Перейти до змісту

Зарядка аккума фотоаппапата


Рекомендовані повідомлення

Имеется фотик GE g100. к нему есть оригинальный аккум и 2 китайских. Аккумы литиевые (Olympus Li-50b) Лежали разряженные больше года. Пытаюсь заряжать, зарядка на оригинальном идет, но безрезультатно, Китайский один оживает, но зарядка прекращается через минуту, показывает, что заряжен, но работает несколько минут. Второй нее заряжается.

В чем может быть причина? Аккум, фотоаппарат, адаптер?

Есть ли у кого фотик с такими аккумами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оригінальний можна спробувати потримати на заряді добу-дві, може і оживе, тільки слідкувати щоб не перегрівся, китайський який працює декілька хвилин - уже в смітник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, sss381 сказано:

 

Оригінальний можна спробувати потримати на заряді добу-дві, може і оживе, тільки слідкувати щоб не перегрівся, китайський який працює декілька хвилин - уже в смітник.

 

залиште ці байки для когось іншого. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і байки, але акумулятор телефона, який пролежав в районі року я так заряджав і телефон працював, окрім того потримавши акумулятор добу на заряді, навряд чи ТС розориться на електроенергії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телефон якій не вмикав біля року вчора вечером поставив на зарядку.признаків життя батарея не давала 1 годину.через годину виняв вставив батарею потримав на зарядці до ранку.як зняв з зарядки телефон не одної палки заряду акумулятора до цього часу не пропало.прошло 9 годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в курсе, что литиевые не любят лежать разряженные, просто одновременно сдохли трое, вот и думаю, что может другая причина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сфоткай клеми акумів, якщо можна присобачити жабку пробуй нею, нема жабки привозь (район вогнем і мечем) спробую і жабкою і чуть кращим зарядним, при повному розряді буває треба дати мінімальний старт, щоб оригінальна зарядка бачила акум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сфоткай клеми акумів, якщо можна присобачити жабку пробуй нею, нема жабки привозь (район вогнем і мечем) спробую і жабкою і чуть кращим зарядним, при повному розряді буває треба дати мінімальний старт, щоб оригінальна зарядка бачила акум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там 3,7 в. Телефонная жабка не пойдет, надо от простых литиевых аккумов. Там 3 клеммы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В телефонах батареї теж на 3,6 - 3,7 В. Любою телефонною зарядкою або жабкою Ваші треба спробувати "штовхнути". Годину-дві. Головне не переплутати + -  зарядки і батареї. На Ваших 3 клеми, дві з них мають бути підписані + - .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romanc я просив фото, в мене жабка з крокодилами, і зазвичай я знаходжу спосіб, як притулити два проводка, іноді достатньо на хвилинку потримати і потім в оригінальну зарядку.

13 hours ago, romanc said:

Там 3 клеммы.

зазвичай 3-4 і 5 клеми (таке буває) це або датчики температури, або ж дублі для кращого контакту чи хитрих режимів заряду-розряду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...