Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Ну якщо з "Поддержал" можна погодитися, то який смисл в репутації?

Мова ж йде виключно про "підтримав", а не про +/-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну "Поддержал" хай буде. А який смисл в репутаціїї?

"Підтримав" -- твоє ставлення до посту, репутація -- до людини. Трошки не одне і те ж, точніше не завжди одне і те ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Підтримав" -- твоє ставлення до посту, репутація -- до людини. Трошки не одне і те ж, точніше не завжди одне і те ж.

Але як я можу оцінювати людину якої не знаю? Я згоден з думкою висловленю в пості - нажав "Підтримав". Але коли мені натискати на + ? Чи - ? І ще одне. Не знаю чи це глюк форуму чи хтось висловив таким чином своє ставлення до мене. Години зотри тому, коли я виходив з дому, моя репутація була 141, щойно, коли я повернувся, вона стала 121. Власне якогось особливого дискомфорту це мені не доставляє, але все ж таки здивувало. Раніше мене ніхто так не мінусував ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Підтримав" -- твоє ставлення до посту, репутація -- до людини. Трошки не одне і те ж, точніше не завжди одне і те ж.

Але як я можу оцінювати людину якої не знаю? Я згоден з думкою висловленю в пості - нажав "Підтримав". Але коли мені натискати на + ? Чи - ? І ще одне. Не знаю чи це глюк форуму чи хтось висловив таким чином своє ставлення до мене. Години зотри тому, коли я виходив з дому, моя репутація була 141, щойно, коли я повернувся, вона стала 121. Власне якогось особливого дискомфорту це мені не доставляє, але все ж таки здивувало. Раніше мене ніхто так не мінусував ...

Це поки не було підтримав, останні дні, плюсували коли підтримували пост( бо пункту підтримав не було). А тепер, наскільки я зрозумів, ці плюси перейшли у підтримав, або зникли певно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо з "Поддержал" можна погодитися, то який смисл в репутації?

Мова ж йде виключно про "підтримав", а не про +/-

В пості Werwolf777, з якого все і почалося, мова йшла і про репутацію також ...

Бог з нею, з репутацією. Але відповідь на ось це питання

"Підтримав" -- твоє ставлення до посту, репутація -- до людини. Трошки не одне і те ж, точніше не завжди одне і те ж.

Але як я можу оцінювати людину якої не знаю? Я згоден з думкою висловленю в пості - нажав "Підтримав". Але коли мені натискати на + ? Чи - ?

залишається незрозумілою ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже з лічильником щось не те.

september25, системою репутації і подяк кожен користується на власний розсуд. Хтось звик до старих +\- і рідко використовує підтримав. Хтось навпаки надає перевагу "підтримав", як відкрите підтримання думки дописувача. В правилах система оцінювання не прописана :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповідь на ось це питання

"Підтримав" -- твоє ставлення до посту, репутація -- до людини. Трошки не одне і те ж, точніше не завжди одне і те ж.

Але як я можу оцінювати людину якої не знаю? Я згоден з думкою висловленю в пості - нажав "Підтримав". Але коли мені натискати на + ? Чи - ?

залишається незрозумілою ...

Хто як хоче - так і др.че)))

Коли прочитала пост про ставлення до посту/людини - очі стали як п"ять копійок.

Для мене, наприклад, "+" = "підтримав".

Ставлю + лише в тому випадку, якщо в якомусь розділі не передбачається "підтримав".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто як хоче - так і др.че)))

Бачу маєте хороший досвід в цьому :) Не ображайтеся ... Я жартую.

Для мене, наприклад, "+" = "підтримав".

Саме тому я і висловився за скасування репутації ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене, наприклад, "+" = "підтримав".

Ставлю + лише в тому випадку, якщо в якомусь розділі не передбачається "підтримав".

В грубому порівнянні, для мене "підтримав" це коли хтось перепостив картинку яка мені сподобалать, а + в репутацію коли він ту картинку сам намалював. Повторюсь, це дуже грубо, але зміст якийсь такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто як хоче - так і др.че)))
Бачу маєте хороший досвід в цьому :)
Це звідси)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"дякую" тим, хто замінусував! молодці!

від "нема чого робити" пакостити людям - саме те, що треба

неодмінно віддячу тим же за нагоди!!!! ще б знати хто... а то ж ховаються як щурі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От саме через подібні "мінусові" війни і не бачимо статистики.

По темі: "Вбрати підтримав" це як? Малось на увазі відібрати/забрати?

Може простіше: не підтримав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неодмінно віддячу тим же за нагоди!!!! ще б знати хто... а то ж ховаються як щурі

З таким підходом, Гетто вже мав би перестріляти пів борди. Може, варто спокійніше ставитись до таких речей? Для мене плюсики/мінусики це індикатор того, де я, можливо, неправильно мислю або дію і я намагаюсь абсолютно адекватно сприймати мінуси, особливо від людей, яких я вважаю друзями або просто поважаю і до чиєї думки прислухаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене плюсики/мінусики це індикатор того, де я, можливо, неправильно мислю або дію і я намагаюсь абсолютно адекватно сприймати мінуси, особливо від людей, яких я вважаю друзями або просто поважаю і до чиєї думки прислухаюсь.

От що значить Команда форуму. Все як на долоні. Хто плюсонув, хто мінуснув. :) Тут дехто так про це так мріє ... :)

А якщо серйозно то цілком з цим погоджуюсь.

P.S.: Гетто в руки зброю не давати !!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але як я можу оцінювати людину якої не знаю?

А ви знаєте Тараса Шевенка, чи Василя Стуса, чи, приміром, Володимира Івасюка? Чи Фаїну Раневську, чи Вільяма Шекспіра? Ну або хоча б Януковича, чи Ківалова, або наших Кривицького з Палицею... Чи Матір Терезу, чи Ейнштейна з Корольовим, чи Сергія Пєнкіна? Але ж у вас є якась оцінка їх, як людей?

Одне діло, коли людина постить смішну картинку або анекдот, чи ще щось цікаве, смішне або дотепне. Тоді "підтримав". А якщо людина дає корисну пораду, або чимось допомагає, або висловлює власну розумну думку, чи іншим чином відчуваєш повагу до людини -- тоді "+ в репутацію". Або навпаки, коли людина своїми словами або вчинками викликає роздратування або зневагу -- тоді "- в репутацію".

Розумію, що часто ці поняття дуже "розмиті" і не мають такого чіткого поділу, але в цілому моє ставлення якесь таке.

От що значить Команда форуму. Все як на долоні. Хто плюсонув, хто мінуснув. :) Тут дехто так про це так мріє ... :)

Було. Зараз можливості побачити хто плюсавав/мінусував немає і в нас.

P.S.: Гетто в руки зброю не давати !!! :)

Здається, в цьому плані Гетто набагато адекватніший за багатьох інших форумчан, так що я б про це не переживав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне діло, коли людина постить смішну картинку або анекдот, чи ще щось цікаве, смішне або дотепне. Тоді "підтримав". А якщо людина дає корисну пораду, або чимось допомагає, або висловлює власну розумну думку, чи іншим чином відчуваєш повагу до людини -- тоді "+ в репутацію".

А ще трапляється коли це все разом - тоді і плюсую, і підтримую ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, варто спокійніше ставитись до таких речей?

+100500)))

Для мене плюсики/мінусики це індикатор того, де я, можливо, неправильно мислю або дію

Це коли нормальні люди мінусують за дійсно неправильний хід думок, а не просто так)))

Колись був прикол з двома користувачами (десь був в мене скрін, та не можу знайти)...

Створив якось Н прикольну темку. Всі, кому сподобалось, поставили "підтримав".

Через якийсь час створив інший користувач тему-дубль.

Почала шукати попередню, а там всі пости ТС-ра Н замінусовані.

Зате в темі-дублі відписується користувач Х: яка класнюча і т.д.

Один з модерів (тоді ще бачили хто ставить +і-) пише: Та що ти, Х, кажеш??? Класнюча? А якого ж милого ти тоді змінусував всю ту темку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває і таке. Буває, що хтось з бажання "напакостити" або "вколоти" вишукує і мінусує якісь старі-старі і абсолютно нейтральні пости. Ну, в кожного свої таргани в голові, так що і до таких речей теж треба ставитись простіше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме тому я і висловився за скасування репутації ..

ти кто такой? давай... пожертвуй на розвиток борди, тоді будеш пропозиції вносити, що скасувати, а що додати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще десь зникла можливість видаляти свої пости..

і теми)

Найбільше зараз невистачає кнопочки "вверх"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неодмінно віддячу тим же за нагоди!!!! ще б знати хто... а то ж ховаються як щурі

З таким підходом, Гетто вже мав би перестріляти пів борди. Може, варто спокійніше ставитись до таких речей? Для мене плюсики/мінусики це індикатор того, де я, можливо, неправильно мислю або дію і я намагаюсь абсолютно адекватно сприймати мінуси, особливо від людей, яких я вважаю друзями або просто поважаю і до чиєї думки прислухаюсь.

загалом ставлюся до таких речей спокійно... і для мене теж не є настільки важливими ті плюсики

але виникає питання: на кой чорт за просто так ліпити ті мінуси? чи нейметься комусь

не писав же ніяких гадостей, нічого такого... але знайшлися "розумники"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...