Перейти до змісту

Рибні місця рідного краю


stal1n

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

чи знайдуться тут інтузіасти, які захочуть прийняти участь в проекті сайту "Рибні місця Волині"?

ідея така: зробити довідник по всім ставкам, річкам, озерам (та навіть болотам з рибою) Волині. Аналогію можна побачити тут: http://rivnefish.com/

Відразу напишу, що ніяких прибутків це не приносить взагалі, просто робити для себе і своїх колег-рибалок. Праця довга й кропітка.

Я не закликаю здати браконьєрам всі свої рибні точки, розпочати можна з загальновідомих платних водойм.

Кого зацікавило можете писати мені відразу на email stal1n[хробачок]rivnefish.com

дякую!

для бази даних потрібно зібрати інформацію.

наведу формат даних, з прикладами.

мінімально:

  • Назва водойми Бочаниця
  • Риба: карась, карп, плотва
  • Оплата: 50 грн. з острову, 40 грн. з берега
  • Контакт: (097)882-82-22, Іван
  • три-чотири фотки

детально:

Розмір озера: 117 гектарів.

Характер дна: дно замулене, рівномірне.

Глибина: точна інформація відсутня, але за спостереженнями середня глибина недалеко від острову приблизно 2-2.5 метра.

Рослинність водойми: по всьому периметру, окрім північно-західної сторони ставу, росте густий камиш метрів на відстань 25 метрів від берега.

Наявність місць лову: ловити можна з дамби, на відрізку від дамби і до в'їзду на острів і на самому острові. Кожне місце на острові -це окремий пірс, розрахований на 2,3 чи 4 рибалок.

Риболовецький пресинг: рибу постійно виловлюють сітками власники водойми, рибаків завжди багато, пресинг шалений.

Риба: карась і рідко карп. В уловах завжди попадаються окуні, краснопірка і рідше плотва. Також іноді попадаються йоржі, причому досить пристойних розмірів. Карпи: дзеркальні розміром до 1 кг, з лускою від 2 до 4 кг.

Рекомендовані наживки: опариші, мастирка, кукурудза, манка.

Умови риболовлі: 50 грн з острову, 40 грн з берегу, по снастях жодних обмежень.

Умови для відпочинку: вартість відпочину з людини 15 грн, палатку поставити можна, але не біля кожного пірсу.Перевірені місця під палатку це пірси номер 5, 6, 7, 8, 24, 25. Питна вода є в охоронців(вони її завозять каністрами), дрова можна придбати у охоронців(цілий мішок вартує 15 грн), збирати дрова на острові категорично заборонено.

Проїзд: по селу прoкладено чудовий асфальт(клали спецально для президента Польщі Кваснєвского, в його дружини десь поряд поховано батьків), під'їзд до озера хороший.

Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: 0978828222 - черговий охоронець.

Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: rybalka.rovno.ua, forum.fishing-ua.com, carp.rv.ua.

Загальна інформація про водойму: тут політ фантазії необмежений, під спойлером приклад.

P.S. Якщо я порушив якісь правила форуму прошу модераторів мене вибачити, не наказуйте. Просто не знаю як по іншому викласти свою ідею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея звичайно гарна, але немає сенсу, бо загальновідомі місця і так усі знають. А про маловідомі/невідомі ніхто, ніколи не скаже, бо сьогодні там спокійно та чисто і можна зловити рибу, а завтра після здачі такого місця натовпи людей, срач на березі і відсутність риби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея звичайно гарна, але немає сенсу, бо загальновідомі місця і так усі знають

Ось я наприклад якби і хотів половити десь на Волині рибу, то абсолютно без поняття куди можна поїхати.

Мені довелось би перелопачувати якісь ваші місцеві рибальскі форуми, читати купу непотрібної інформації заради того зерна істини - назву водойми і умови вилову. Погодьтесь, що зручніше це все мати під рукою в одному місці

Та хто схоче видавати секретні рибні місця ...

ніхто не вимагає здавати секретну точку де ловиться на річці судак

хоча б відзначити загальновідомі платні водойми, як було написано вище ;)

дякую за відгуки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

праця таки дійсно важка, та навряд чи є сенс перераховувати давно всім відомі водойми, а за маловідомими браки тільки й чатують (де б то сітками все загородити, шашечку кинуть, електропізнєс заматлошити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

База не завадила б. Чим погано мати відомості принаймі про платні ставочки (за безкоштовні згоден, що краще мовчати), а не ритись в гуглі чи по знайомим дзвонити. Та і не думаю що це вже така важка праця, додавай собі раз в пару днів чи тижнів по об"єкту на карту, а рибаку це і в задоволення навіть буде :)

Найближчим часом скину інфо про пару ставків, озер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вже мабуть нема на Волині водойми на якій безкоштовно ловиться риба,зимова риболовля не складаеться- будем чекати весну

Віктор Подгорняк,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Я знаю одну безкоштовну водойму в якій я ловлю багато риби, це річка Стир. Вибери собі місце, прикорми і лови рибу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Апну

Черв"як точить,спокою немає.Хтось,десь відкривав сезон? Певне риб (карась) ще не активний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боголюби: покльовує карась, хоч і не активно (самий дальній став, вахтьор хоче 30 грн)

Марянівка: вчора дзвонив звідти знайомий, в 3 год дня мав в заліку порядку 4-х кг, карась різний, від дрібного до поважного.

Поки все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від себе.

Заїздив в Гаразджу,до власника ставків.Ті що між "Гвардєйцем" і угіддями Столяра (Вапнярка).Сказав поки глухо,риб не клює.Люди є,але ловлять плотву,окуня.Карась,ще в"ялий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таку зміну погоди важко, мабуть, ловити білу рибу. Треба чекати погоди трошки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...