Перейти до змісту

Козачки!!!


vanus

Рекомендовані повідомлення

Нііколи не розумів величезну зажерливість до ресурсів козаків. Особливо по сеті. B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально скажу що козаки і козаки 2 не мають нічого спілього. і впринципі в них свої гарні ньюанси. Але тактично вони абсолютно відрізняються. Я б пограв би в козаки бо абажаю великі армії різні стратегії рубанину повну з набігами відступами і різкими контр наступами і знову набігами ооооооооооооооооооооооооооооооо.

Ну а в козачках 2 все навпаки не можливо воювати на два чи на три фронти. треба бути присутнім при бою. змінювати позиції і це відволікає в геополітичних набігів і т.д. і т.п.

Вобшем хочу погратись но не менше 4-х людей!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Vanus - добре шо в тебе э таке велике бажання пограти у казаки - якшо маєш знайомих чи мона і самому - то запрошую тебе у клуб "НеО" - тут знайдуться ті хто зможе тебе розтрощити вщент - і від гри ти отримаєш повне задоволення - якшо ти великий стратег! Ми самі шукаємо суперників та нема достойних - приєднаєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помогите, плиз!

Я сам не геймер, но вот младший брат недавно скачал с сервака казаки (спасибо kmd), а как, пардон, ВЗЛОМАТЬ? Чем? Я тут полазил немного, но пока нашел только одну нерабочую ссылу на кряк, а пол-инета перелопачивать - времени нету... :horse:

Заранее спасибо всем за помощь :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Доброго дня!

Підкажіть де взяти генеретор ключів до Козаків Знову Війна.

А то скачати - скачав, а побавитись не можу...(

Наперед вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

Скачав образ http://game.lutsk.ua/games/Cossacks/CossacksBtW.nrg записав на диск, запускаю інсталяцію і питає CD-Key. Хто знає напишіть. Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Напишіть як запустити Козаки скачані з "http://game.lutsk.ua/games/Cossacks/"! Виложіть кряк, плз! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

Якшо хтось побачить підкажіть як зіграти козаки по інтернету з другом помахатись хочем може хтось поможе будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба зарегатись в GameSpy, коли зайдеш в "игра через интернет". Хоча я маю всі ліцензійки (у мене золота антологія - ліцензія).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

і я не проти згадати молодість :)

якщо хтось надумає - маякуйте в приват...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, як глянув якої давості Ви тему підняли - трошки "офігєл" але ж я тільки ЗА!!! Можливо варто через хамачі якісь спробувати ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, як глянув якої давості Ви тему підняли - трошки "офігєл" але ж я тільки ЗА!!! Можливо варто через хамачі якісь спробувати ???

"Козачки" для мене ніколи не "вмирали"!

Нівіщо хамачі? напряму через ІР, я з тестем та кумом так "воюю"! Можна також через сервер GameSpy зібратися.

Тільки певно вже не сьогодні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, як глянув якої давості Ви тему підняли - трошки "офігєл" але ж я тільки ЗА!!! Можливо варто через хамачі якісь спробувати ???

"Козачки" для мене ніколи не "вмирали"!

Нівіщо хамачі? напряму через ІР, я з тестем та кумом так "воюю"! Можна також через сервер GameSpy зібратися.

Тільки певно вже не сьогодні

це вже цікавіше... створити гру , вхід під паролем, який тут висвітлити і вперед...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

версія 1.35 для віндовс7

http://www.rutor.org/torrent/171501/kazaki-snova-vojna_cossacks-back-to-war-2002-pc-repack

Через Хамачі простіше

Сеть: Козаки Луцьк

пароль: 111

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...