Перейти до змісту

Nvidia CUDA — треба допомога


laser

Рекомендовані повідомлення

Хто тестив? пробував кодувати відео на win7 x86 та x68 в sony vegas 10 pro

результат — GPU використовується, але загрузка під час кодування 11-12%, від чого продуктивність аж ніяк не вища в порівнянні з CPU. навіть навпаки, кодування йде на пару секунд довше.

чому не використовуються ресурси відяхі сповна?

залізо: Intel Xeon 3060 3.2GHz/ Asus P5K / 3Gb ОЗУ DDR2 800MHz / Nvidia 8800 GTS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось офсайт нічого не говорить про підтримку твоєю відяхою цієї технології. Переглянув пару-трійку відеокарт Nvidia, про технологію Nvidia CUDA згадується починаючи з GTS 250. Хіба що це залежить від дров а не від заліза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та підтримується www.developer.nvidia.com/cuda-gpus

інша річ шо версія КУДА тут ще мала і небагатофункціональна як я зрозумів

а замість дров там установлюється тулкіт. з купою незрозумілих мені ще настройок.

загалом технологія нова, цікава і перспективна. хочу освоїти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nvidia CUDA згадується починаючи з GTS 250. Хіба що це залежить від дров а не від заліза.

моя старенькая 9500 уже имеет CUDA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все залежить від потреб. Сонівегас меніне подобається. Є ще одна програмуліна - MediaCoder. Також використовує КУДА. Хоча для професійного кодування це не те. Єдина прога (все в одному) яку я знаю, що достойно кодує - Xvid4psp. (Насправді - це набір проф. програм в одній оболонці). І вона КУДА, ще не вміє. А не вміє, через те, що кодеки їх не підтримують.

Як приклад. На своєму старому Q9300 кодував 7-хвилинний мультик хвилин 40. Зараз на і5 2500К - 15-20 хвилин. (і це процик без розгону). І без усіляких КУДА,

Доречі, цікаво самому спорбувати скодувати одне й теж на тому ж Медіакодері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в SonyVegas я не просто перекодовую відео, я першим ділом його монтую. Часто бувають довгі та HD проекти, рендеринг яких займає чимало часу.

Для звичайної перегонки можна користуватись наприклад чудовим комбайном з безліччю настройок SUPER ;)

Щодо і5, то там трохи інша ситуація: в процесор вже вбудоване потужне графічне ядро, яке з'єднано з першим напряму без шини даних (як і ОЗУ), більше того залізо з народження підтримує роботу з MPEG2, h264...

Примітно, якщо увімкнути апаратне декодування н,264 силами моєї відеокарти, то вона справляється з безперебойним показом FullHD фільма. прицьому загрузка GPU може досягати 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СУПЕР я знаю. Як на мене не дуже софтіна. Хоч і потужна. MeGUI значно краща :) ОТ і зараз кодується "Маша і Медведь". із 1,5 Гб - 400 Метрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...