Перейти до змісту

Порадьте гру


Amor

Рекомендовані повідомлення

От сижу і хочеться щось пограти а немає що, можливо хтось щось порадить з того що грав останнім часом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dima4s якось не має бажання грати в шахи)

Taras21 недавно пройшов 3тю частину, друга мені якось взагалі не подобається, графіка така собі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От сижу і хочеться щось пограти а немає що, можливо хтось щось порадить з того що грав останнім часом?

А жанр який цікавить?

P.S. Спробуй Анабіоз і Тургор, як на мене цікаві ігри, хоча і неНові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

The Darkness 2, доволі непогана гра, екшн з разчленьонкою:) правда графон не дуже але грати можна)

Пройшов тільки-но, саме те чого не хватало в перериві між танками)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

всім дякую за поради, але зараз готуємся до турніру і граю стару, добру і знайому кс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що якщо є ще час, якого нема вже в мене ось пара нових, вартих уваги: :0095:

Syndicate

Alan Wake

Kingdoms of Amalur: Reckoning

The Darkness II Limited Edition

Trine 2.Триединство

Dead Island

The Elder Scrolls V: Skyrim

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Там-Тамі продається Деус-Екс за 125 грн + Доповнені глави на окремому диску ше за 60+ грн, сходи купи. Хороша гра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в автосалоні продається Мерседес CLK 500 за 50 000$ + запаску ше дополнітєльно, сходи купи. Хороша машина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в автосалоні продається Мерседес CLK 500 за 50 000$ + запаску ше дополнітєльно, сходи купи. Хороша машина

Е хлопче з таким мисленням грай на флейті біля "Там-Таму" і вчи уроки. Може до 18 на Мерседес CLK 500 і награєш!

За повноцінні розваги в житті треба платить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мене звичайно вибачте за те що я так погано відповів, але ця тема була створе під назвою "Порадьте гру" а де я буду цю гру брати, чи в друзів, чи куплю, чи скачаю, це вже моя справа

А так поки всім дякую за поради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amor, тобі порадили. А те, що ти любитель халяви - твої власні проблеми. Надалі - рекомендую не хамити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу порадити Call of Duty: Modern Warfare 3. Декілька разів бачив як грають, сюжет сподобався) А взагалі, раджу в такі затягуючі, "наркотичні" ігри не грати, больно вони на психіку впливають) Тим більше, в нашому віці, коли вона(психіка) формується :0160: ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...