Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

А сейчас все посты показывает?

Фразы "а где делось поддержал" будут расцениваться как спам. и безжалостно, ну очень безжалостно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Показувати, то воно показує. Але у цитатах замість паршого "[" - стоїть літера "А". Чим спотворює текст повідомлення.

shoot.png

А коли натискаю кнопочку "Редактировать" сообщение. І без редагування виходжу - тоді воно стає таким, яким має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене пости показує гарно. Нагадувати чи ні не знаю, казали вже про помилку

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

пользователей, гостей, скрытых пользователей

<<<,

<<<,

<<<,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Админы, вы што там сибе думаити???? Вапще афигели где паддиржал пачиму все глючит вабще ничиво нипанятна што за дела?????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Админы, вы што там сибе думаити???? Вапще афигели где паддиржал пачиму все глючит вабще ничиво нипанятна што за дела?????????????

рука потянулась нажать "поддержать" пост, но тут же вспомнил что его убрали :_09:

И список последних сообщений куда-то пропал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рука потянулась нажать "поддержать" пост, но тут же вспомнил что его убрали

тебе повезло - всех, кто поддержал мой пост - забанили, вычислили по айпи и навсегда отключили от интернета. Меня тоже забанили, просто пишу с утюга, а на нем банблок стоит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво скільки людині потрібно часу щоб навчитись читати попередні пости

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Админы, вы што там сибе думаити???? Вапще афигели где паддиржал пачиму все глючит вабще ничиво нипанятна

))))) Для мене тепер кожен "заход" на рідну борду піонєрскі-експєрімєнтальний, весь час шось нове:

то повідомлень не видно, то фейсбук збоку є, то нема, то паддєржал улітучівся..Крилатиєєє качєлііііііі...))))))

(не баньте)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Админы, вы што там сибе думаити???? Вапще афигели где паддиржал пачиму все глючит вабще ничиво нипанятна што за дела?????????????

Ти не правильний троль! Правильний написав би з капсом )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче, оказалось у командора брат - боксер, а у торика - дядька в реанимации работает... в общем пишу из морга... как и обещал напишу:

АДМИНЫ СПАСИБО ВАМ ЗА БОРДУ И ЗА ТО, ЧТО 23-Ю КАМЕРУ В МОРГЕ ПРИОТКРЫЛИ ДЛЯ СВЯЗИ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову... Все, что нажито непосильным трудом))) screenwhw.jpg

Ще б "попередження" хоч раз так обнулились)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову... Все, что нажито непосильным трудом)))

Всьо прапала шеф, всьо пропала :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову... Все, что нажито непосильным трудом)))

Всьо прапала шеф, всьо пропала :_11:

тримай і не плач.

Скоро знову все стане на свої місця. :) Ура Торіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Поддержал встало на свое место.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поддержал встало на свое место.

Ще б тепер дивитися "карму", хто мінусував.. хто плюсував :) Бо вже видно, ДЕ, тепер цікаво стане ХТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така от фігня з темкою (думаю, вона не одна, просто бачила саме цю)

Там крім топстарту пропала ще відповідь від Миколи.

screensjs.jpg

Поддержал встало на свое место.

Тутика не робиться:

screennvn.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поддержал встало на свое место.

Ще б тепер дивитися "карму", хто мінусував.. хто плюсував :) Бо вже видно, ДЕ, тепер цікаво стане ХТО.

Ну дізнаєшся, а потім що? Разом з Oksana04 підеш комусь морду бити? Сам же ж теж мінусував ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Для барахолки отключено. Віддам даром в том числе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поддержал встало на свое место.

Ще б тепер дивитися "карму", хто мінусував.. хто плюсував :) Бо вже видно, ДЕ, тепер цікаво стане ХТО.

Ну дізнаєшся, а потім що? Разом з Oksana04 підеш комусь морду бити? Сам же ж теж мінусував ...

Бити? Нє наш метод. Дехто просто починає мінусувати, бо ображений, або ображений "по жизні". Починається троллінг.

Тобі ж цікаво, хто тобі плючика поставив чи "Підтримав" правда ж? От і мені цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі ж цікаво, хто тобі плючика поставив чи "Підтримав" правда ж? От і мені цікаво.

Абсолютно не цікаво. А якщо говорити про мінуси то мені більш цікаво чому, а не хто :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому, можна здогадатися. А от ХТО, це інша справа.

Є унікали, які мінусують цілий день (на скільки вистачить мінусів) когось, хто його "образив", тупо, щоб зменшити "карму". Прсто так - без причини.

І, якщо зрозуміти динаміку - можна такого "байца" тупо наказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От бачу 2 останні пости Гетто підтримав... Можна зрозуміти людину яка пише щось нейтральне а її хтось замінусовує... та не можу я зрозуміти людину яка пише провокативні пости яким хочеться поставити одразу "-10" а потім цікавиться хто вліпив і за що, та ще й припускає що того "мінусьорщика" будуть карати за це. 2 великі різниці - ставити мінус за зміст посту і ставити мінус в помсту за мінус. От у другому випадку і треба карати. Да-да, Гетто, дуже часто ставлю свій мінус на додачу до чужих -5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...