Перейти до змісту

Де в луцьку можна купити чай


SOAD

Рекомендовані повідомлення

Я в чаю не проффі

В магазині на Сенаторки Левчанівської (Мєдвєдєва), 2 є близько 80ти сортів чаю.

Можливо і такий є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мій погляд, найширший асортимент на пр. Волі, 42, Торгово-розважальний центр "Гранд-Волинь", 1 поверх наліво в кінець.

Був там вчора, Пуер є розсипний і пресований маленькими цеглинками, ТіГуаня немає, є пара-тройка інших улунів (або оолонгів).

Це та точка, яка переїхала з "Іміджу".

Я там купляю чай років 6-7, до якості (тобто свіжості/залежалості) претензій жодних.

Якщо цікавлять справжні Пуери - то Вам на http://laocha.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мій погляд, найширший асортимент на пр. Волі, 42, Торгово-розважальний центр "Гранд-Волинь", 1 поверх наліво в кінець.

Був там вчора, Пуер є розсипний і пресований маленькими цеглинками, ТіГуаня немає, є пара-тройка інших улунів (або оолонгів).

Це та точка, яка переїхала з "Іміджу".

Я там купляю чай років 6-7, до якості (тобто свіжості/залежалості) претензій жодних.

Якщо цікавлять справжні Пуери - то Вам на http://laocha.com.ua

Це "Чайна симфонія". Ось їх сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

простіше і дешевше з ябаю купити в китайців.

http://myworld.ebay.com/ldllu

http://myworld.ebay.com/jerry_ma1982

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

На мій погляд, найширший асортимент на пр. Волі, 42, Торгово-розважальний центр "Гранд-Волинь", 1 поверх наліво в кінець.

Був там вчора, Пуер є розсипний і пресований маленькими цеглинками, ТіГуаня немає, є пара-тройка інших улунів (або оолонгів).

Це та точка, яка переїхала з "Іміджу".

Я там купляю чай років 6-7, до якості (тобто свіжості/залежалості) претензій жодних.

Якщо цікавлять справжні Пуери - то Вам на http://laocha.com.ua

Я також є давнім покупцем в цьому магазинчику. Дійсно широкий вибір, і під замовлення привозять

Тому всім хочу передати, щоб не блудили так як я, поки знайшов - магазин переїхав на попереднє місце в Імідж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також є давнім покупцем в цьому магазинчику. Дійсно широкий вибір, і під замовлення привозять

Тому всім хочу передати, щоб не блудили так як я, поки знайшов - магазин переїхав на попереднє місце в Імідж.

Отакої... Правда?? Просто на початку травня вони у "Гранд-Волині" міняли інтер'єр, я 2-го приїхав чай купляти, на "новосілля" попав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в підвалі "караван"у є точка, там два справжні шрі-ланкійці продають чай з шрі-ланки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема в нас чаю справжнього, це все можна назвати сіном, справжній чай повинен зберігатись в холодильнику а в нас ніде такого я не бачив, і це лише одна із багатьох умов справжнього чаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема в нас чаю справжнього, це все можна назвати сіном, справжній чай повинен зберігатись в холодильнику а в нас ніде такого я не бачив, і це лише одна із багатьох умов справжнього чаю.

то хто тобі забороняє в холодильнику свій чай зберігати? ложиш сіно в морозилку .! куриш зелений чай(бажано Голандський).! і після цього виймаєш з холодильнику свій настоящий зелений чай..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема в нас чаю справжнього, це все можна назвати сіном, справжній чай повинен зберігатись в холодильнику а в нас ніде такого я не бачив, і це лише одна із багатьох умов справжнього чаю.

Напевно, не варто бути таким категоричним. Луцьк не стоїть на березі моря, тому свіжу морську рибу ми за визначенням ніде не купимо. Луцьк не стоїть на кордоні з Китаєм, тому свіжий китайський чай ... ну Ви розумієте ... Маємо, що маємо.

Дійсно, китайці-продавці зберігають чай в холодильниках, там це норма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також є давнім покупцем в цьому магазинчику. Дійсно широкий вибір, і під замовлення привозять

Тому всім хочу передати, щоб не блудили так як я, поки знайшов - магазин переїхав на попереднє місце в Імідж.

Отакої... Правда?? Просто на початку травня вони у "Гранд-Волині" міняли інтер'єр, я 2-го приїхав чай купляти, на "новосілля" попав...

Я би не сказав що "просто міняли інтер"єр", половина позицій випало, і асортимент посуду "просто" пропав. Відділ з колишнім асортиментом переїхав на Імідж. Мене наприклад більше влаштовує добра стара "Чайна симфонія".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене наприклад більше влаштовує добра стара "Чайна симфонія".

Еге ж, а сама перша назва була "Сузір'я гурманів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень неожиданно , что в Луцке есть люди которые знаються на чае

К сожалению в Луцке действительно нет настоящего ПУЭР

Откровенно говоря сомневаюсь, что он есть в Украине

Очень многие продавцы выдают низкокачественный пуэр за элитный

и человек , который не разбираеться в чае вряд ли сможет опрделить в блине чая настоящий это пуэр или нет

Да и когда попробует все равно не с чем сравнить

Лично я до знакомства со своим Учителем даосом даже не мог себе представить что такое НАСТОЯЩИЙ ЧАЙ

Подробне о настоящем чае ПУЭР , и то как воспринимают его даосы можно узнать здесь

С даосской точки зрения существует несколько уровней восприятия чая. А именно, три земных уровня (Инь) и три небесных (Ян).

Земные уровни.

1) На самом первом уровне чай воспринимается как продукт питания. Тот, которым утоляют жажду, запивают бутерброды и т.п.

2) Далее чай можно рассматривать как продут бодрящий, приносящий силы и энергию.

3) Последний уровень земного восприятия – есть использования чая как целебного напитка. Ибо с древнейших времен известны его свойства как универсального лекарства от множества болезней.

Небесные уровни.

1) Осознание чая как напитка, изменяющего восприятие практикующего, проясняющего сознание.

2) Чай как ритуальное действо для общения с сакральным. Как совокупность определенных действий и состояний, приводящая практикующего к непосредственному контакту с сокровенным.

3) Высший уровень есть восприятие чайного действа как алхимического процесса. Где чайный лист является "ртутью", вода – "свинцом", а сам процесс заключается в их слиянии и зарождении "Эликсира".

Ну если в кратце, то мой Учитель и друг как раз занимается чаем и живет в Китае

Посему имею редкую возможность заказывать чай напрямую для себя и знакомых

Для этой цели содал сайт baodao.com.ua

Правда он еще не полностью наполнен Все только в разработке

Но в принципе заказ могу принять

Единственное неудобство - заказ идет около месяца

Но это обычной почтой

Сейчас рассматриваю другие варианты что бы ускорить доставку

Пишите в личку если есть таковое желание

Всего наилучшего

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

...

...

Посему имею редкую возможность заказывать чай напрямую для себя и знакомых

Для этой цели содал сайт baodao.com.ua

Правда он еще не полностью наполнен Все только в разработке

Но в принципе заказ могу принять

Единственное неудобство - заказ идет около месяца

Но это обычной почтой

Сейчас рассматриваю другие варианты что бы ускорить доставку

Пишите в личку если есть таковое желание

Всего наилучшего

А хорошо бы прайс-лист посмотреть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
цікавить пуєр (китай), тігуанінь

видела этот чай в Чайной Симфонии, выше уже писали об этом магазине (он сейчас в Имидже). Ещё обратила внимание на него, поскольку не видела раньше его.

и вообще пришла в симфонию за 100 матэ, а в итоге оставила у них больше 300 грн)) Привезли вкусностей много, не смогла удержатся моя душа от соблазна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видела этот чай в Чайной Симфонии, выше уже писали об этом магазине (он сейчас в Имидже). Ещё обратила внимание на него, поскольку не видела раньше его.

и вообще пришла в симфонию за 100 матэ, а в итоге оставила у них больше 300 грн)) Привезли вкусностей много, не смогла удержатся моя душа от соблазна.

/ Оффтоп/

Україночка "присіла" на китайський чай

/Офтоп/ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...