Перейти до змісту

Fallout 3


Plum

Рекомендовані повідомлення

Хто вже грається? Зайшов я на базу Сім'ї, в глибинах метрополітену, щоб принести мальцю листа від сестри і визволити його з полону Сім'ї. А що там зробити -- не знаю. Добровільно мене до хлопця не пускають, а якщо я вбиваю главаря і потім "виношу" всю банду, говорю з хлопцем, то мені кажуть що до мене вороже почали ставитись і в Сім'ї, і в селі хлопця. Що робити?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 159
  • Створено
  • Остання відповідь
Хто вже грається? Зайшов я на базу Сім'ї, в глибинах метрополітену, щоб принести мальцю листа від сестри і визволити його з полону Сім'ї. А що там зробити -- не знаю. Добровільно мене до хлопця не пускають, а якщо я вбиваю главаря і потім "виношу" всю банду, говорю з хлопцем, то мені кажуть що до мене вороже почали ставитись і в Сім'ї, і в селі хлопця. Що робити?..

Пройти цей квест можна якщо розкачаний "спік" :_16: , тобто говориш з главарем банди, переубеждаєм його пустити до хлопця в кімнату, а потім также робим промивку мозку хлопцеві "вампіру-початківцю" потім йдем знову до главаря банди кажем що він вибрав свій шлях.... бла бла і Сім'я його відпускає ще попутно можна договоритись з главарем банди про припинення набігів на село заключивши контракт з ними вертаємось у село всі тобі дякують і кажуть який ти модний і дають персональні подарунки кожен у селі, ну і власне вертаєшся у хату де були його мертві батьки, він там тусується і говориш з ним троха граєшся у Фрейда :_38: от твій лист ну і власне все це мій спосіб, але там я думаю можна пройти ще наприклад через науку, термінал в кімнату хлопця зламати ну хз хз...

А про гру скажу як сказали це дійсно... фол став не рпжехою а шутером але не так уж його ізвратили ну і кінцівки не так їх і багато :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке питання для тих хто грав... чи можна в подальшому брати в команду НПЦ? В ф2 я брав навіть п'ятьох, то самому й не приходилось нічого воювати - моя маленька армія зносила все що заважало! Питання стосовно того, чи можна буде пройти аналогічним чином Ф3 - тобто брати основні параметри не бойові, а інтелект/харизму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от твій лист ну і власне все це мій спосіб, але там я думаю можна пройти ще наприклад через науку, термінал в кімнату хлопця зламати ну хз хз...
Через науку не получиться -- коли підходиш до термінала, то воно не дає можливості його крякнути, пише що термінал заблоковано і потрібно звернутись до Одміна за паскеєм.

А вцілому нарахунок фолаута... він більше на Сталкера став схожий, ніж на попередні фолаути, на класику яку ми всі так любимо. Фактично, до Сталкера добавити можливість прокачки персонажа, розвинути систему діалогів, ввести кілька квестів і покроковий режим бою (який в новому фолауті просто до жаху кастрований) -- і получиться такий собі Fallout 4: Ukrainian Apocaliptic World :rolleyes:

Стосовно графіки -- вона мене розчарувала. Краще б вони купили двіжок Cry Engine, або той же сталкеровський XRay Engine, то хоч було б на що подивитись. А так -- графіка на рівні Mafia 2002 року, ну може чуть краща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от твій лист ну і власне все це мій спосіб, але там я думаю можна пройти ще наприклад через науку, термінал в кімнату хлопця зламати ну хз хз...
Через науку не получиться -- коли підходиш до термінала, то воно не дає можливості його крякнути, пише що термінал заблоковано і потрібно звернутись до Одміна за паскеєм.

А вцілому нарахунок фолаута... він більше на Сталкера став схожий, ніж на попередні фолаути, на класику яку ми всі так любимо. Фактично, до Сталкера добавити можливість прокачки персонажа, розвинути систему діалогів, ввести кілька квестів і покроковий режим бою (який в новому фолауті просто до жаху кастрований) -- і получиться такий собі Fallout 4: Ukrainian Apocaliptic World :)

Стосовно графіки -- вона мене розчарувала. Краще б вони купили двіжок Cry Engine, або той же сталкеровський XRay Engine, то хоч було б на що подивитись. А так -- графіка на рівні Mafia 2002 року, ну може чуть краща.

Термінали можна ламати любі, ну звісно крім тих що в головній сюжетній лінії, це може не розкачане хакерство? Бо коли розкачане то там це то пише, але вламати можна, хакаєш там вибиває купу символів і окремі слова от з тих слів треба вибрати одне так сказать методом тика ну сейф лоада (мабудь фігово розказав) якщо буде можливість скріни викладу. А і думаю там цей квест і можна пройти мабудь таким чином що хлопець останеться з вампірами а в селі сказати що він помер або щось подібне думаю вони хоть це з старого фолаута оставили...

Гих це типу "ню фолл" ;) ню геймери оценять, а ті хто з лотоса начинав і фолл в розгарі 98му грав то вже канешно не то :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Термінали можна ламати любі, ну звісно крім тих що в головній сюжетній лінії, це може не розкачане хакерство? Бо коли розкачане то там це то пише, але вламати можна, хакаєш там вибиває купу символів і окремі слова от з тих слів треба вибрати одне
Це я знаю, ломав кілька терміналів (наприклад в Супермарті зломав термінал і включив робота в аптеці). А термінал біля малого НЕ ДАЄ МОЖЛИВОСТІ ломати. Він в такому стані, як звичайні термінали бувають після закінчення допустимої кількості невдалих спроб злому.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Термінали можна ламати любі, ну звісно крім тих що в головній сюжетній лінії, це може не розкачане хакерство? Бо коли розкачане то там це то пише, але вламати можна, хакаєш там вибиває купу символів і окремі слова от з тих слів треба вибрати одне
Це я знаю, ломав кілька терміналів (наприклад в Супермарті зломав термінал і включив робота в аптеці). А термінал біля малого НЕ ДАЄ МОЖЛИВОСТІ ломати. Він в такому стані, як звичайні термінали бувають після закінчення допустимої кількості невдалих спроб злому.

хмммм.... це місце знач знов треба глянути, ну по ідеї його точно не тікі спіком можна пройти ну тоді як казав мабудь варіант що він остається і село теж остається... от тікі мабудь вампірам на обід і може там далі якийсь квест буде типу відбити село або отримати всетаки законний пермішен на відстріл вампірів щоб квест закінчився там принести назад з листом голову сестрі і сказати що от дивись сама як в сім'ї справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які враження від гри? Багато залишилось від другого фолла чи зовсім нова гра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І яка машинка цю гру тяне без лагів?

У мене все йде без лагів. Не дуже вона вантажить ПК і графіка не вав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І яка машинка цю гру тяне без лагів?

Cистемные требования:

- Операционная система: Windows XP/Vista;

- Процессор: Pentium IV 2,4 ГГц

- Оперативная память: 1 Гб

- Видеоадаптер: видеокарта уровня GeForce 6800/Radeon X850 с памятью 256 Мб;

- Звуковое устройство: совместимое с DirectX® 9.0c

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eHoT, це вже нова гра. Від старих фолів залишилась лише спрощена система SPECIAL, спрощені діалоги, спрощена RPG система.

Davids

У мене без лагів іде на настройках вище середнього на машині:

Athlon 3500+ , 2 Гб пам'яті, 7600GT 256мб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eHoT, це вже нова гра. Від старих фолів залишилась лише спрощена система SPECIAL, спрощені діалоги, спрощена RPG система.

Davids

У мене без лагів іде на настройках вище середнього на машині:

Athlon 3500+ , 2 Гб пам'яті, 7600GT 256мб

Ну графіка на відміну від самої гри ніби гут, але скажу що на виссоких в мене фігово тобто 60фпс не видає :( Atlon x2 6000, 2gb, 8600gts. А шоб лагати то мабудь врятлі буде, 7600GT теж пробував 20фпс стабільних :( видає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені прийшлось вручну правити ini файли, щоб грати в зображенні 1680x1050 точок, через стандартний сетап гра давала максимум щось біля 1340х1020. Заодно включив шейдери 3.0, максимальну якість води і тіней. Стало краще, хоча і не радикально.

На повному максимумі настройок, зі включеними шейдерами 3.0 і роздільною здатністю 1680х1050 лагів/тормозів немає. Система Core 2 Duo E8400 (3.0GHz), 4Gb DDR2-1066, Radeon HD 4870 1Gb

P.S. Раптом комусь знадобиться...

какой параметр отвечает за включение 3-их шейдеров?

Open the FALLOUT.INI file in the "My Documents\My Games\Fallout3" folder

For those with a 8800 (and other video cards that support Pixel Shader 3.0) find under Display chapter

bAllow30Shaders=1 (default is 0)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоїть все на максі-графа кул!!розширення 1680х1050!!Система е8500 ,радеон 4870, 2гб ДДР3 ОСЗ Ріпер 1333

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам не здається шо у нього шось з головою?

1ad524f5c75c0738d4.jpg

Після діалогу з цим персонажем гра намертво повісила комп...

А ще у мене корпус піпбоя такий гламурно рожевий :(

Глючить короче...

1f5a1d3d90ab15e881.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй дірект з диску поставити і дрова на відяху посвіжіше поставити!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і перші моди:

Larger Dialogue Menu

Збільшує вікно вибору варіантів відповіді в діалогах. Щоб менше прокручувати.

На версії від 1С нормально працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і перші коди :friday:

http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.ph...892511&st=0

Гра зрблена на движку Обілівона, і автори навіть полінились чіти змінити -- більшість так і лишились обілівонівські.

самі основні:

thg -- God Mode

player.additem 0000000F X -- добавити кришечки (X замінити на потрібну кількість кришечок)

advlevel -- підняти рівень (не забуваємо, що максимальний рівень - десятий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбує "навігація" по місту -- всі вулиці завалені, щоб кудись дістатись потрібно пройти через десяток станцій метро, кружляючи тунелями підземних лабіринтів :(

Добре, що хоч є швидкий перехід між місцями, де вже побував, інакше була б повна торба. І добре, що цей швидкий перехід, на відміну від Сталкер: Чисте Небо, безкоштовний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не забуваємо, що максимальний рівень - десятий ??? звідки така інформація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...