Перейти до змісту

Просто ШОК!


Diss

Рекомендовані повідомлення

пацаны ваще ребята..)

та там майже всі молокососи, ще молоко на губах не висохло а всі такі блатні, тусять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не шок. Шоком для мене було, коли в новорічну ніч на каток "Снігова королева" прийшла групка п'янючих "вхлам" 8-10 річних хлопців. Спочатку ще нічого, а як зайшли в тепле приміщення, один з них навіть відключився, зав'язуючи ковзани...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой да!!! І смішно,і грішно (с).А скоріше всього сумно...і навіть дуже.Наші бабці на мам "гнали",що вони не такі.Батьки наші на нас,що ми не слухняні....Які ж претензії будуть в цього покоління до своїх чад?

ЗЮ.А якщо серйозно,то соромно.Розумію,що висмикнули,змонтували.Але в переважній більшості - так воно і є.ПєЧально...(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдаааа.... "тусітє в клубах, а то нічіво нє дабьйотєсь в жизні..."

в мене життя мимо проходить...

Хоча недавно мав багато вражень від знайомства з 25-річною дівчиною, в якої девіз життя: "двіжуй і бухай поки можеш!" А потім дивуються, чому в Україні стільки неповноцінних.

Сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема моральних цiнностей, нема *вектора* для розвитку, вiдсутнiсть нормальних авторитетiв для наслiдування. Так що хоч i сумно, але закономiрно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мама в Италии(ну или ещё где то в Европе),папа тут гдето вкалует. Мама денежку высылает,бо обделяла любовью,так как не радяом. А когда 500Енотов в месяц падает с неба то и вектор не нужен,становятся сами себе "философами" )) ,и учат правильно ЖИТЬ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для учасників відео деградація називається розвитком , а самовдосконалення в них це читання модних журналів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пацаны ваще ребята..)

точніше в даному випадку буде

[fix] пацаны ваще девчата..) [/fix]

h_1327165061_6361388_f6ad7af7d7.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную добавити в правила заборону на репортажі Дурнєва під заголовками "ШОК/ААА/Ми всє умрьом!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спробував палити в 13-14 років, десь з 16 палю досить активно, тобто пачка на 1-2 дні.

Спиртне також активно вживав з 16 років, мінімум 1 раз в тиждень уже ходив в бар на пиво, чи якийсь клуб.

В 21 кинув пити горілку - був один випадок на НР після якого зарікся. Зараз дууже рідко можу дозволити собі пиво чи вино, (наприклад на цей НР - випив близько 1 літри пива), кинув курити 1.5 роки тому. Зараз мені 28.

Небуду жувати сто раз жоване на тему "Куди ми котимся", там тьомний лєс і писанини на 5 стор., про інтернет і комп ігри, мобілки, піонерів, рівень життя людей, комунізм і капіталізм, про освіту тодішню і сьогоднішню і т.д

Я був такий самий як і вони, але для своїх дітей і наступного покоління, я небажав би моєї "молодості" хочеться чогось кращого, світлішого, щоб неповторювали наших помилок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бабло порождає зло (С) і цим все сказано, коли в малолітнього піс..на зявляється купа грошей, то і відповідні звички та поведінка йому гарантовано присані, а далі життя в кайф...тільки чим все це скінчиться він на цьому етапі просто не розуміє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...