Перейти до змісту

Новий рік 2012. Что-гдє-кагда


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Я не буду в даній статті копіпастити ідіотські статті, котрі мені видав гугл на заданий пошук.

Я спитаю Вас, бордівці:

1. Як найоригінальніше Вам доводилось зустрічати новий рік? (фотки приймаються на ура!)

2. Що би ви хотіли вчудити на новий рік, але ще ніяк не реалізуєте (крім варіанту підірвати ВР)

3. Які плани на здибанку 2012-го?

cat_12744362129.jpg

Про свої нові роки, починаючи з 2008-го року, напишу згодом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. 2000 год в Варшаве, я был тут звёзды той ночи были Boney M

http://www.youtube.com/watch?v=QaoYq1UnPd8

2. Наверное встретить новый год где нибудь в тёплой стране, на Таити например)))

3. А вот тут сложно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 Найцікавіший Новий Рік був з маленьким Дідом морозом і Снігуронькою! 2009

Маленькі дітки -найбільші подарунки!!!!

2. Хотіла б, щоб по снігу бууло ходити так само тепло, як по морському пісочку, наіть босяком

Хотіла б, щоб в на ігрках в Гаразджі можна було б знов покататися на лижах

Ще багато цукерок і ляльок, таких як в дитинстві

Ще хотіла б гарну сніжно-спортивну фотосесію

А ще книгу по здоровому харчуванню

І ще шафу велику

3. Дім, мій рідний дім....

post-10793-0-05958300-1323697850_thumb.j

post-10793-0-20339800-1323697870_thumb.j

post-10793-0-14205100-1323697881_thumb.j

post-10793-0-70832500-1323697923_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ооо.. У нас досвід святкування Нового Року різний.

Колись це були костюмовані вечірки в мене в селі з різноманітними конкурсами, твістером, хороводами на вулиці, куркою гриль і гламурною самопальною ялинкою, замученою за годину до настання Нового Року 2009 -

x_6bb3a138.jpg

Собсно ялинка гламурна. Самопальна

x_c46e7b5f.jpg

твістер)))

x_061e077f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий 2010й рік ми зустрічали удвох з одноакадеміком у швидкісній електричці Луцьк-Київ (відправлення з Луцька о 23,40)

x_c6dd4bb7.jpg

Путь дєржалі ми до РІвного - здибати рівненських друзяк з Академії, котрі приїхали з Києва додому.

x_27721c5b.jpg

ми, звичайно, застрягли у Рівному на 2 дні у друзів з Острозької Академії..Але про це історія (і частково пам*ять) замовчують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення за оффтоп, але вже пару днів ламав голову шо за... ІнвєрноПараС'ємпре з'явилась зелена на форумі і коли вона встигла написати більше 4кілопостів, поки не глянув список створених тем. Осєнь, ти б якось себе абазначала, тіпа "Енто_я_Апять_переіменувалась". ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення за оффтоп, але вже пару днів ламав голову шо за... ІнвєрноПараС'ємпре з'явилась зелена на форумі і коли вона встигла написати більше 4кілопостів, поки не глянув список створених тем. Осєнь, ти б якось себе абазначала, тіпа "Енто_я_Апять_переіменувалась". ;)

да якби й так помiтно, хотiв порiвняння навести, але не буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення за оффтоп, але вже пару днів ламав голову шо за... ІнвєрноПараС'ємпре з'явилась зелена на форумі і коли вона встигла написати більше 4кілопостів, поки не глянув список створених тем. Осєнь, ти б якось себе абазначала, тіпа "Енто_я_Апять_переіменувалась". ;)

да якби й так помiтно, хотiв порiвняння навести, але не буду

Вот імєнна, луччє нє нада. Ти би краще про нові роки розказав))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2011й ми здибати вирішили на морі... ( це мій персональний заскок).

y_58f3c42e.jpg

Відправились в Одесу з Ромою 30-го грудня 10го року. Там познайомились з місцевими організаторами та музикантами, до ночі бродили Одесою з коньяком (бо холодно, блін), і біля 9ї вечора запускали в небо із засніженого пляжу китайський ліхтарик ( дол речі, це було вперше, коли я бачила море).

y_f24a019a.jpg

Потім нас затягнули на чай-погрітись на Малу Арнаутську, там ми й зустріли новий 2011й рік у своєрідній компанії музикантів та інших цікавих людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-го січня ми примандрували марсіанськими краєвидами до Кривого Рогу.

y_2e3830de.jpg

В гості до давнього мого товариша, де успішно відтусили аж 2 дні. Це також не обійшлося цікавими новими знайомствами з андерграундною тусовкою місцевого розливу і розпиву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4-те січня. Поїзд Кривий Ріг - Львів.

y_4002b14b.jpg

Зустрічаємо друзяк з Рівного - Спалені Вітрила - та разом 5-го січня вирушаємо у Прикарпаття на квартирник, зібраний Механічним Апельсином.

y_fc888aac.jpg

Тоді ми побували у Дрогобичі, Бориславі та Трускавці, подивилися на старі дерев*яні церкви...

y_afcb31df.jpg

Надалі назад до Львову. Зі Львову електричкою на Рівне. І звідти маршрутками у село - в результаті ми в останній момент добираємось на різдвяну вечерю до моїх батьків 6го січня.

y_956b4ed4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти би краще про нові роки розказав))))

були всякі: і вдома, і на квартирах, і в центрі, і в Карпатах, але найкращі - кілька останніх: з коханою дружиною. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачиш, ти прив*язуєш все до якоїсь особи. Я ж прив*язую нові роки до вражень. І чим вони екстремальніші і не такі, як у всіх, тим краще))))

Цього року я вирішила зробити перерву у своїх носіннях по світу під новий рік. І рішення це далося не легко, зі злістю і "блін-а-могло-би-бути-інакше!" І в новорічну ніч з Ромою нарубаємо тазик (саме тазик!) олів*є, запечемо крильця і будемо втикати біля телевізора - разнообразія раді)))))

Зате компенсація цих страждань хороша:

- корпоратив на Квартирландських Островах в останні вихідні, куди з*їдуться, збредуться люди-музиканти та просто друзі Квартири на чисельні конкурси, приколи, сценки, гони і т.п.

- прямий кефір на СІДІ напередодні НР (після такого навряд чи захочеться будь-куди їхати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот імєнна, луччє нє нада. Ти би краще про нові роки розказав))))

а нема що особливо розказувати, поки неодружений був то як всi (мабуть) шукав де,шукав з ким зустрiти, а як одружився то в основному вдома. Особливо не жалкую про це, лише iнколи зьявляется бажання розгулятись, але в основному я поцiновувач своiх традицiй та стабiльностi. Не люблю я екстрiма, його й так в життi вистачае,якщо вдумуватись в подii :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорри что пенаю с БОРДЫ ... но очень не охота переносить все от туда .. сюда.

ВОТ как я и Фордокомпания провели прошлый Новый Год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачиш, ти прив*язуєш все до якоїсь особи.

Я не спеціально! :) Воно само собою вийшло. Тим більше, що ніколи в собі не зауважував шила в дупі, яке заставляло б ноги кудись нести шальну голову. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачиш, ти прив*язуєш все до якоїсь особи.

Відчуття родини приходить з віком. Немає нічого кращого чим зустрічати свято з своїми власними старими родинними традиціями , у колі рідних та близьких .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відчуття родини приходить з віком. Немає нічого кращого чим зустрічати свято з своїми власними старими родинними традиціями , у колі рідних та близьких .

Нещадно плюсую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене інакше - це по-старечому якось, вам не здається?:)

Для мене родинні свята - це Великдень, Різдво...

А Новий Рік - це так, суто ритуальне свято, фактично не прив*язане жодними релігійними шнягами. Чого ж тут так до родини прив*язуватись?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...