Перейти до змісту

Ось і Луцькі ДАІшники на YouTube


Sirgo

Рекомендовані повідомлення

Я впізнав другого журналіста :)

27 грудня минулого року він заступився за хлопця, якого тероризувала контролер 15-го маршруту, а в нього квиток десь був в дальній кишені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто ж их таких в журналисты берет? как будто бухой вопросы задавал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео начепто зняте на кільці КРЗ у той період коли був авто ринок !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео начепто зняте на кільці КРЗ у той період коли був авто ринок !

Дякую Вам за розкриття!!!

А то ми всі не Луцькі і все не як не могли здогадатися, де відбувався цей злочин!!!

Дякую за Вашу небайдужість!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Відео начепто зняте на кільці КРЗ у той період коли був авто ринок !

Дякую Вам за розкриття!!!

А то ми всі не Луцькі і все не як не могли здогадатися, де відбувався цей злочин!!!

Дякую за Вашу небайдужість!!!!!!!!

О знайомі ментовські харі мав зними неприємну розмову.а так правильно роблять шо їх дрючять !
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мусара п..дять не в тему, шопопало, як завжди. і ще якесь гівно за них впрягається. ще і кричить. бидло, шо тут скажеш.

жаль, стаття, бо так би лупашити тих мусарюг і даїшників разом з ними!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто ж их таких в журналисты берет? как будто бухой вопросы задавал.

100% типы бухие,иногда даже жаль гайцов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто ж их таких в журналисты берет? как будто бухой вопросы задавал.

100% типы бухие,иногда даже жаль гайцов...

И сразу вопрос - журналистам,пребывая в состоянии алко/нарко опьянения можно провоцировать работников ДАИ (хоть их никто и не любит,но они и не доллар что-бы их любить)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто ж их таких в журналисты берет? как будто бухой вопросы задавал.

100% типы бухие,иногда даже жаль гайцов...

И сразу вопрос - журналистам,пребывая в состоянии алко/нарко опьянения можно провоцировать работников ДАИ (хоть их никто и не любит,но они и не доллар что-бы их любить)?

Якби журналісти були у нетверезому стані, їх дайці затримали (один з них водій, тобто їх "клієнт") і авто потрапило б на штрафмайданчик. Але жодних підстав дайці не бачили (і не чули). Тому ці твердження "100 % бухі" - безпідставні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто ж их таких в журналисты берет? как будто бухой вопросы задавал.

100% типы бухие,иногда даже жаль гайцов...

И сразу вопрос - журналистам,пребывая в состоянии алко/нарко опьянения можно провоцировать работников ДАИ (хоть их никто и не любит,но они и не доллар что-бы их любить)?

судячи з твоїх слів, а ти мабуть той тіп в капюшоні?

або така ж підлизка задниць наших мусарюг...

повірте, поспілкувавшись з міліцією чи даї, дуже різко змінюєш думку про них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто ж их таких в журналисты берет? как будто бухой вопросы задавал.

100% типы бухие,иногда даже жаль гайцов...

И сразу вопрос - журналистам,пребывая в состоянии алко/нарко опьянения можно провоцировать работников ДАИ (хоть их никто и не любит,но они и не доллар что-бы их любить)?

А я все думав,коли ж тут*мусорок*появиться-а він тут як тут!Яке звання,whois?А то якось по ніку невдобно називати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто ж их таких в журналисты берет? как будто бухой вопросы задавал.

100% типы бухие,иногда даже жаль гайцов...

И сразу вопрос - журналистам,пребывая в состоянии алко/нарко опьянения можно провоцировать работников ДАИ (хоть их никто и не любит,но они и не доллар что-бы их любить)?

А я все думав,коли ж тут*мусорок*появиться-а він тут як тут!Яке звання,whois?А то якось по ніку невдобно називати.

ты кого мусором назвал ? я высказал свое мнение,не принимаю ни сторону гайцов,ни сторону тех кто называл себя журналистами...а обзывать человека "мусором" - как минимум не прилично...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а обзывать человека "мусором" - как минимум не прилично...

"Мусор" (щодо міліціонера) - це літературне слово, походить від "Московский Уголовный Сыск" (скорочено МУС) (організований ще до революції 17 року), і ажніяк не від "сміття". Це я взагалі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

whois,а що тут такого *не приличного*?Якщо не знаєш,то слово*мусор* походить не від слова *сміття* ,а від абревіатури *Московский Уголовный Сыск.*Це на рахунок-*вчи матчасть*.А відразу називати людей пьяними,це нормально?Можу тебе розчарувати,вони не пьють.Ніякого спиртного.Взагалі.

П.С. Поки писав пост Вадім раніше все пояснив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

whois,а що тут такого *не приличного*?Якщо не знаєш,то слово*мусор* походить не від слова *сміття* ,а від абревіатури *Московский Уголовный Сыск.*Це на рахунок-*вчи матчасть*.А відразу називати людей пьяними,це нормально?Можу тебе розчарувати,вони не пьють.Ніякого спиртного.Взагалі.

П.С. Поки писав пост Вадім раніше все пояснив.

ладно, на рахунок "100% пьяні" - погарячкував,соррі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...