Перейти до змісту

Fallout 3


Plum

Рекомендовані повідомлення

не забуваємо, що максимальний рівень - десятий ??? звідки така інформація?
Десь читав, не пам'ятаю... але думаю що це все-таки не правда, бо я вже здається більше десятого рівня піднявся (без чітів). Може там не 10, а 100 мало бути, не знаю ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 159
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну не 100 )))))

В мануалі вибір навиків до 20 йде, але певне максимальний більший бо теж вже майже 10 тільки на побічних квестах ))) основний покишо майже не трогав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так мені ніхто не відповів! Чи можливо брати в команду НПЦів, в якості носильників і бойовиків? Так як в перших фалаутах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тідьки по сюжету-наприклад до мене вцепився супермутант Фокс і якась паладинша братства сталі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тільки по сюжету. Наприклад там є якийсь чувак, якого можна взяти в напарники, але в тебе має бути карма негативна, бо він з "правильними" не водиться :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іншими словами, гра не розрахована на "мирне" проходження?

Нагадаю, що Ф1 і Ф2 можна було пройти без жодного вбивства власноручно (вкладка "Трупи" в статусі порожня)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мирне" проходженя через скільки часу "відкрилось" ?

Нагадаю що грі менше місяця ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще, кажуть, в грі можна приручити собаку. Давати команди їй: знайти патрони чи їжу, атакувати...

Але той песик буде лише один на всю гру, якщо вб'ють його - капець, більш не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще, кажуть, в грі можна приручити собаку. Давати команди їй: знайти патрони чи їжу, атакувати...

Але той песик буде лише один на всю гру, якщо вб'ють його - капець, більш не буде.

Мого вже вбили :)

Я його знайшов на військових складах, десь на північному сході карти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На оффсайті вже доступний перший патч, лише для англ версії. Для 1С поки нічого немає...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що після закінчення основного квесту не можна продовжити гру, виконуючи інші завдання і просто вивчаючи місцевості B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.nma-fallout.com/content.php?page=fo3-maps -карта світу Фаллаута 3 -зі всіма секретами
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що після закінчення основного квесту не можна продовжити гру, виконуючи інші завдання і просто вивчаючи місцевості :)

оце точно! такі уроди, і сейва нема перед входов в цей міксер... і автосейв переписався після входу...

ps imho, фіг там це гра року... 6/10 по моїм оцінкам - тут не просто двіж облівіона, це просто той же облівіон, з іншим сюжетом. але ну кожна деталь тільки тей нагадує - йопта, це ж облівіон, це ж як в облівіоні, і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я з того квеста смився коли нада було в середину меморіала того заходити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цілому гра нармал але кінець обламує весь прикол.

Накой ? Накой йти мені або тій дівчині в середину радіації якщо зі мною ходить супермутант який не боїться опромінення ?

Або чому я маю помирать від опромінення якщо в мене -87% захисту від радіації і 20+ банок антирада ?

Якби не це кавєркання ігрової реальності то в цілому була б нормальна гра а так загальний настрій підпортила кінцівка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще добиває фізика!!Герой травмується лише падаючи з досить великих висот!!Від критичних попадань усілякі там яй гаи летять в різні боки тільки не туди куди треба!!Коли Фокс(супермутант) йде за героем екран постійно передьоргує!!На обличчя деяких героїв особливо старших ,без валерьянки не глянеш,гулі і то красівше!!при критичному попаданні тіло розриває по 2-3 схемам!І ще куча всяких глюків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цілому гра нармал але кінець обламує весь прикол.

Накой ? Накой йти мені або тій дівчині в середину радіації якщо зі мною ходить супермутант який не боїться опромінення ?

Або чому я маю помирать від опромінення якщо в мене -87% захисту від радіації і 20+ банок антирада ?

Якби не це кавєркання ігрової реальності то в цілому була б нормальна гра а так загальний настрій підпортила кінцівка.

Як казали в одному фільмі "а давайте іх рокет ланчера жахнем, неееее это не по джидайскі"

А шош ти хтів облівіон як не як а не фолл тобі супер пупер ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...