Перейти до змісту

Радіостанції в Луцьку в 2003 році


TK86

Рекомендовані повідомлення

Дорогі земляки! На початку лютого 2003 року я чув на одній з радіостанцій декілька інструментальних (піаніно) композицій, які у той період дуже часто (майже кожні півгодини) з'являлися в ефірі. На жаль я не можу пригадати, яка це була радіостанція. Хто б міг мені допомогти хоча б пригадати радіостанції, які на той час були в радіоефірі Луцька. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На тот момент вроде были: 107.3 Луцьк , 104.8 наше радио, 100.9 , 102.4 - сімя і дім, возможно 106.4 тогда был радио трек (ровно) но ловило дет на ровенской )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже ви думаєте, що програма радіостанції через 9 років залишилась без змін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогі земляки! На початку лютого 2003 року я чув на одній з радіостанцій декілька інструментальних (піаніно) композицій, які у той період дуже часто (майже кожні півгодини) з'являлися в ефірі. На жаль я не можу пригадати, яка це була радіостанція. Хто б міг мені допомогти хоча б пригадати радіостанції, які на той час були в радіоефірі Луцька. Дякую!

ты 9 лет об них думал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по ходу це було наше радіо. інструменталка грала тоді коли була регіональна реклама, після її закінчення ще деякий час можна було слухати заставку. прикольна мелодія була

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты 9 лет об них думал?

Ну не 9, але за останні 4-5 років я робив декілька спроб з'ясувати, що це були за композиції. Наприклад, я запитував на форумі "Нашого Радіо". Там відповіли, що це могла бути заставка по регіонах, але не дали назву самої композиції.

Ось

Вдалого прослуховування

Як я зрозумів - це посилання на інтернет-радіо. А як знайти саме ту композицію, яка звучала в ефірі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо знайти частину запису, то можна спробувати визначити за допомогою сервісів типу Track ID

ось одна з пісень яка крутилась. була інша, краща =)

шукай в контакті: Track – НАШЕ РАДІО (П. Котюх) 4:34

З.І. а ніхто немає запису реклами натс в кращому варінаті? хто не пам'ятає — чувак на кухні посуду мив dj.gif_480_480_0_64000_0_1_0.gif

Реклама - NUTS.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо знайти частину запису, то можна спробувати визначити за допомогою сервісів типу Track ID

ось одна з пісень яка крутилась. була інша, краща =)

шукай в контакті: Track – НАШЕ РАДІО (П. Котюх) 4:34

Не та композиція. Як я розумію, таких заставок було чимало. Спробую якось зв'язатися з Нашим Радіо у Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

її ставили не в луцьку а на центральній студії. в луцьку тим часом переключались і крутили свою рекламу. після завершення блоку реклами — знову повертались на центральну студію.

відповідно якщо реклама коротша, то можна було дослухати кінець пісеньки. і навпаки, якщо довга, то могла залізти вже на розмову ведучих ефіру наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

У пошуках музичних заставок "Нашого Радіо" я писав на їхнї сторінки у Фейсбуці, Вконтакті, також спробував зателефонувати до офісу "Нашого Радіо". З'ясувалось, що у 2011 році "Наше Радіо" увійшло до складу медіахолдингу "UMH", а тому і помінялись люди, які там працювали. Можливо, хтось пам'ятає імена ведучих ефіру "Нашого Радіо" у 2003 році. Сподіваюсь на вашу допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, хтось пам'ятає імена ведучих ефіру "Нашого Радіо" у 2003 році

Один із них - Юрій Калашніков. Вітальну програму вів "Автомат Калашнікова". Музичка ще звучала Горана Бреговіча коли він (Юрій) читав вітання-повідомлення

goran_bregovich_-_kalashnikov_(zaycev.net).mp3

Нині Юрій на Супер Радіо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо знайти частину запису, то можна спробувати визначити за допомогою сервісів типу Track ID

ось одна з пісень яка крутилась. була інша, краща =)

шукай в контакті: Track – НАШЕ РАДІО (П. Котюх) 4:34

Ще спробую зв'язатися з П. Котюхом Вконтакті. Може він підкаже, як знайти решту композицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдалось розкопати в гаражі касету з заставками Нашого радіо які крутились десь 1999-2001 роки , замість регіональних рекламних блоків. Можливо ці заставки?!?

Через різні програми шукачі можна знайти оригінали, наприклад програмаTunatik.

Наше заставка_2.mp3

Наше заставка_1.mp3

Наше заставка_3.mp3

Наше заставка_4.mp3

Наше заставка_5.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдалось розкопати в гаражі касету з заставками Нашого радіо які крутились десь 1999-2001 роки , замість регіональних рекламних блоків. Можливо ці заставки?!?

Через різні програми шукачі можна знайти оригінали, наприклад програмаTunatik.

Дякую за повідомлення! Але, на жаль, це не ті композиції. Взагалі, я не надто часто слухаю радіо, але ті 3 композиції я запам'ятав надовго. До речі, спробував зв'язатися з ведучими "Нашого Радіо" в ті часи. Наприклад, Леонід Веселков, до якого я звертався, відповів, що не пам'ятає таких композицій. Буду шукати далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важливе уточнення: всі треки для рекламних заставок не писались спеціально для "Нашого радіо", а були взяті з іноземної бази музичних записів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо знайти частину запису, то можна спробувати визначити за допомогою сервісів типу Track ID

ось одна з пісень яка крутилась. була інша, краща =)

шукай в контакті: Track – НАШЕ РАДІО (П. Котюх) 4:34

Через різні програми шукачі можна знайти оригінали, наприклад програмаTunatik.

До речі, Tunatic допоміг мені знайти назву композиції, яка була Вконтакті у П. Котюха - це ремікс інструментальної композиції І. Крутого "Песнь о друге". Якщо комусь цікаво, то ось оригінал:

, а це сам ремікс: http://www.zaycev.net/pages/2787/278770.shtml
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також знайшов сторінку із способами визначення назви композицій (http://nasha-feecha.ru/allaboutinternet/254-song). Жаль, що у "Нашого радіо" немає такого архіву, як у moskva.fm чи piter.fm (хоча й у них архів лише до 2007 року)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Дякую всім за допомогу! Один з дописувачів Facebook підказав мені назви композицій, про які я запитував. Ось вони:

Дмитрий Маликов - На Тихорецкую

Дмитрий Маликов - Спасибо, Родная

Дмитрий Маликов - Желаю Тебе (Remix)

Игорь Крутой - Песнь О Друге (Remix)

Особливо мені сподобалась та запам'яталась "Спасибо Родная" (саме через неї я і почав шукати ці композиції). Всім гарних свят!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...