Перейти до змісту

Открытие одесских изобретателей


HWman

Рекомендовані повідомлення

нифига не поняв, кто нить в трёх словах поясныть гуманитарию, в чём фишка темы ?
В тому що даєш пристрою на вхід 1Вт а отримуєш 2Вт на виході при ККД системи менше 1 ;) це в 2х словах на хлопський розум.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 106
  • Створено
  • Остання відповідь

смотрел... какие то дротики, коленвалы.. прочая электро мишура... но фишки так и не понял..

короче, хоть я и окончил ПТУ с красным дипломом по специальности Наладчик контрольно измерительных приборов и автоматики, а также электрик с высшим доступом к вольтажу... , я понял, что я лох , убираюсь из этой темы подальше.

С ув. Гетто. :0159::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смотрел... какие то дротики, коленвалы.. прочая электро мишура... но фишки так и не понял..

Кромє смотреть нужно єще и слушать...

па сутє, оні гаварят что сделалі вечній двигатєль.

Ой мой плохой руцкий сорі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сделалі вечній двигатєль
Не правда, суть винаходу не в цьому, там не йде мова не про який вічний двигун.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сделалі вечній двигатєль
Не правда, суть винаходу не в цьому, там не йде мова не про який вічний двигун.

фактично - вічний двигун

Вечный двигатель первого рода — устройство, способное бесконечно совершать работу без затрат топлива

тобто з цього відео, даючи на пристрій 160 ват, примушуємо його виробляти 1600 ват (може цифри не запам"ятав)

якщо з цих 1600 ват вихідної потужності, вчепивши генератора, завести 160 ват назад на вхід, то ця система сама себе буде живити енергією, і ще буде здатна робити певну роботу

Тобто дав їй старт - і вона працює вічно, поки не зноситься, ще й щось робить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі там йде мова про "холодний струм" шо то таке? звідки береться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я випадково натиснув підтримати.

тобто з цього відео, даючи на пристрій 160 ват, примушуємо його виробляти 1600 ват (може цифри не запам"ятав) якщо з цих 1600 ват вихідної потужності, вчепивши генератора, завести 160 ват назад на вхід, то ця система сама себе буде живити енергією, і ще буде здатна робити певну роботу Тобто дав їй старт - і вона працює вічно, поки не зноситься, ще й щось робить
Знову ж таки помиляєшся, це не вічний двигун і ККД даної системи менше 1 і знаходиться десь в районі 30% то який це вічний двигун?
Доречі там йде мова про "холодний струм" шо то таке? звідки береться?
Холодний він же радіантний в 2х словах не поясниш, почитай чим займався Тесла і що він досліджував.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому що даєш пристрою на вхід 1Вт а отримуєш 2Вт на виході при ККД системи менше 1 ;) це в 2х словах на хлопський розум.

Знову ж таки помиляєшся, це не вічний двигун і ККД даної системи менше 1 і знаходиться десь в районі 30% то який це вічний двигун?

ккд - це відношення корисно використаної енергії до затраченої

згідно ж твого "хлопського" пояснення

витрачена - 1 ват, корисна (отримана) 2 вати

тобто ккд=2/1=2, або ж 200%, що явно не тягне на 30%

тут ккд 30% явно не до всієї системи відноситься.

а при кпд більше 100% це таки вічний двигун :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ккд - це відношення корисно використаної енергії до затраченої згідно ж твого "хлопського" пояснення витрачена - 1 ват, корисна (отримана) 2 вати тобто ккд=2/1=2, або ж 200%, що явно не тягне на 30% тут ккд 30% явно не до всієї системи відноситься. а при кпд більше 100% це таки вічний двигун
vampirich, от чесно, ти так нариваєшся на комплімент, зроби собі свою тему і там стібись.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не стібуся, я відстоюю свою думку, намагаючись її аргументувати твердженнями, щоб якщо що - мені тицьнули де я не прав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені чесно кажучи теж не зрозуміло звідки 30% тобто ефективність того як бере даний девайс енергію космосу? енергію ефіру, чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, щоб якщо що - мені тицьнули де я не прав

ты не прав в тому, шо матюкаешся шибко умно.... :D ккд .. кпд.. кпз какие то ... проценты... скажи сразу и конкретно: вечный двыгун существует ?

:_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо що - мені тицьнули де я не прав

тобі всі твої пости вказати чи сам знайдеш ? Для того щоб обговорювати тему потрібно в ній хоч щось розуміти. Дивно що Гетто визнав що не петрає в цьому і не лушпашить 30 постів підряд. А ти все не уймешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій, Вампірич правий на рахунок ККД.

в першому відео було сказано - подаємо 160Вт, знімаємо 1.5-2кВт. при цьому ККД - 900-1200%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, щоб якщо що - мені тицьнули де я не прав

ты не прав в тому, шо матюкаешся шибко умно.... :D ккд .. кпд.. кпз какие то ... проценты... скажи сразу и конкретно: вечный двыгун существует ?

:_07:

Поки є нафта - нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ймовірність знайти якесь джерело енергії, природа якого незнайома нам в принципі є.

з іншої сторони - тоді б ставка спочатку зробилася на дослідження природи цієї енергії, і чим її використання може нам обернутися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тесла колись намагався використовувати енергію радіохвиль. не знаю, правда, як далеко зайшли його розробки в цьому напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій, Вампірич правий на рахунок ККД. в першому відео було сказано - подаємо 160Вт, знімаємо 1.5-2кВт. при цьому ККД - 900-1200%.
Блін, ще один, да що ви причепились до того закону збереження, ну там інші принципи зовсім.

Ну от опиши мені з яким ККД наша планета обертається, чи з яким ККД відбувається світіння сонця.

Тесла колись намагався використовувати енергію радіохвиль. не знаю, правда, як далеко зайшли його розробки в цьому напрямку.
Не було ще радіо в часи Тесли. Почитай краще чим нісенітниця писати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо заговорили за сонце і закон збереження енергії, питання за нарахунок якої енергії сонце випромінює тепло і все інше? де воно взялося? ніпанятна

Сергій, Вампірич правий на рахунок ККД. в першому відео було сказано - подаємо 160Вт, знімаємо 1.5-2кВт. при цьому ККД - 900-1200%.
Блін, ще один, да що ви причепились до того закону збереження, ну там інші принципи зовсім.

Ну от опиши мені з яким ККД наша планета обертається, чи з яким ККД відбувається світіння сонця.

Тесла колись намагався використовувати енергію радіохвиль. не знаю, правда, як далеко зайшли його розробки в цьому напрямку.
Не було ще радіо в часи Тесли. Почитай краще чим нісенітниця писати.

Якби не Тесла все передавалось би по проводах, причьому ніхто не чюв би про змінний струм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не було ще радіо в часи Тесли. Почитай краще чим нісенітниця писати.

Пункт 2.3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, трішки не показник. В інтернеті багато людей впевнені, що їх викрадали інопланетяни і т д і т п.

можливо я дико помиляюся... але я поки що буду прихильником "класичної" фізики, допоки крім роликів на ютубі не з"являться реально діючі такі штукенції, які застосовуватимуться на практиці

космонавт - "Літав у космос - Бога не бачив"

хірург - " робив трепанацію - Розум не знайдений"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тесла одним из первых запатентовал способ надёжного получения токов, которые могут быть использованы в радиосвязи.
І шо? Запатентував не означає створив. Його ідеєю скористався один італієць (Едісон продав його щоденники через 2 роки після пожежі в його лабораторії) за що потім переслідувався по закону до кінця життя. Метою Тесли не було радіо, радіо було як побічний ефект.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...