Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

так тот eleKtrik уже давно во многих темах давал всем понять, что теперь и он при власти.Ты разве этого не замечал?

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я сам тільки вчора десь в Нерухомості побачив. Мо'на було б і в Привітаннях борду до відома поставити... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нього лише Торгівля. Він там дуже часто "жаліється". Ну і випробовувальний термін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо'на було б борду до відома поставити... ;)

Щоб знати до кого не слід зариватись???)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо'на було б борду до відома поставити... ;)

Щоб знати до кого не слід зариватись???)))))

тіптаво ))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04,Dream, це тематичний форум ще подібні пости в даній темі почнуться репресії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  1. При якій кількості постів з'явить можливість редагувати свої пости?
  2. Чи можна змінити нікнейм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ніби протягом 60 хв. (а може 30 хв., точно не пам"ятаю) можуть редагувати свої пости всі користувачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому неможливо ставити мінуси? Вибачаюсь, можливо неуважно читав правила, але там таких обмежень не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому неможливо ставити мінуси? Вибачаюсь, можливо неуважно читав правила, але там таких обмежень не знайшов.

А що заважає цей топ перечитати? Тут вже неодноразово писалось- мінусувати можуть ті, що набрали 1200 постів, тобто Power users

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому неможливо ставити мінуси? Вибачаюсь, можливо неуважно читав правила, але там таких обмежень не знайшов.

А що заважає цей топ перечитати? Тут вже неодноразово писалось- мінусувати можуть ті, що набрали 1200 постів, тобто Power users

з правил

Группа Участники...

... Максимальное количество «+/-» к репутации, которое пользователь этой группы может поставить в течение 24 часов: 10

Группа Power users...

... Максимальное количество «+/-» к репутации, которое пользователь этой группы может поставить в течение 24 часов: 20

Якщо це неакутально то тоді може слід виправити у правилах (написаних у 2010р) що простий учасник user, може тільки плюсувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не приходять повідомлення про нові пости у темах яких я підписаний.Ось скрін налаштування, поштова скринька перевірена і ніяких фільтрів з Бордом пов'язаних немає.

post-10602-0-97929100-1358449787_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за мода останнім часом - писати малюсіньким шрифтом досить великі повідомлення? Ну очі ж зламати можна....

Ну ппц, никто не собирается заделывать ямки, как после бомбежки дороги.

ну от і чудово, лопату відра асвальт в руки і вперед закатувати ями

в мороз/ожеледицю/слякоть і під постійний рух машин,

які той асвальт вибьють в хлам за 5 хвилин

Може б в правилах дописати, що основна частина повідомлення має бути написана шрифтом стандартного кольору і розміру?

ЗІ: завжди думала, що тіки "бабські" форуми таким страждають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наверное глупый вопрос...но все равно интересно...что это за скрытые пользователи?Я когда вижу столько то скрытых пользователей просматривают тему...у меня складывается впечатление...что за нами подглядывают...может просто паранойя))Но все равно интересно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При вводі логіна та пароля при вході на форум постав галочку біля "Войти анонимно". Теж будеш "скрытым пользователем" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наверное глупый вопрос...но все равно интересно...что это за скрытые пользователи?Я когда вижу столько то скрытых пользователей просматривают тему...у меня складывается впечатление...что за нами подглядывают...может просто паранойя))Но все равно интересно.

Ось я, наприклад.

Налаштування профілю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При вводі логіна та пароля при вході на форум постав галочку біля "Войти анонимно". Теж будеш "скрытым пользователем" :)

Ааа...спасибо, буду знать...Но паранойя обостряется, т.к. не пойму зачем такая скрытность...но "значит это кому-нибудь нужно"...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично я уже больше года в скрытом режиме,почему - не знаю,привычка.Мне то прятаться не от кого, и незачем. :)

кстати,у меня в списке юзеров,над моим ником висит звёздочка,типа сверху справа, у всех так?

Или я опять самый рыжий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...