Перейти до змісту

замовлення їдла


SOAD

Рекомендовані повідомлення

Vorobeff, ти б їв би день-у-день суші на обід? І гарячого супу не хотілося б?

Якщо чесно, кожен день би не їв. Але іноді, для "перекусити", варіант дуже навіть хороший.

Ну, а супи то святе))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що я скажу на рахунок Там Тама. Коли тільки почали замовляти їжу-привозили тепленьке, багато і недорого (10 грн за перше і друге + хліб) потім зробили 10 грн тільки за друге і 3грн за третє (порції зменшилися відчутно), а через місяц взагалі залупили ціну десь біля 20грн за цей мізер. Не знаю як зараз, а дест пів року назад було так. Більш х Там Тама не замовляла, мало того шо дурять, так ще й "обїдають". А в шинку на колесах нічого не можу сказати, було й таке щоо замовляли обід- а його не привозили. Але, впринципі їжа там доволі таки не погана була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, те що Вам не смакує - Ваша справа! І тут не місце цим ділитись. Можна, звичайно, поговорити тут про Вашу незрозумілу агресію, про комплекси на рахунок риби, японців, собак чи ще там чогось... Але, повторюсь, - "кого гребе"?

Аналогічно, те що тобі смакує - твоя справа і тут не місце цим ділитись. Чому, варто пояснювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання було в тому де можна замовити їжу на офіс. Коли люди радять якісь послуги прийнято казати своє від них враження, на відміну від Вашого випадку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який це мій випадок? До чого взагалі якась дебільна мова про комплекси і не любов до закордонної кухні?

Оце твій випадок, а враховуючи як у нас все роблять, напевне, все ще гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, продовжувати розмову немає сенсу. Якщо Ви хочете про це поговорити то створіть окрему тему і ми це обсудимо.

P.S. Чисто по-приколу -

джерело - http://atn.ua/newsread.php?id=66115

В Запорожской области пенсионер подавился вареником и умер

34567.jpg

18 сентября на праздновании дня города в Токмаке Запорожской области 77-летний победитель конкурса по поеданию вареников погиб от удушья, подавившись вареником

Об этом сообщают "Українські Новини" со ссылкой на отдел по связям с общественностью главного управления Министерства внутренних дел в области.

Согласно сообщению, мужчина принял участие в конкурсе по скоростному поеданию вареников и занял первое место.

После завершения конкурса он зашел за угол, упал на землю и скончался.

Прибывшие на вызов медики установили, что пенсионер умер от удушья из-за застрявшего в горле вареника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суші не варіант, я таку гадость не їм, хоча кохана їх просто обожнює

все правельно мені краще сала борщу й макаронів (картоплі) з

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бляха муха... почитал посты про жён и готовку хавчика... видео само просится в тему :0155:

а пост с рекомендацией заказывать суши, суши, и ещё раз суши вообще - шедевр :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Слухайте, підкажіть де зараз(23:17) можна замовити щось поїсти, з доставкою???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, підкажіть де зараз(23:17) можна замовити щось поїсти, з доставкою???

Тут недалеко, у Києві...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїдьте в Ring.

Працює цілодобово, кухня і обслуговування сподобалось.

Меню є на сайті.

Замовити щось нормальне в цей час не вийде з доставкою, тому раджу все таки поїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовили сьогодні 2 великі піци з Соло, водій привіз 2 маленькі, чек теж був на маленькі.

Розрахувались і зателефонували з проханням пояснити чому маленькі. :0116:

Дівчина вибачилась і пообіцяла, що зараз привезуть 2 великих безкоштовно.

Я переконав, що однієї буде достатньо, після чого водій привіз безкоштовну піцу з написаними на коробці вибаченням.

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну особисто в нас таких проблем немає. бід боком бар ресора - на 60-70 грн мона гарно наїстись)

Щей на офіс принесуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...