Перейти до змісту

Сплата комунальних платежів через інтернет!


Рекомендовані повідомлення

On 01.01.2016 at 14:44, lilechka сказано:

 

 

Яким чином оплатити без комісії?

оплатити регулярним платежем

 

Яким чином це зробити, поясніть

 

Заходите на свою сторінку в Приват24 -> Усі послуги -> Комуналка -> Створити платіж 

 

Далі вводите свій особовий рахунок (можна взнати зі старої квтанції) і готово!

Залишилося ввести показники лічильників і оплатити без комісії.

 

2016-01-17_162305.jpg

 

А якщо сплачувати через сайт Місцевого обчислювального центру, тоді дійсно знімаються комісійні в розмірі 1%

Змінено користувачем S-driver
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 423
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В мене таке не  висвічує

З.і.: Ага, знайшов. Треба в полі набрати "Місцевий обч", а потім вибрати цей центр, а потім можна по особистому рахунку, можна по адресі.

Дякую.

Змінено користувачем vaz75
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 01.01.2016 at 14:32, Electronshik сказал:

 

Сходіть на пошту, взнаєте. Коли останній місяць платив на пошті, сказали що комісія у розмірі 1% якось так.

Ну ось сплатили на пошті комуналку. Як завжди без будь-якої комісії.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Ну ось сплатили на пошті комуналку. Як завжди без будь-якої комісії.

Комісію все ж стягують - за використання газу у розмірі 3 грн

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуты назад, lilechka сказал:

Комісію все ж стягують - за використання газу у розмірі 3 грн

Може бути, за газ не платили, бо субсидія все перекриває.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз зараз розбираюся хто намахує: МОС Луцьк каже що Приват бере комісю, Приват каже що комісію не бере. Дав запит привату на проходження платежу. На днях маю забрати виписку, де має бути видно (імхо!) які кошти з привата йдуть на рахунок МОСу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Після реєстрації через годину прийшла смс що моя картка ощадбанку заблокована. Такої картки взагалі не маю. Цей сайт зливає телефони аферистам!!!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подзвоніть їм - розкажіть про таке співпадіння.

www.komunal.lutsk.ua кльовий хоча б тим, що дає можливість субсидією перекривати лічильники води в кухні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я користуюсь тим сайтом вже багато років, і ніякі "картки" в мене не блокуються. Це міг бути елементарний випадковий дзвінок - зараз купа людей отримує, бо аферисти сидять по "зонах", мають час і натхнення, і перебирають номери в пошуку лоха.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.01.2017 at 09:49, Dream сказано:

www.komunal.lutsk.ua кльовий хоча б тим, що дає можливість субсидією перекривати лічильники води в кухні.

Як саме це можна зробити? У мене кухня прив'язана до іншого рахунку (з буквою "А"), і субсидія на нього не нараховується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.01.2017 at 09:49, Dream сказано:

www.komunal.lutsk.ua кльовий хоча б тим, що дає можливість субсидією перекривати лічильники води в кухні.

:blink: це як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.01.2017 at 09:49, Dream сказал:

www.komunal.lutsk.ua кльовий хоча б тим, що дає можливість субсидією перекривати лічильники води в кухні.

а комісію він перестав стягувати? (не він, а ПБ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Льогко. :)
На основному рахунку є якась щомісячна кількість кубів, що влазять в субсидію. Перебираючи показники, можна їх визначити. Наступним кроком є на основному рахунку вказати, наприклад, на 1куб менше, а на додатковому (з літерою "А") вказати той куб, але суму поставити "нуль". Далі платіжку з нульовою сумою, але з субсидійованими кубами проплатити як завжди банківською карткою. У кінці видасть чек з 0грн, але система порахує оті куби на кухні за рахунок субсидії. Цей фокус працює тільки через комунал.луцк.юа і вони це не приховують - просто треба їм дзвонити і питати "якого х субсидію не дають на всі лічильники?".
:)
ЗІ. І комісію ПБ не стягує, бо сума ж то нуль грн нуль копійок. :)
ЗІІ. Комісію ПБ обходжу, оплачуючи основний рахунок через ПБ-термінал, попередньо визначившись на комунал.луцк.юа з цифрами, - там комісія 0.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ааа... ну так би й написав толком, а то перша думка така, що ти собі воду перекриваєш субсидією за газ чи за електрику :) Мало ж в кого стоїть по два лічильника води.

То то ніякий не фокус, просто система "комунала" так неправильно "розподіляє" субсидію, вірні неправильно лише її відображає. Ти ж, коли подавав на субсидію, вказував же обидва лічильники з номерами, так же. От і субсидію давали "на воду", а не "на лічильник"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, jack74 сказано:

То то ніякий не фокус, просто система "комунала" так неправильно "розподіляє" субсидію, вірні неправильно лише її відображає. Ти ж, коли подавав на субсидію, вказував же обидва лічильники з номерами, так же. От і субсидію давали "на воду", а не "на лічильник"

:) як хочеш - не фокус то не фокус. Тільки в жодному відділенні банку тобі не пропустять нульову платіжку за рахунок субсидії. :) Тільки в комунал.луцк.юа. Інакше - плати за воду на кухні, не зважаючи на субсидію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, як в банках, я "нульовки" роблю на пошті.

 

А що значить 

1 година тому, Dream сказано:

Інакше - плати за воду на кухні, не зважаючи на субсидію :)

?

Платиш собі скільки хочеш, чи НЕ платиш. Це ж не банк скасовує нараховану плату після твоєї проплати, а водоканал, а тому на наступний місяць все буде як треба

Чи ти маєш на увазі, що в банку взагалі не квитанцію, якщо ти взагалі нічого ні по чому не платиш? Ну то тоді можна копієчку заплатити :) Ну або на пошті, як я й писав.

Ні, звичайно кожен собі обирає зручніший спосіб. Я не проти "комунала", просто кажу, що твердження "тільки "комунал" є хибним, бо для отримання "нульовки" є альтернативи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Dream сказано:

Льогко. :)

Гранд мерсі. Треба буде спробувати цей фокус при оплаті за минулий місяць, а то за основними лічильниками виходить переплата, а за додаткові платиш гроші. Сподіваюся, спрацює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dream хочу уточнити чи все правильно я зрозумів:

наприклад, в мене є переплата за рахунок субсидії на основному лічильнику на гарячу воду 350 грн. (що дорівнює грубо 4 м3).

я можу сказати в касі при оплаті ком.послуг, щоб на основний лічильник гар. води списали 1 м3 і через комунал.луцьк оплатити "нулем" за допомогою картки тих 3 м3, що залишилися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Saddy вище кажуть що це можна так зробити на пошті. На пошті не пробував - черги там обходжу стороною. :)
Пробував в "білочках" в тамтамі, пробував через термінали приватбанковські - не пропускають платіжки з нульовою сумою.

В твоєму випадку на комунал.луцк.юа в додатковому рахунку (з індексом "А") вказуєш 3 куба води (як що гаряча, то і 3 куби стоків), суму визначає автоматично, але її ручками міняєш на нуль. Формуєш рахунок з нульом на оплату, вибираєш оплатити банківською карткою. Платиш і отримуєш чек про оплату 0,00 грн з підписом приватбанку. Через деякий час на комунал.луцк.юа обновляються "кухонні" лічильники, де буде враховано оті твої 3 куба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dream сказал:

В твоєму випадку на комунал.луцк.юа в додатковому рахунку (з індексом "А") вказуєш 3 куба води (як що гаряча, то і 3 куби стоків), суму визначає автоматично, але її ручками міняєш на нуль. Формуєш рахунок з нульом на оплату, вибираєш оплатити банківською карткою. Платиш і отримуєш чек про оплату 0,00 грн з підписом приватбанку. Через деякий час на комунал.луцк.юа обновляються "кухонні" лічильники, де буде враховано оті твої 3 куба.

@Dream а суму зніме з переплати за воду з основного рахунку (без індексу А)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Saddy "суму" тобто "куби"? Так. Не гривні ж, бо платіжка нульова. Ще раз - це механізм передачі тільки показників лічильників на кухні для МОЦу. МОЦ звіряє їх з основним рахунком - якщо не більше, ніж дається субсидією, то зараховує їх за рахунок субсидії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dream ок.

1 час назад, Dream сказал:

якщо не більше, ніж дається субсидією, то зараховує їх за рахунок субсидії.

а якщо сума переплати в мене накопичилася за 3 місяці (грубо мені давали по 1,5 м3 води по субсидії, а я їх не подавав в "платьожку" в основний рахунок і в мене росла переплата)? чи так можна робити лише з сумою субсидії за поточний місяць?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається там невикористані субсидією куби сумуються, але не впевнениний. Пограйся з комунал.луцк.юа - на основному рахунку підставляй куби, поки система видасть ненульову вартість.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...