Перейти до змісту

Житель Луцька продавав секретну інформацію


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

21-річний житель Луцька зламав електронну базу ВАТ „Укртелеком” та вирішив на цьому «підзаробити». Інфомацію, що містилася в електронній базі відкритого акціонерного товариства, молодий чоловік отримав через світову мережу.

Як повідомили ZAXID.NET у ВЗГ УМВС України у Волинській області, працівники УДСБЕЗ УМВС України у Волинській обаласті затримали лучанина „на гарячому” – під час продажу інформації, доступ до якої згідно з законодавством України є обмеженим.

Начальник сектору УДСБЕЗ Тарас Ковальчук розповів, що у молодика вилучили електронний носій, на якому містилися особисті дані громадян, зокрема, домашні адреси та номери телефонів. Також у „бізнесмена” знайшли гроші, які він уже встиг отримати від покупця за свій товар.

За словами правоохоронців, підозрюваний у злочині не працював у ВАТ „Укртелеком” та мав ніякого відношення до підприємства. Проте хлопець був досвідченим користувачем Інтернету, звідки й дістав потрібну йому інформацію.

Наразі вирішується питання щодо порушення кримінальної справи за цим фактом. Якщо молодого лучанина все ж таки притягнуть до кримінальної відповідальності за ст. 361-2 КК України (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації), то його чекає покарання у вигляді штрафу від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до двох років з конфіскацією програмних або технічних засобів, за допомогою яких було здійснено несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ст. 361-2 КК України (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації)

значить користуватись можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не варто їх плутати.

Та, що від 2006 року - то тупо жовті сторінки. А та, яку вкрали несе зовсім інший характер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому? Чому він не прочитав і не відгукнувся на мою тему???

Я би заплатив! Де мені його шукати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там інфа про абонентів, телефони, адреси , ІПН, їх платежі іт.д. Структура зовсім не така. Я в свій час цікавився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому? Чому він не прочитав і не відгукнувся на мою тему???

Я би заплатив! Де мені його шукати?

в СІЗО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда ! Я думал что прошли те года когда информация передавалась на касетах или в бумажном виде :) Это звучит так же смешно как. :) "Задержан гражданин такой то, пытавшийся провезти через границу очень ценный компакт диск, с очень секретной информацией. Всем таможенникам, а также СБУшникам и уборщице тёте Глаше выдана премия в размере 1000 неоподакованых минимумов" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проте хлопець був досвідченим користувачем Інтернету, звідки й дістав потрібну йому інформацію.

хм, і чого цієї бази нема ніде на торентах ? знаючи як у нас все побудовано і робиться - напевно хлопака просто в тітки на роботі сидів курсак писав.... а тітка випадково виявилась працівником Укртелекому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

копирование на флешку теперь называется хакерством.....

Лучанин зламав через Інтернет електронну базу «Укртелеком» і розпродував дані про адреси, телефонні номери та паспортні дані.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки не в тему запитання. Чому на сьогодні усі шпигуни і тд не заливають потрібну інфу на онлайн сервіси або власні створені сервери? А по старому використовують флешки, сд, двд? Невже не можна позапаковувати у архіви, змінити формат файла (звичайним перейменуванням) і на кінець скористатись декількома програмами для шифрування даних? Адже це ж ризиковано, тягати з собою флешку з цінною інформацією, за яку і в СІЗО загриміти можна ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому що ловлять у нас не шпигунів і хакерів а лузерів і ламерів, які може навіть і не вкрали ще нічого но попробували поковирятися в чийомусь сайті.... а тра ж статистика і показові виступи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...