Перейти до змісту

Открытие одесских изобретателей


HWman

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 106
  • Створено
  • Остання відповідь

імхо ахінея. енергія нізвідки не візьметься.

Придумав би він таке реально - його б давно енергетичні компанії закопали б і всі винаходи знищили б :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швиденько в Японiю i практичне застосування буде вже через рiк, в нас же рокiв через 10 або й взагалi нiколи, така сурова правда життя :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж треба, установку Капанадзе-Сміта вже по ящику показують ;).

Придумав би він таке реально - його б давно енергетичні компанії закопали б і всі винаходи знищили б
Якщо не віддадуть свій секрет то точно закопають. Так було зі всіми хто хотів продавати дармову енергію ;)
енергія нізвідки не візьметься.
Нашим законом збереження всесвіт не обмежується ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

енергія нізвідки не візьметься.

та й поняття *нiзвiдки* таке собi вiдносне, те що 100 рокiв тому (образно кажучи) пiдходило пiд це поняття, на данний момент цiлком логiчно пояснюется :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все одно я впевнений, що це фейк
А ти пошукай в гуглі Капанадзе і побачиш скільки людей переймаються цим фейком, ти будеш вражений. ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в Україні багато талановитих людей, правда вони нікому не потрібні, а жаль=(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, трішки не показник. В інтернеті багато людей впевнені, що їх викрадали інопланетяни і т д і т п.

можливо я дико помиляюся... але я поки що буду прихильником "класичної" фізики, допоки крім роликів на ютубі не з"являться реально діючі такі штукенції, які застосовуватимуться на практиці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, трішки не показник. В інтернеті багато людей впевнені, що їх викрадали інопланетяни і т д і т п. можливо я дико помиляюся... але я поки що буду прихильником "класичної" фізики, допоки крім роликів на ютубі не з"являться реально діючі такі штукенції, які застосовуватимуться на практиці
Людям дана голова для того щоб думати, а не їсти в неї ;) читай пост №4.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, трішки не показник. В інтернеті багато людей впевнені, що їх викрадали інопланетяни і т д і т п.

можливо я дико помиляюся... але я поки що буду прихильником "класичної" фізики, допоки крім роликів на ютубі не з"являться реально діючі такі штукенції, які застосовуватимуться на практиці

Валерий Борисович (Валери),Сергей (Динатрон) и я (Дестайн) приглашаем всех на встречу. Встречи будут производиться 1 раз в месяц по предварительным заявкам по телефону: 0634037070 или +380634037070

Так сказать піди пощупай подивись і відпишешся тут обов'язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так сказать піди пощупай подивись і відпишешся тут обов'язково.

раз в них вже успіхи такі, що вони маючи 160 ват "крутять" півторакіловатний двигун, а використання цього на практиці обмежується ЛИШЕ (вибач за плагіат з кольорами) показом цього цирку у них один раз в місяць - це ще раз мене переконує що це фейк... Японці (чи американці, навіть китайці) їх би в моменті загребли.

для наглядної аналогії - Девід Коперфілд і літає по залу, і крізь стіни проходить, і палаци заставляє зникати... Але чомусь це обмежується лише показами раз в місяць, і щось інші люди іще не літають... Цікаво, чому? :)

з.і. з неодимовими магнітами недавно був топік про "вічний двигун".. але там він лише "вічно працював", а тут іще й енергію дає... ага... щас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без образ - але нагадався анекдот "такий великий, а віриш у казки"

я здогадуюся, що далеко не все нам відомо, також я припускаю можливість, що в своїх знаннях ми можемо дуже помилятися...

але в даному випадку - якось воно геть непереконливо, і надто на лохотрон скидається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

открытие, ещо открытие ....... что они открыли ?

то что как сам сказал на видео, то что открыл Тесла, а до теслы Фарадей и тд ?

а потом небось ещо захотят патентами обложить ) - типа вот какие мы крутые изобретатели )

наивные

таких открывателей вагон и тележка начиная после Теслы

Хаббард, Килли, Стерлинг, Стивен Марк, Капанадзе, Шаубергер, и много много ещо

принцип один, - методы разные

не дадут так просто людям такую енергию,

потому что это будет тоже самое что дать обезьяне гранату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так уже дали, схемки цього генератора у відкритому доступі. Також повно відео від тих, хто їх успішно повторив.

Тепер ждем коли "граната рване", (або пукне) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не дадут так просто людям такую енергию, потому что это будет тоже самое что дать обезьяне гранату.
Не так, забрати у веглеводніх магнатів прибутки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без образ - але нагадався анекдот "такий великий, а віриш у казки"

Казки говориш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от в енергію нізвідки і вічні двигуни - все одно не вірю :)

Теорія Енштейна на те і теорія. Вона не доведена, як закони Н"ютона.. Це лише теорія. Тобто простішою мовою "припущення, що воно так може бути". Якби цікавився, то знав би, багато чого вона пояснює, але разом з тим багато чому суперечить. Але так як нічого ліпшого на даний час не придумали - то користуються цим.

Тому абсолютно нічого немає дивного у тому, що в ній найшли іще одну "погрєшность".

А про вічні двигуни і про енергію нізвідки є чіткі закони Н"ютона :)

Так що все одно не переконав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дядя, таку куйню може написати людина котра книжку читала бо заставили, но думати не вміє. Усе що зараз доведено базується на якихось азах типу Евклідової геометрії, які в свою чергу є набором аксіом. Але ці аксіоми з пальця висмоктані і взагалі нічого не пояснюють. Тому казати що теорія Ейнштейна і закони Ньютона чимось дуже то відрізняються я б не взявся. Всі доведені закони діють за чітко визначених правил на тому рівні що ми можемо пояснити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я то хоч читав, бо заставили.... ;)

тепер по пунктах - аксіома - самоочевидне твердження

закони фізичні - твердження які доведені

теорія - розгляд, дослідження, тобто недоведене припущення що воно може бути так.

Побачили різницю між поняттями?

Якщо ні - йдемо далі.

Евклідова геометрія чомусь завжди правильна, закону н"ютона теж чомусь досі працюють, а от в теорії енштейна з самого початку були недоліки й неточності, які виявляються постійно нові.

чи достатньо думаючій людині фактів що класична фізика досі не помилялася, щоб думати що й теперішні вічні двигуни - кака?

чи повинно у думаючої людини викликати шаленне здивування і паніку те, що в теорії енштейна найшли чергову невідповідність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нифига не поняв, кто нить в трёх словах поясныть гуманитарию, в чём фишка темы ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...