Перейти до змісту

Як захистити мережеву карточку від грози?


Рекомендовані повідомлення

Та простіше простого)))

Береш розрізаєш віту-пару і ципляєш на кожен дротик по отакій штучці, тумблер зветься...

Смієшся? :blink: 8 тумблерів вимикати, та легше вже один кабель витягнути або поставити грозозахист, але де його купити, проблемка блін :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та простіше простого)))

Береш розрізаєш віту-пару і ципляєш на кожен дротик по отакій штучці,зветься...

Ага. Тільки де взяти такого тумблера. Я най більше бачив на 4 окремих дрота. :blink: На 8 це треба добре пошукати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грозозахист для мережевих карт коштує 35 грн. Але встановлення за бажанням клієнта. На Візорі так. В договорі все обумовленно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

Перед весняними грозами підніму стару тему. Планую перейти з ОГО на інтернет від Київстар, але виймати кабель кожен раз, коли збираються хмари, якось не дуже хочеться. Та й не завжди буваєш вдома, коли гроза починається. Тому цікавить питання грозозахисту. А конкретніше, наскільки ефективна ось таки штукенція?

thumbnail_212674438404b8ba880a3b43.jpg

Я так розумію, без заземлення ставити таке немає смислу. А нормально заземлити в звичайній квартирі (7 поверх) немає можливості, так як тягнути від щитка окрему жилу заземлення через всю квартиру важкувато, а заземляти на батарею не хочеться. Ще була в мене ідея заземлити на громовідвід, який проходить недалеко від мого балкона, але страшно уявити, що станеться з компом, якщо в нього попаде блискавка, тому такий варіант теж не підходить. Чи краще буде просто купити дешевого свіча-"смертника"? Які ще можуть бути варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в двох місцях стоїть схожий грозозахист, правда не такого виробника, і без заземлення.

після його установки ані свічів, ані мережевих карт ще не доводилось міняти. до його установки 2-3 рази на рік купувалось нове обладнання.

з досвіду коллєгі )) від близького влучання блискавки жоден грозозахист не допоможе.

а з власного досвіду такий грозозахист при встановленні на довгих ділянках (більше 80 м кабелю) понижує рівень сигналу, що негативно впливає на фізику лінії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з досвіду коллєгі )) від близького влучання блискавки жоден грозозахист не допоможе.

Абсолютно точно підмічено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...