Перейти до змісту

Windows заблокирован ! Microsoft Security обнаружил нарушения использования сети интернет.


Гетто

Рекомендовані повідомлення

вже гуглив. Знайшов код. І знайшов ліки. Якщо ХР - то загрузитися із загрузочного (УСТАНОВОЧНОГО) диска. І вибрати в загрузці восстановление Виндовс.

Вибрати диск, вказати в якій системі відновити mbr

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 210
  • Створено
  • Остання відповідь

вже гуглив. Знайшов код. І знайшов ліки. Якщо ХР - то загрузитися із загрузочного (УСТАНОВОЧНОГО) диска. І вибрати в загрузці восстановление Виндовс.

Вибрати диск, вказати в якій системі відновити mbr

Можна лінк на генератор коду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я свою проблему пока не решил, нет времени добраться до того филиала, но благодарю специалистов за рекомендации...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я свою проблему пока не решил, нет времени добраться до того филиала, но благодарю специалистов за рекомендации...

ось так і працюють в більшості держустановах... ((((

роботи на 5, ну максимум 25, звісно якщо голова на місці, а при такій кількості порад - гріх було таке тут писати. "Ганьба"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роботи на 5, ну максимум 25, звісно якщо голова на місці, а при такій кількості порад - гріх було таке тут писати. "Ганьба"

Потише... не бушуй... сначала узнай специфику моей роботы, а потом уж и кричи Ганьба :)

Тем более, что как показывают посты в этой теме - даже матёрые программисты имеют проблемы с подобным вирусом...а я ведь простой библиотекарь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось так і працюють в більшості держустановах... (((( роботи на 5, ну максимум 25, звісно якщо голова на місці, а при такій кількості порад - гріх було таке тут писати. "Ганьба"

Ага, от тільки в цій держ установі Гєтто навєрняка їздив на філіал за власний рахунок і якщо він і вилікує премію йому не дадуть 99,9%. То нафіг тоді сраку рвати? Гєтто, поправ якщо не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз ще погуглю. Може уже є ліки чи поради в неті.
Якщо є можливість забутатись з лайв СД скажи якого розміру NTLDR.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немножко подправлю... на дорогу дают 4 грн... туда и обратно..всё остальное чистая правда, более того, когда там на филиалах сидят тётки под 50 лет, которым те компы нафиг не нужны, и они не имеют никакого понятия, на каких сайтах сидят корыстувачи - малолетки, что они качают, что они устанавливают на компы, и звонят мне и говорят: "Вова, в нас комп не включається.. вискакує якась табличка"..

На мой вопрос: "Що пише на тій табличці?" Ответ один и тот же "Не знаю!"...

И таких филиалов 8 штук... и все они разбросаны по всему городу... точка А на Вересневому, точка Б на 40-му квартале.. а ещё ЖД вокзал, Видродження, Киевский Майдан...

вот вам и картина маслом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И таких филиалов 8 штук... и все они разбросаны по всему городу... точка А на Вересневому, точка Б на 40-му квартале.. а ещё ЖД вокзал, Видродження, Киевский Майдан... вот вам и картина маслом...
ВПН + РАдмін = щасливий адмін )))) Вік живи вік вчись ©

АП: А 4грн можна відкласти на пиво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВПН + РАдмін = щасливий адмін )))) Вік живи вік вчись ©

Дик Гєтто не адмін, Гєтто бібліотекар на бібліотекарській ставці. Гєтто, а ти можеш морозитись від такої роботи? Чи суто по добротє душевной гємор маєш? Порішай щоб дали пів ставки адміна, поділись із, наприклад, SysR, він тобі налаштує все а ти будеш щасливим адміном)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дик Гєтто не адмін, Гєтто бібліотекар на бібліотекарській ставці. Гєтто, а ти можеш морозитись від такої роботи? Чи суто по добротє душевной гємор маєш?
Де ж він так нагрішив що йому така непруха ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дик Гєтто не адмін, Гєтто бібліотекар на бібліотекарській ставці.

Истинная правда!!!

Гєтто, а ти можеш морозитись від такої роботи? Чи суто по добротє душевной гємор маєш? Порішай щоб дали пів ставки адміна, поділись із, наприклад, SysR, він тобі налаштує все а ти будеш щасливим адміном)))

Морозитись не могу, потому что больше некому это делать, и действительно нам очень нужен профессиональный админ, но его не будет, нет на него ставки, это же гос установа, там всё распланировано, нельзя просто так взять человека, нужна и ставка, и посадова инструкция, короче бугалтерия ещё та..

В нормальных учреждениях как ? имеется технар, его ничего не колышет кроме колупания в компах, его вызывают, он едет, колупается, доколупуется и уезжает, за это получает бабло, а на мне висит интернет – центр из 6 компов, где долбанные малолетки постоянно дёргают своими долбаннымы вопросами типа : А чого в мене в контракті не заходить ?? а як створити документ і роздрукувати ? а як скинути на флешку ??? а ещё суто внутренняя библиотченая работа…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам очень нужен профессиональный админ, но его не будет, нет на него ставки

А разову премію падрєшать? І нею поділитись із, наприклад, SysR, хоча б так... Вони ж з якогось фонду тобі виділяють 4 гривні? Нехай з того фонду і виділять премію, поясниш що тепер на проїзд не треба буде давати в майбутньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони ж з якогось фонду тобі виділяють 4 гривні? Нехай з того фонду і виділять премію, поясниш що тепер на проїзд не треба буде давати в майбутньому.

угу.. виділять... розженуться і ще раз виділять :mdr::)

а той фонд, що по 4 грн називається "благодійні внески користувачів", щось типу як в лікарнях... просимо : Подайте хто скільки може....хтось гривню дасть.. хтось десятку... так і виживаємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як позбутись гемора.

На загальнодоступному компьютері я робив таке:

1. Ставиться Rollback Rx (є аналоги - ShadowUser,Deep Freeze, etc.)

2. Доступ до Rollback Rx паролиться.

3. Rollback налаштовується таким чином, щоб при кожному завантаженні комп'ютера відновлював раніше збережений стан системи.

4. Стан компьютера фіксується.

Все. Далі з компьютером можна робити все, що душа бажає, аж до "del c:\windows /s". Після перезавантаження матимемо п.4.

Getto, якщо забажаєш, я готовий дати більш детальні пояснення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставиться Rollback Rx
Вся фігня в тому що цю прогу його установа не купить а варєз йому ставити неможна, бо прийдуть дядькі в пагонах і настукають по гаманцю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

где долбанные малолетки постоянно дёргают своими долбаннымы вопросами типа :

какой чуткий знаток детских душ, психолог просто... аж онегдод вспомнил:

У психотерапевта:

- Доктор, меня никто не любит, все отстраненно относятся, многие открыто ненавидят и строят козни, не с кем даже поговорить по душам, вообще, вы представляете? Это меня настолько тревожит, что я не могу спать - мне надоела человеческая ненависть и злоба по отношению ко мне! Я стараюсь быть милым, добрым собеседником, но каждый раз это заканчивается либо битьем мне лица либо оскорбительными репликами. Сегодня я решился наконец пойти к психологу... то есть к вам... это настолько невыносимо , что я всю дорогу к вам ехал и думал об одном - может этот жалкий, унылый старикашка все таки поможет мне своими извращенными мозгами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще переустанови windows.....Я вже багато вірусів такого типу бачив.....Встанови собі Windows 7 і постав Microsof Essensial Security і ніяких проблем більше не буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще переустанови windows.....Я вже багато вірусів такого типу бачив.....Встанови собі Windows 7 і постав Microsof Essensial Security і ніяких проблем більше не буде...

Заблуждєніє! Нічим він не кращий за той же доктор веб чи кашпєр.

А та проблема - профіксити МБР та й усе! такі утиліти є майже на усіх дисках-реаніматорах! в інеті купа інфи!

мені, наприклад, допомагає утиліта fixmbr або аналогічні з дисків-реаніматорів...

Ставиться Rollback Rx
Вся фігня в тому що цю прогу його установа не купить а варєз йому ставити неможна, бо прийдуть дядькі в пагонах і настукають по гаманцю.

а який у вас антивірус стоїть? скільки за ліцензії дали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отут цікавого багато.

зараз піду лікувати заразу. Це 1000% mbr locker Trojan.MbrLock.6.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вінду пофіксив, забув, правда, подивитися розмір NTLDR. :(

Ну, головне відновити роботу системи.

Фіксив просто. Він ХР. Загрузився з установочного диску. Вибрав R, для відновлення системи. В DOS віконечку набрав fixmbr потім fixboot

все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди!!!!Я можу працювати лише з ліцензійними прогами !!

я не можу переставити щось иначе..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Getto, а що треба? Може допомогти Став лінукс і т.д.
Гетто, До речі лінукс для тебе буде саме то. В інеті пошаритись можна, антивірусу не вимагає, друк без питань, опенофіс добре підтримує неграсофтовський формат файлів...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Треба полікувати знайомій людині таку саму заразу, а я не маю часу. Бажаючі скиньте в приват пропозиції по вартості послуги і контакти, тільки 3 шкури не деріть пліз. Зробити це бажано сьогодні (ноут).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...