Перейти до змісту

Як захистити мережеву карточку від грози?


Рекомендовані повідомлення

Під час минулої грози, в мене накрилась інтегрована мережева ката. Було щось типу фото вспишки в середині системника :smile3: І до речі дуже дивно. Коли це сталося, ПК взагалі був відключений від електрики. Чому бликала обрала саме мій… Адже, у сусідів в той самий час ПК не були від’єднанні від електрики, і в них нічого не згоріло.

Зараз поставив нову інтелоську мережеву, і хотілося б знати, якими методами можна захистити картку, крім відключення кабелю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6.jpg

*

4.jpg

Ці маленьки плати після свіча і є громозахистами. Возьми по фірмам попитай, може в когось і є...

5.jpg

http://www.groza.ukrsat.kharkov.ua/

http://www.mg-protect.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Tum@n

Дуже схожі ящики на фото на фотакомовські, а хіба в них в ящиках не повинно бути таких громозохисних плат? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут уже хз... Это как карта ляжет, тоесть провайдер заделает... Кому-то выгодней поставить грозозащиту6 а кому-то - менять свичи/сетевухи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що скажуть представники Фотакому щодо вмісту отих ящиків? Ви ставите подібні платки грозозахисту чи користувачі самі мають потурбуватися про захист?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Грозозахист ставимо якщо є можлиівсть не фінансова а електрична.

Клієнту треба турбуватись про себе самому і дотримуватись рекомендацій, а саме під час грози відключити фізично мережевий кабель від комунікаційного обладнання.

Як вже тут не раз писали, ефективність грозозахисту без правильного заземлення рівна нулю. Заземлення в будинках відсутнє, занулення чи "землити" на батарею/трубу опалення робити категорично не можна.

На сьогодні вартість 8 портового свіча рівна вартості одного порта грозозахисту, тобто свіч поміняти дешевше а їхати всеодно треба для заміни чи то грозозахисту чи то свіча.

Вихід: ховати все під землю чим і займаємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну волокно від провайдера до терміналів в підвалах тянеться під землею. Просто дроти до користувачів потрібно тянути всередині приміщень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципе правельная политика... Поскоку у нас НЕТУ и не будет заземления (не зануления, а именно заземления), то проще поменять шурикомовский свич за 50 гривен и не парить се мозги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію в громозахисті тільки запобіжник замінити потрібно... чи я помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Наскільки я розумію в громозахисті тільки запобіжник замінити потрібно... чи я помиляюсь?

Купляй і заміняй, ми вже це давно пройшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогодні вартість 8 портового свіча рівна вартості одного порта грозозахисту, тобто свіч поміняти дешевше а їхати всеодно треба для заміни чи то грозозахисту чи то свіча.

Вихід: ховати все під землю чим і займаємось.

Це звичайно добре. Але, зараз самому, прямо в квартирі можна щось подібне поставити? Чи це забороняється? І ще хотів спитати. Для модемів є в упсах мережеві фільтри. Таке саме колись в неті бачив і для віти пари. Так от, такий вид захисту ефективний від грози?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію в громозахисті тільки запобіжник замінити потрібно... чи я помиляюсь?

запобіжників там не має

є діоди, сапресори, резистори, конденсатори, номенклатура і кількість залежить від моделі (схеми)

горять як правило діоди, але від сильної грози грозозахист перетворюється на купку вугілля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До посту №1 - коли ввімкнений комп'ютер - є якийсь електричний опір (бо він все ж працює ) а при відключеному - немає опору і все.

але все ж таки надійніше відключати мережевого дрота від контупера або спаяти "грозу" (грозозахист) чи купити готовий (на базарі навіть продаються) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене під час цих гроз згоріли аж 2 мережеві карти, одна інтегрована, а другу тількі купив поставив, і на другій день знов гроза, тількі цього разу вже при виключеному компі згоріла, сьодні купив ше одну )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене під час цих гроз згоріли аж 2 мережеві карти, одна інтегрована, а другу тількі купив поставив, і на другій день знов гроза, тількі цього разу вже при виключеному компі згоріла, сьодні купив ше одну )

стоит подумать о заземлении, поскольку твои сетевухи явно понравились Зевсу.

2 Zevs Izver: речь не о тебе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До посту №1 - коли ввімкнений комп'ютер - є якийсь електричний опір (бо він все ж працює ) а при відключеному - немає опору і все.

але все ж таки надійніше відключати мережевого дрота від контупера або спаяти "грозу" (грозозахист) чи купити готовий (на базарі навіть продаються) .

На базарі продається громозахист спеціально для витої пари чи потрібно буде вручну паяльничком "підганяти"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До посту №1 - коли ввімкнений комп'ютер - є якийсь електричний опір (бо він все ж працює ) а при відключеному - немає опору і все.

Тобто, Що якби мій ПК був з ввімкненим живленням, то був би опір і замість мережевої згорів свіч в під’їзді??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постав собі вдома того ж свіча за 50 грн, і включись через нього. На 7 гроз повинно вистачити... :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постав собі вдома того ж свіча за 50 грн, і включись через нього. На 7 гроз повинно вистачити... :)

А можна ж його відключати на момент грози і тоді він довше буде жити :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникло питання - як щодо телефонних ліній, хтось чув щоб молнія била по телефонній лінії і які можливі варіанти захисту? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне питання. На віту-пору який не будь вимикач поставити можна? Бо воно вже мене дістало, що дня виймати кабель з кампа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та простіше простого)))

Береш розрізаєш віту-пару і ципляєш на кожен дротик по отакій штучці, тумблер зветься...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...