Перейти до змісту

Зимова рибалочка


logarifm

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Перш за все цікавить як зараз лід хочу завтра спробувати на хрінники на мормишку. Є якісь пропозиції? І в загалі як зараз лід!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО стрьомний зараз лід, а якщо ще й врахувати що сьогодні була відлига... я б не ризикнув зараз на лід виходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З слів знайомих, вже декілька людей провалилось в Хрінниках під лід, на щастя на мілинах, тому всі живі здорові, я б не ризикував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надалі будуть морози, 1 неділю зачекати стабільного -5 і лід буде більше 10 см....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сёдня рассказывали что один подвыпивший рыбак провалился в Гарадже,двое полезли его вытащить,и туда же. ТО этих двоих достали быстро, а выпивший вроде как в реанимации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У суботу рибака зустрів біля підїзду, я коври вибивав розум взяв верх, так от запитую у нього як і де був. Був у хріниках навіть не вийшов на лід, навалило снігу і на льодові вода від ваги снігу, озеро пусте. Поїхав чоловік додому. Добре що не поїхав, був би зіпсований настрій і витрачене паливо. Аналізую морози от тепер буде вже... Чекаю. Зустрінемось на озері ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В минулі вихідні на Сапалаївці (парк 900-річчя м.Луцьк):

post-6972-0-62959900-1327312148_thumb.jp

post-6972-0-20548900-1327312161_thumb.jp

Думаю, що все-таки вони ризикували:

post-6972-0-11251700-1327312450_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання: обув, що порадите? Зараз дивлюсь продаються чоботи по типу пінкові але ж вони надто тонкі щось віри не йму, щоб вони були теплі, що скаже? Зараз використовую дідівський метод, валанки+чуні(озк) але як на соваєшся в них то це капец...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання: обув, що порадите? Зараз дивлюсь продаються чоботи по типу пінкові але ж вони надто тонкі щось віри не йму, щоб вони були теплі, що скаже? Зараз використовую дідівський метод, валанки+чуні(озк) але як на соваєшся в них то це капец...

Придбав пінкові для рибалки восени. (Чобіт пінковий, всередині комплектова туга шкарпетка, що одягається на звичайні шкарпетки). Останній раз був при -3 -5. Тривалість 3 години. Легко, зручно і комфортно. Ніякого холоду не відчувається, ноги не втомлються. Рибалили з човна, так як був великий вітер і хвилі, в човні було по гульки води (заливало за борти). Купупав в "рибці" орієнтовно 240-260 грн, точно не памятаю. Незнаю як в них буде при -15 -20, зимовою рибалкою не захоплююсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив собі минулого року Cormoran Astro thermo, при -15 Со з вовняними шкарпетками почував себе цілком комфортно.

wwwbavunru_8766892_3833863.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а в мене також Сormoran astro-thermo по паспорту -20 С придбані в минулому сезоні , тільки отакі високі:

b0c2f377134a.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-ласка підскажіть де краще купувати і які моделі у мене ще розмір 46-47 кажуть потрібно брати +1 розмір. Зараз є такі зелені Польські на пєнці вони як вони хтось щось може сказати чи ще щось порекомендуєте.

P.S. годинку назада вирішив перевірити валянки - офігєв моль сожрала.... я в шоці шукаю обувку ТЕРМІНОВО!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вкажіть ціни,будьте добрі.І де купували?

Купував у Польщі, ціна приблизно 300 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сormoran astro-thermo високі я свої брав в Адреналіні там рибальський магазин ціна не памятаю приблизно 400-450грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ацтой, теж там купляв минулого року, навіть сезону не витримали

а за яку сумму ви брали чоботи якщо несикрет... ? і в чому їхня проблема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на вихідних у хріниках.

Я: - одна плотичка на палець ;)

друзі: по десять окуників таких же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а за яку сумму ви брали чоботи якщо несикрет... ? і в чому їхня проблема...

Брав за 390, полопали калоші та халяви ззаду і під шнурівками, за минулий сезон десь рибалок 30 в них відловив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...