучта у мєня виласипєда нєбило" (с) Троє із Простоквашино.

А хіба в 1991, коли розвалився СРСР, був єдиний лідер опозиції?

Тоді як такої опозції не було. В Росії був Єльцин, в нас Кравчук, в Грузії Шеварнадзе, і так далі. Тобто по суті був, в деякому узагальненні. Не хочу далі сперечатись у прогнозах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мысль такая, этого стоило ждать, но удивляет что противниками Путина есть не просто народ, а средний класс, это офисный планктон, которому как обычно все пофиг... наверняка их чем то в очередной раз успели удивить, что заставило выйти на улицы МегаДиржавы... и еще, сейчас период революций вообще в мире... так что Россия не есть исключение...а в последнее время там пахнет диктатурой, а это как известно вызывает демарш протеста... вот и результат

А коли там не пахло диктатурой?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі! difoto, ти даєш посилання на рідус, а побутує думка, що

Про розцінки блогерів з хакнутої пошти Потупчик і Якименка я вже з тиждень як читаю і досі не впевнений, що то не фейк, адже там фігурує навіть те, що Навальний бабло в них получав за статті. Я розумію, шо можуть бути пчьоли протів мьода, але як би там не було, а "Рідус", як ти можеш упевнитись, виклав рівно два фоторепортажа, без жодних уподобань - ось вам "оранжеві", а ось тут гляньте на "путінцев". Чувак просто фотограф, при чому з непоганим баченням, ящєтаю. Можливо він і коригує свої фотозвіти з Потупчик, тіпа "ось цю фотку , де нашистам бабло за мітинг дають - не викладай, і з чеченцями також не треба, а от бабулькі і дєдулькі підуть! В общєм, викладай і будеш мать гонорар." Всім жеж хавать треба.

Скажу так - нормальна людина зерно істини знайде у купі лайна під назвою інтернет та ЗМІ, а хомякі , на яких розраховані всі вброси путінських троллів хай думають, що хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...