Перейти до змісту

А ви крали на своїй роботі?


romaxa11

  

184 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну от таку темку вирішив створити. Темка скажу відразу, не проста і не все там так однозначно, є і сльози, і біль, і глибоку розчарування. Але поряд також йде довіра, порядність і щирість.

Недаремно є така гарна українська пісня, написав нині покійний Андрій Панчишин:

 

Є свято шахтаря і енергетика,
У цьому є свій пафос і патетика.
Є свято в лікарів, у стюардеси є,
Забута нами лиш одна професія.
Та заслуговують своєю працею
Ці люди на врочисту демонстрацію!

Приспів:
Лунає життєрадісна мелодія,
Шампанського і квітів так багато:
День злодія, День злодія, День злодія -
Це всенародне свято!

Попереду солідні чорні волги,
В них злодії величні, наче боги.
За ними надзвичайно елегантні
На ладах виїджають спекулянти.
А далі чимчикують дружно пішки
Ті, що крадуть з оглядкою і трішки.
Позаду, спотикаючись, дрібочуть
Ті, що не можуть красти, але хочуть.

Приспів.

Замайоріли прапорці -
Це марширують продавці.
Тверда хода, здоровий вид -
Пішов на користь дефіцит.
За ними йде за рядом ряд
Бюрократичний апарат.
На транспарантах угорі слова:
"Здавайте хабарі!"
А далі тисячі ідуть і все несуть,
Несуть, несуть, несуть, несуть,
Несуть, несуть, несуть, несуть.

Приспів.

День злодія, День злодія, День злодія -
Це наше з вами свято!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 184
  • Створено
  • Остання відповідь

Планку оперативки на 2 гіга, хоча знавби що роботодавець виявиться таким мудаком, зібрав би вдома комп клуб з деталей. І 1шт скотчу для вікна.  Всі ми не без гріха)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто, дякую!!! Ну це не сповідь, але все ж темка для роздумів, можливо й для самоаналізу)


Я от почав своє злодійське життя з кавунів, які заманливо поглядали на мене з сусідського камаза з прицепом. Я за ними спостерігав без зайвих думок, кавуна звісно хотілось, але не настільки щоби вкрасти. А тут йде собі мужичок і так природньо, органчіно залазить на прицеп, бере два кавуна і йде собі далі, як ні в чому не було, ніби свої забрав. Для мене малого це стало аргументом і вкрав я тоді кавуна, пригостив ним всіх, і дідуся і бабцю. Але дотепер пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше на мене справило враження на рахунок крадіжки повчання мого дідуся-священика.

Він вже старенький був, майже не правив, але селяни його дуже любили і завжди намагались забрати до себе на Службу Божу, бо дідо був авторитетом: не зрадив греко-католицької віри, хоча за це був виселений з родиною до Сибіру. Його всі поважали, а дідові було це все байдужим. Так от, прийшов до нього простий хлопака посповідатись:

- Ну які гріхи пам'ятаєте?

- Отче, ..., ..., ..., і ще я вкрав...

- А чи віддали що вкрали?

- ??? Я не для того вкрав, щоб віддавати.

- Ну то ви не покаялись перед сповіддю і я не можу вас висповідати. Віддайте що вкрали і приходьте.

 

Це для мене стало певним откровенням.


Я б все ж хотів сконцентрувати дискусію на трохи іншому:

Ми в цій темі можемо обговорювати різні типи злодіїв. Найцікавіші типажі для мене це не уркагани, чи нарко-алкаші, які керуються більше інстинктами ніж холодним мозком. Набагато цікавіші це на вигляд звичайні люди, які ходять на звичайні роботи, усміхаються, говорять про свої проблеми. Але в них є щось таке, щось поламане і дуже хворе, тваринне, що виправдовує крадіжку чужого. От ці люди викликають шок і вчать такої необхідної життєвої мудрості. Досить часто спілкуюсь з близькими, родичами. знайомими і випливають ну просто унікальні історії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скотч і папір для заміток рахується? А то навіть не знаю чи це компенсує вартість степлера і ручок, які потрібно було "подарувати" компанії-роботодавцю. В моєму випадку, для філіалу завжди не вистачає коштів на такі дрібниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точніше буде сказати "привласнював зекономлене". Наприклад пальне для автомобіля, офісний папір чи поповнення мобільного.
А взагалі при адекватній заробітній платі та умовах праці потреба красти відпадає сама по собі.

"Порожній мішок уведе в грішок" - українське прислів"я ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів сюди картинку запостити з прислівям :" Тихо спиз#и# і пішов - називається найшов". Це свого роду совок в голові тих хто краде. Доречі в 90% випадків крадуть таке шось мало замінте власнику, і як в кінцевому рахунку взагалі не потрібне злодію. Мені якщо чесно вкрасти дуже важко, совість мучить і тд.

Але людина дивлячись на депутатів та інших чинуш, керується тим, що мол шо буде якшо я візьму там 2 кг цукру? Чи 20 метрів провода? Вони ж мільярди крадуть і нічього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду говорити за кражу грошей в тій чи іншій формі. 

Суспільство може існувати тільки тоді, коли нормальних людей є більше за ненормальних. В іншому випадку воно розпадається на атоми і поглинається плином історії. Для багатьох буде одкровенням, але більшість не краде. Для дуже великої кількості людей відчувати себе людиною і спокійно спати є важливішим за тимчасові переваги від втрати совісті.

 

І є ще одна фігова річ - карма. За все погане що ви зробили людям потрібно буде нести відповідальність і то в рази більшу.


 

 

А взагалі при адекватній заробітній платі та умовах праці потреба красти відпадає сама по собі.

Ті люди про яких я чув певні історії, мали дуже пристойну зарплату і досить хорошу роботу. Причому крали не дрібнички а гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для багатьох буде одкровенням, але більшість не краде.

Рома, боюсь я тебе розчарую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

По выводам авторов исследования, большинство опрошенных являются честными сотрудниками. 

канцтовари, друкування на принтері це не зовсім крадіжка і вирішується вона просто: фірма не купує кантовари а просто платить зарплату, а ви самі собі все купуєте - і немає проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

канцтовари, друкування на принтері це не зовсім крадіжка і вирішується вона просто: фірма не купує кантовари а просто платить зарплату, а ви самі собі все купуєте - і немає проблем

Досліджували офісний планктон, в деяких офісах навіть немає що красти і все-рівно більше 41% знайшли, що потягнути. А проведи таке дослідження на виробництві, де зарплати нижчі, але зажди є щось, що погано лежить. Досліди Кромберг, Модерн, ДПЗ, Мотор і цей офісний 41% розчиниться.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якій рівень доходів повинен бути в людини шоб вона не вкрала та відчувала себе заможною?

Я наблюдав досить анекдотичну ситуацію коли працівник маючи дохід близько 8 тис грн. Збирав мідні огризки прлводів)) вони то нікому не потрібні але як це тоді назвати кража чи жадність? Адже якщо по нормальному мислити, він повинен був іх збирати та потім спиться у свого начальника шо йому з тим всім робити... А є ще така ситуація коли працівник просто змушений красти, он як наприклад в мене є знайомий він на УРАЛі лісовозі іздить зп шось там у нього 2,5 тис грн це смішно, але за рахунок того шо це УРАЛ і розхід соляри там колосальний як він мені росказував якщо сильно постаратись то в день можна і до 10 літрів зекономити( да я знаю шо в Лісхозах мають карти та довжину маршутів, та щнають примірно скільки потрібно соляри на ту чи іншу дію но факт остається фактом), начальство знає але терпить бо хто реально піде на таку роботу за 2.5 тис. грн.? Але якщо прикинути на той самий УРАЛ поставити систему GPs моніторингу, дати зп 5 тис. грн. водію і вроді усі будуть раді, але чомусь ніхто такого не робить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для багатьох буде одкровенням, але більшість не краде.

Взагалі? Чи тільки на роботі і тільки гроші?

Поставив магніт на лічильник - це згдіно твоєї філософії вкрав?

Купив на "фіруму" паливо по перерахунку, списав, а сам ці талони продав куму за готівку - вкрав, ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По нормальному це вкрав, у нас ( українців) просто вже стерлось оте поняття де вкрав а де ні, але як я описав вище, у нас така система шо усе в тіні, все утайні, по іншому не проживеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40% це колосальна кількість - але меншість)))

Ну якщо глобально, то да. Відкинути дітей, непрацюючих пенсіонерів, людей, які працюють самі на себе, то якраз на 40 % і вийдемо )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По нормальному це вкрав, у нас ( українців) просто вже стерлось оте поняття де вкрав а де ні

Не погоджусь, що воно "вже стерлось". Це було нормою багато часу.

Колись малим пациком завезли в село до родичів на кілька днів літа. Та й каже мені один з тих родичів: "Он бач поле з кукурудзою, йди наламай пів мішка качанів". Я типу "Що? Вкрасти?!?". А він не розуміє: "Яке вкрасти? Це ж не людське, це колгоспне".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди не міняються!!!!!

Хто крав, той буде красти. Тут різниця в тому хто як це називає, для виправдання, для втіхи свого самолюбства і тд.(не правильно лежить, лишнє, не побачать, не треба воно,.......).

Крадуть всі!!! Хтось оф.папір, хтось гроші, хтось землю, заводи, в кожного свій рівень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крадуть всі!!!

А в голосувалці лише я признався :)

п.с. Мабуть всі крадії вже сплять, а завтра як проснуться, як наголосують... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))))))) нє, вони зара крадуть, а над ранок поприходять і відчитаються)))

Рома, я в сумнівах за який пункт голосувати.

Те що я вище писав - це крадіжка чи ні в рамках піднятої теми?

Ну або, наприклад, можна пересилати по пошті з гамерики без податків на 150 Євро, а я купив макбук, написав шо він коштує якраз 150 і "недоплатив" державі ще якусь сотню-другу валюти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, починаєш працювати, все почесному, перший місяць хороша своєчасна зарплата, далі затримка, урізання, так далі, а потім починаєш розуміти що тільки і шукають до чого то б придертись, щоб в загалі не платити "а кушать то хочется"

Суспільство таке, про ближнього вже ніхто і знати не хоче, не те що чути.

 

В нас це якось так звучить - не на*беш (вкрадеш) не проживеш.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, відклав на ранок)))) признаюсь

Згадав)))

Ці руки нічого не крали(брали)!!!

Брехун він))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канцтовари, папір з"економлений відноситься в садочок, зараз в школу дітьми. Це в який пункт голосувалки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порився трохи в пам'яті, і зрозумів, що в мене якось навпаки, на всіх роботах я щось своє приносив, щоб зручніше було працювати мені і іншим :D

Особливо коли в сільській школі працював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...