Перейти до змісту

Список ігр для ігрового сервера


atoller

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь
Хочу , Brothers in Arms : Earned in Blood

Поддерживаю.

В общем так, делайте что хотите а обеспечить хорошую игру ww2 тематики дело чести :)

Итак список на выбор:

- Блицкриг

- Блицкриг II

- Call of Duty 2

- Brothers in Arms : Earned in Blood

- Ил-2 Штурмовик:Забытые сражения (2.04)

- Перл-Харбор

Давайте будем реалістами. В любу з цих ігор майже ніхто не буде грати більше одного-двох раз (щоб просто попробувати) а ресурси системи вони будуть жерти не кислі так що ставити їх нема сенсу.

Максимум з ігр про другу світову що можна поставити так це "Дей оф дефіт:Сорс"

А без ботів мабуть дуже важко буде суперників собі шукати,контра вже яка популярна гра,а я щось особливого напливу геймерів пока не бачив,та й я в неї граю тільки тому,що баттера немає,хай навіть другий,все ж краще ніж контра(на мою думку)

Про кількість народу так тут інше питаня. Просто раніше було декілька речей які просто напросто розігнали народ(Я сам вже місяць не грав в контру). Але це все в минулому так що давайте вірити в краще. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ув. силиа, вы играли хотя бы в одну?

А знаете какой рейтинг у каждой этой игры? А знаете какие оценки они получили?

А знаете сколько там драйва и удовольствия? Так, хули вы, извините меня, треплетесь?

Контра контра контра... не надоело еще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в контре АI постоянно меняется, в любой момент можно ждать выстрела в спину, как от врага так и от своего

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ув. силиа, вы играли хотя бы в одну?

А знаете какой рейтинг у каждой этой игры? А знаете какие оценки они получили?

А знаете сколько там драйва и удовольствия? Так, хули вы, извините меня, треплетесь?

Контра контра контра... не надоело еще?

Грав і не в одну(ДВД з ліцензійним "кол оф дюті 2" зараз навіть лежить біля клави).

По друге де я сказав хоч слово про контру ?

Якщо для тебе слово сорс означає лише контру то звиняй але навіть заїкатись про мою обізнаність ти не в праві.

Доводжу до відома необізнаних: Day of Defeat: Source - мультиплеєрна гра на двигуні сорс заточена під тематику другої світової. Її переваги заключаются в тому що по перше для неї досить легко найти серверну частину, по друге відточена мультиплеєрна частина двигуна сорс, по третє сама популярна на просторах нету мультиплеєрна гра про WW2 після бателфілда(Останє прада це моя особиста думка).

А на рахунок оцінок так ігри діляться на мультиплеєрні і сінглплеєрні. В сінглплеєрні часом добавляють мультиплеєр, але підчас виставлення оцінок на мультиплеєр в таких іграх ніхто не звиртає увагу. Так от 95% ігр про другу світову війну заточені саме під сінгл а мережева гра добавляєтся лише для галочки.

ЗІ 2 max На майбутнє раджу двічі подумати перед вживанням нецензурних слів особливо в розмові з адмінським та модераторським складом форуму, так і до бану не далеко (Будем важати це попередженням, і надіятись що таке не повторится)

ЗЗІ Я не проти критики, я просто не люблю коли починають матюкатись щоб щось довести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:ok: В гіршому випадку можу запропонувати спробувати Wolfenstein : Enemy Territory. Ця часть Вульфінштейна якраз зроблена тільки для локал. або інтер. гри. І вона якраз к ресурсам не сильно придерається.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бачу приводу для такого песимізму:)

Часу мало було від виникнення ідеї, постановки задачі і до налаштування сервера. А ще й свята...

І хоча виправдовуватись негарно, скажу по секрету, що з завтрашнього дня буде тестування встановленого ПЗ. Якщо все буде ОК, то і бажаючі приймуть в цьому участь. Респект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

агласітє весь спісок..

чи поки тільки квака4??

доречі її ж вроді немає на лм..

фути.. Orfey налякав.. думав що продивився відкриття серверу.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю завтра можна буде тестити спільними зусиллями:

- Starcraft: Brood War

- Need For Speed Underground

- Unreal Tournament

- CS 1.6 (новий сервер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Думаю якби в когось були б клієнти для цих серверів.

Іменно ті які підйдуть.

Було б добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю якби в когось були б клієнти для цих серверів.

Іменно ті які підйдуть.

Було б добре.

<{POST_SNAPBACK}>

Це питання до silia

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю завтра можна буде тестити спільними зусиллями:

- Starcraft: Brood War

- Need For Speed Underground

- Unreal Tournament

- CS 1.6 (новий сервер)

<{POST_SNAPBACK}>

який турнамент?

надіюсь наступний на черзі СОРС як ХЛ так і КС..

Сіля ж не даремно качав.:wub: і приємно булоб побачити його на лм .. клієнт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...