Перейти до змісту

Окуляри із захисним склом.


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

Ще раніше, офтальмолог порадив для меншого навантаження, купити окуляри із захисним склом. - тоді користувався звичайним 793 Самсунгом. І що цікаво, окуляри не допомагали, а навпаки – ще більше втомлювали. Зараз вже місяць користуюсь LCD монітором, і окуляри справді знімають навантаження з очей.

ЯК це можна пояснити?

Для яких моніторів призначені подібні „захисні скельця”?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дома маю LCD монік. І стараюсь при роботі вибирати саме їх. Але досить часто доводиться мати справу зі звичайними моніторами. Теж нерідко чув про захисні плівки/скло від випромінвання. було б цікаво дізатись більше. Може й собі прикуплю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже нізто нічого не чув і не знає???

я слышал что "реклама (или маркетинг) - двигатель торговли"

ИМХО, если себя убедишь - будут помогать просто обалденно

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже нізто нічого не чув і не знає???

я слышал что "реклама (или маркетинг) - двигатель торговли"

ИМХО, если себя убедишь - будут помогать просто обалденно

:(

відносно цього скажу чесно дуже був зацікавленим, адже очі це необхідна річ для серфінга в нете ))),

так вот наслушался много версий отновительно етой байди:

1 есть с пленкой, друг купил и....пленка начала пропадать, так как он много сидит за моником( кароче туфта)

2 з "напиленням" как би кристалики на стеклах, но стоят дороговато, и ети кристалики в другое русло кидают плохие лучи

Ну если чего не так сказал извеняйте ))))

почитайте или посмотрите Жданова про глаза, думаю ето намгого лучше етих очков, мне помагает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитайте или посмотрите Жданова про глаза, думаю ето намгого лучше етих очков, мне помагает

А сцилко на цей матеріал можна? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитайте или посмотрите Жданова про глаза, думаю ето намгого лучше етих очков, мне помагает

А сцилко на цей матеріал можна? :smile3:

ну відносно ссилки то нема, е всі записи та роздруковки , можна поділитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитайте или посмотрите Жданова про глаза, думаю ето намгого лучше етих очков, мне помагает

А сцилко на цей матеріал можна? :smile3:

не-не... хватит... уже было и не раз, вроде бы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura

Ну то з таким успіхом вони б мені і на звичайному моніторі допомагали:)

Реально коли очі втомлюються, одягаю і стає значно лекше!!!

Жаль що науково ніхто не може пояснити:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

С таким же вопросом обратился к знакомой окулисту,были проблемы со зрением,много сидел за компом.Она посоветовала купить в оптике в центре очки для монитора.Я сказал ,что не очень в это верю,но она заверила,что это реально помогает.Хотя добавила,что в любом случае нужно после каждого часа работы за монитором(не важно ЛСД или ЖК) давать отдых глазам минут 10.То есть если вы купили даже самые крутые антибликовые очки,это не значит,что глаза не будут болеть,если сидеть за монитором с утра до вечера или наоборот.

ТО ALEX: був фільм на ФТП(вступна лекція)

ось всі частини:

http://pravdu.ru/lessons/jdanov/video/jdanov-zrenie_1.avi

http://pravdu.ru/lessons/jdanov/video/jdanov-zrenie_2.avi

http://pravdu.ru/lessons/jdanov/video/jdanov-zrenie_3.avi

http://pravdu.ru/lessons/jdanov/video/jdanov-zrenie_4.avi

http://pravdu.ru/lessons/jdanov/video/jdanov-zrenie_5.avi

http://pravdu.ru/lessons/jdanov/video/jdanov-zrenie_6.avi

якість не знаю,не качав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайний колір - прозорі окуляри, що ти маєш на увазі??

Якщо дуууууууууже придивитись, то під деякими ракурсами відтінок фіолетовий, під іншими зелений...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всякому разі ті окуляри, з якими мені було легше дивитися телевізор, але не ЖК Соні, давали явно-виражений жовтий відтінок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE

Я теж не помічав кольору, якщо під певним ракурсом дивитись біля свтла - побачиш:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE

Я теж не помічав кольору, якщо під певним ракурсом дивитись біля свтла - побачиш;)

Фігня це все.

Зір залежить від багатьох причин. Але не від "ізлученій". Правильне харчування і перерви в роботі - це допомагає.

Випромінювання не завдають великої шкоди.... Очі можна порівняти з ПНВ. В них є свій ресурс, сітківка не любить ожоги, потрібне обслуговування (необхідні мінерали і вітаміни) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю я такі окуляри. Сумніваюсь що вони захищають очі від компутера, хоча суб"єктивно в них працювати дійсно легше. Частіше я їх використовую в операційній- якісне скло і кров в очі не летить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі окуляри купив собі приблизно в 2003 році, тоді заплатив за них десь біля 400 грн. Окуляри (вірніше лінзи) куплялися на східній Україні на оптичному заводі і мали легкий фіолетовий відтінок, оправу купив додатково за пару гривень. Про результат чесно нічого сказати не можу. В окулярах працював декілька років, коли вдома та на роботі були ЕЛТ-монітори... після переходу на ЖК перестав. Зір як і був так і залишився 100% , хоча все життя у мене зір був дуже добрий, так що не можу сказати чи це заслуга окулярів. Основна проблема при роботі за компом, це те, що ми дивимось на монітор неморгаючи і від цього найбільше втомлюються очі, так що кожні 45 хвилин бажано робити перерву, хоча це дуже рідко вдається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Маю теж такі окуляри, подруга подарила. Лежать без діла. Спробувала вдягати, то втомлювалися переносиця і вуха. Іншого ефекту не помітила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

використовую в операційній- якісне скло і кров в очі не летить.

Цікаве застосування сабжу ;)

В мене також вже давненько такі окуляри є. На старих моніторах допомагали, тільки 2 дні звикав до них. Потім закинув. Зараз вирішив знову потестувати, на дешевому робочому ТФТ гнусмасі. Юзаю 2-й день, поки сказати толком нічого, але чомусь здається, що очі почали менше боліти ввечері. Хоча, це може бути як самонавіювання, так і неправильне налаштування монітору (яке окуляри трішки згладжують) ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

були в мене аналогічні окуляри (замовив в оптиці Орлиний зір на Лесі Українки) - трохи довго звикав до них, але працювати за поганим ЕЛТ ставало краще, очі менше втомлювались. через деякий час сильно затер лінзи, треба поміняти, але ніяк не зберусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю теж такі окуляри, подруга подарила. Лежать без діла. Спробувала вдягати, то втомлювалися переносиця і вуха. Іншого ефекту не помітила.

Значить, неправильно підібрана оправа. В сестри на роботі монітори на ЕПТ, то користується захисними окулярами. Каже, перші 2 дні звикала, а зараз очі менше втомлюються.

Скло має легенький фіолетовий відлив під певним кутом. Якщо дивитися через окуляри, то трішки жовтувате, більш теплі відтінки кольорів получаються. Контрастність зображення вища виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить, неправильно підібрана оправа. В сестри на роботі монітори на ЕПТ, то користується захисними окулярами. Каже, перші 2 дні звикала, а зараз очі менше втомлюються.

Скло має легенький фіолетовий відлив під певним кутом. Якщо дивитися через окуляри, то трішки жовтувате, більш теплі відтінки кольорів получаються. Контрастність зображення вища виходить.

По опису точно вони. Вони просто великуваті мені, того і не зручні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...