Перейти до змісту

Киданули на аукро


bodjatur

Рекомендовані повідомлення

днями виграв на аукро лот (http://aukro.ua/show_item.php?item=2187805397)... радості не було меж.. і вся радість закінчилась, коли він прийшов... а прийшов кусок гуано, 8 гіг, який не заряжався, не було зарядки, вібро не працювало, екран з 2 пікселями битими, і китайський, і зовсім німий... треба по ходу міняти аудіокодек.. телефон не відправив назад, бо боявся, шо залишусь ні з чим (гроші за лот продавцеві скинув в той же вечір на карту привата)..і зараз не можу добитися від його дій... не хоче повертати ні гроші (канешно, такий зламок, та за таку ціну пихнути), ні телефон (наслухався вже історій, як від падав, і розбив тел, як відправили від його імені не той телефон, і все таке..)...збережена переписка з ним, на електронній пошті...і зараз в розпачі.. не знаю, шо і як.. напевне міліція таким займається.. то думаю піти, пробувати писати заяву... хто що порадить??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 261
  • Створено
  • Остання відповідь

А це хіба не працює в таких випадках?

І ото тре було так ризикувати - у покупця без репутації такі речі купувати!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працює.. туда написав.. але шо ж.. йому заблокували рахунок.. но гроші то і тел не вернеш... а репутація насторожила, але по тел він мене запевнив, шо в його все ок, шо він чесний.. а я ше наївний, і повівся..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкотре, люди ведуться на *якоби шару* купуючи в першого-ліпшого каку.

Що борда, що аукро, і тд...

Заявку накатай обов"язково, були прецеденти, аукро виступає на стороні потерпілої особи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тікі шо цей продавець сказав, шо хоче на вихідних приїхатит в луцьк, шоб вирішити це питання. не розумію його стратегію.. він же доганяє, шо є варіант або зуби пособирати в жменьку, і дамой, або в міліцію. сказав, шо завтра позвонить і ми про це поговорим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тікі шо цей продавець сказав, шо хоче на вихідних приїхатит в луцьк, шоб вирішити це питання.

з Харкова в Луцьк заради товару за 1450 грн? НЄВЄРЮ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевне міліція таким займається.. то думаю піти, пробувати писати заяву... хто що порадить??

пиши

один из эпизодов по "мазафаке" - по аукро, только он взял деньги и ничего не выслал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тікі шо цей продавець сказав, шо хоче на вихідних приїхатит в луцьк, шоб вирішити це питання.

з Харкова в Луцьк заради товару за 1450 грн? НЄВЄРЮ.

і я неверю. шо та тут не то... не пойму, в чом падвох. єслі би я 4 купляв, то ше да.. а так.. 3ж.. 16 гб..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліція таким ще й як займається! Продаж не робочого товару з ціленапрямленими обманними діями.

Йди завтра ж з контактами продавця і катай заяву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я йому про це сказав. він попросив, шоби я поки не писав, шо тіпа він завтра набере, і ми поговорим про це. якщо не почую від його конкретної відповіді про мої гроші, або айфон, то зразу же завтра і накатаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво ж знати чим все закінчиться. але до зустрічі з "ним" підготуйся ретельно. може бути що по дорозі підмінили сабж......???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найголовніше не тягни час. Дай йому час, ну наприклад, до завтра 12:00 годин. А потім кораблі з гавані...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво ж знати чим все закінчиться. але до зустрічі з "ним" підготуйся ретельно. може бути що по дорозі підмінили сабж......???

не, навряд чи. все було добре запаковано. якби він був трохи іншою людиною, можливо би я був згідний з варіантом, шо підмінили. а так він сам мені спочатку казав, шо шось перепутали, бо відсилав не він, а від його імені. потім сказав, шо ВІН вислав тел, з яким сам ходив, потім сказав, шо той тел, який я купив, зламаний, начебто він йшов, було слизько, і він впав з ним разом. ну і ше багато таких анекдотів. він брехун, і я на 120% впевнений, шо він чеше, він просто рішив кідалово сделать, і всьо.

Найголовніше не тягни час. Дай йому час, ну наприклад, до завтра 12:00 годин. А потім кораблі з гавані...)

да, я теж так думаю. він просив півтора тижня подумати, ну тіпа шось сделать. але я сказав, шо або завтра сам він шось зробить, або я почну діяти. але якшо він все таки приїде, то думаю по морді йому заїхати гріхом не буде, шоб на майбутнє людей не обманював, і не делав такі кідаловкі)

Пораджу бути менш довірливим.

я ж українець.. а ми любим "легку" наживу.. тим більше яблофона собі давно хотів.. і пару раз на аукро пролітав з лотами, за пару сек до закриття викуплювали. то цей рішив видерти, будь що)) і видер, собі на голову... а перед тим же дивився тут, на борді, на 8 гіговий афон.. в хорошому стані, ПРАЦЮЮЧИЙ! але не..жадность.. думаю зачем буду платити за 8 гіговий стікі, якшо можу взяти 16 за таку ціну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все тяне час, сума не маленька, якби повернув гроші можна не писати заяву а так що він обіцяє інший апарат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я йому про це сказав. він попросив, шоби я поки не писав, шо тіпа він завтра набере, і ми поговорим про це. якщо не почую від його конкретної відповіді про мої гроші, або айфон, то зразу же завтра і накатаю.

І приїде і подзвонить так само, як і телефон вислав.

Хіба першого разу не достатньо аби переконатися, що вірити цій людині не можна?

З.І. Заяву забрати завжди встигнеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажи, що нічого не хочеш чути і якщо завтра до якоїсь години не прийдуть гроші, то накатаєш заяву і ще мєнтам накинеш пару грн, щоб вєрняково його знайшли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все тяне час, сума не маленька, якби повернув гроші можна не писати заяву а так що він обіцяє інший апарат?

не. він каже дава я тобі 700 рублей дам, на ремонт цього афона (ну це я йому придумав, сказав, шо тіпа носив в серв центр, там сказали нада рублей 700 шоб його сделать). сначала прост хотів хоть якусь частину грошей вернути, але бачу, шо він бреше мені і бреше, і совісті ноль. то думаю нада проучити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво ж знати чим все закінчиться. але до зустрічі з "ним" підготуйся ретельно. може бути що по дорозі підмінили сабж......???

не, навряд чи. все було добре запаковано. якби він був трохи іншою людиною, можливо би я був згідний з варіантом, шо підмінили. а так він сам мені спочатку казав, шо шось перепутали, бо відсилав не він, а від його імені. потім сказав, шо ВІН вислав тел, з яким сам ходив, потім сказав, шо той тел, який я купив, зламаний, начебто він йшов, було слизько, і він впав з ним разом. ну і ше багато таких анекдотів. він брехун, і я на 120% впевнений, шо він чеше, він просто рішив кідалово сделать, і всьо.

Найголовніше не тягни час. Дай йому час, ну наприклад, до завтра 12:00 годин. А потім кораблі з гавані...)

да, я теж так думаю. він просив півтора тижня подумати, ну тіпа шось сделать. але я сказав, шо або завтра сам він шось зробить, або я почну діяти. але якшо він все таки приїде, то думаю по морді йому заїхати гріхом не буде, шоб на майбутнє людей не обманював, і не делав такі кідаловкі)

Пораджу бути менш довірливим.

я ж українець.. а ми любим "легку" наживу.. тим більше яблофона собі давно хотів.. і пару раз на аукро пролітав з лотами, за пару сек до закриття викуплювали. то цей рішив видерти, будь що)) і видер, собі на голову... а перед тим же дивився тут, на борді, на 8 гіговий афон.. в хорошому стані, ПРАЦЮЮЧИЙ! але не..жадность.. думаю зачем буду платити за 8 гіговий стікі, якшо можу взяти 16 за таку ціну...

ну заїхати по морді гріхом небуде, але він може теж "накатати" нанесення тілесних ушкоджень і тоді......затягнеться надовго, а компенсацію вже 99% не отримаєш!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фото видно , що на фотографіях 3 різні телефони , 2-ге і 3-тє фото , 2 різних комплекти , зарядки інші там США , а там під європу + док станція.

Можна було попросити реальні фото телефону , а не з інтернету скачені + попросити відправити НП і розрахуватись після того , як його подивились.

+ дійсно рейтинг " 0 -ий "

Виходить , просто пересилаєте гроші , надіючись на його чесність...

Всі хочуть шари , а її не має , якщо і є , то потім може бути таке , що заплатиш в 2 рази більше і потратиш купу часу і нервів...

Бажаю Вам розрулити Вашу ситуацію !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тікі шо цей продавець сказав, шо хоче на вихідних приїхатит в луцьк, шоб вирішити це питання. не розумію його стратегію.. він же доганяє, шо є варіант або зуби пособирати в жменьку, і дамой, або в міліцію. сказав, шо завтра позвонить і ми про це поговорим...

не думав що християнину таке личить.... злом на зло відповідати....

Класний приклад Богдан!!! ти рулиш....в одних місцях з гітаркою в руках...зовсім інші принципи відстоюєш "проповідуєш"....а тут...бах ...готовий людині фейс начистити....

правило є таке.....якщо сумніваєшся в товарі який купуєш на аукціонах замовлях завжди оплату накладним платежем....буде реальна можливість спочатку подивитись товар переконатись що не кинули і тоді перевізнику оплатити кошти за товар та за доставку...(ти переплатиш всього 2 відсотки від вартості товару та 12 грн. за послугу "накладний платіж").

да "брате" яким був таким і залишився!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тікі шо цей продавець сказав, шо хоче на вихідних приїхатит в луцьк, шоб вирішити це питання. не розумію його стратегію.. він же доганяє, шо є варіант або зуби пособирати в жменьку, і дамой, або в міліцію. сказав, шо завтра позвонить і ми про це поговорим...

не думав що християнину таке личить.... злом на зло відповідати....

Класний приклад Богдан!!! ти рулиш....в одних місцях з гітаркою в руках...зовсім інші принципи відстоюєш "проповідуєш"....а тут...бах ...готовий людині фейс начистити....

да "брате" яким був таким і залишився!!!!

ігор, не тобі шось розказувати, і казати, прав я, чи ні, можна так робити, чи ні.. згадай, як ти відзивався про мене, якими словами, згадай, як кинув дівчину перед самим самим шлюбом. а обіцяв там золоті гори!)))

да, я затупив, шо купився на таку пропозицію. але шо ж зробиш. нада хоча би якось повернути або гроші, або тел. ну ти канешно би подібного не робив, просто би не вистачило сміливості :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тікі шо цей продавець сказав, шо хоче на вихідних приїхатит в луцьк, шоб вирішити це питання. не розумію його стратегію.. він же доганяє, шо є варіант або зуби пособирати в жменьку, і дамой, або в міліцію. сказав, шо завтра позвонить і ми про це поговорим...

не думав що християнину таке личить.... злом на зло відповідати....

Класний приклад Богдан!!! ти рулиш....в одних місцях з гітаркою в руках...зовсім інші принципи відстоюєш "проповідуєш"....а тут...бах ...готовий людині фейс начистити....

да "брате" яким був таким і залишився!!!!

ігор, не тобі шось розказувати, і казати, прав я, чи ні, можна так робити, чи ні.. згадай, як ти відзивався про мене, якими словами, згадай, як кинув дівчину перед самим самим шлюбом. а обіцяв там золоті гори!)))

да, я затупив, шо купився на таку пропозицію. але шо ж зробиш. нада хоча би якось повернути або гроші, або тел. ну ти канешно би подібного не робив, просто би не вистачило сміливості :D

1) Нікого я не кидав, я одружений, якщо ти не в курсі, щасливий і все в нас в шоколаді))))

2) Взагалі-то я вже трохи давно користуюсь торгівельними онлайн площадками і активно користуюсь сервісом аукро. Прикро чути, що тебе розвели. Я теж купував речі за шарову ціну. Оригінальний не китайфон яблоко можу спокійно у відмінному стані купити за 1200 грн. 16 гб. :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор, окай, босс. буду знати, до кого звернутися, якшо знов буду купляти яблука :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...