Перейти до змісту

Black

Power users
  • Постів

    2 596
  • Зареєстровано

  • Переможець днів

    11

Black став переможцем дня 10 вересня 2023

Black мав найпопулярніший контент!

Репутація

455 Поважний

1 Підпищик

Відвідувачі профілю

14 468 переглядів профілю
  1. На даний момент найважливіший критерій для мене є підтримка роутером OpenWRT. Провайдери почали блокувати все, що їм забажається.
  2. В вас може не так, а в Вестнета мабуть так. Бо в вас справді каптчі не вискакували. Відвчора у них вже drive2 не відкривається, бо щось знову закрили, що він завантажує. Я в гаражі сидів, тягнув проводку на підігрів руля, хотів щось глянути - зась. Починаєш включати ті впни, через який працюватиме. Ну нема українських сайтів аналогічних з такою кількістю контенту. Судячи з відосів з увязненими за коментарі а однокласніках, яких пропонують на обмін полоненими, вони прекрасно освоїли vpn, ці всі заборони не перешкоджають їм там читати і постити. Я за вільний інтернет, щоб усе було відкрите, ці всі регуляції почались з кількох сайтів, зараз блокують вже все підряд, при чому щось потрібне заблоковане, а якийсь попап зі збоченнями, зоофілією відкриється - дивись на здоров'я. Далі що заборонять - торенти, впн, айпітіві? Тут написали, що піратка - це погано. Як я навчався в універі в мене завдання були в Маткаді і Автокаді, в дизайнерів в 3Д максі, то що потрібно було ліцензії купувати для цього? Чи щоб прищ замалювати Фотошоп? За що? За стипендію 9 грн, яку півроку не виплачували? Зараз ситуація не набагато краща. А щодо айпі - могли б давати безкоштовно за запитом або включити в найдорожчий пакет чи встановити меншу вартість. Наприклад 420 пакет + 30 грн, в дешевших пакетах дорожче. В мобільних операторів 50 грн взагалі коштує, а не 100. Чи пакет зробити Гігабіт Pro. Мені наприклад айпішка потрібна щоб каптчі не вводити і галочки для cloudflare не ставити, віддалено заходити в роутер і думав купити мініпк, щоб погратись - підняти сервер для управління голосом роботом-пилососом, бо api закрили, ifttt хоче грошей. Виходить так, що хто підключився раніше - в нього біле динамічне айпі, яке привязав до сервісу dyndns, якщо потрібно і не треба платити, а хто пізніше - тих підключають на одне чи кілька айпі тепер усіх. Хоча більшості можливо це непотрібно. Лояльність до клієнтів повинна бути, а не дзвониш в вестнет тобі кажуть щоб не вводити каптчі купляйте айпі, я вже купив інтернет і в вас не написано в рекламі, що інтернет ми роздаємо як в офісі і вам через це прийдеться на половині сайтів вводити каптчі, хочете нормальний, - платіть ще. Найдорожчий пакет CAPTCHA GREY IP GIGABIT блін назвіть і вкажіть, що чекає клієнта. А то до підключення всі хороші, а потім все пофіг. "Айпішок нема і вони дорогі". IPv6 давним давно є, для наших провайдерів це космос. Тому потрібно відрізнятись від конкурентів в цьому плані, а не пропонувати одне і теж, однакові пакети.
  3. Так динамічні давайте, а не одне айпі на сотні клієнтів. Тим, хто першими підключились повезло, в них є динамічні, а всі інші страждають, сіре айпі на всіх, яке вже в усіх базах.
  4. Canon струменевий повністю робочий нещодавно викинув (тільки комплектні картриджі використав), але моторчик виколупав, десь валяється
  5. айпішки входять у вартість для клієнтів? чи 10.* або 100.* через NAT де усі клієнти сидять через одне зовнішнє айпі і доводиться каптчі вводити часто на сайтах? IPv6? Щоб вигідно відрізнятись від конкурентів? Взагалі український інтернет через цю регуляцію підхарює, зараз вже резку прикрили, мала мультики не може дивитись. До нашого інтернету треба ще VPS купувати і піднімати Wireguard. А це додаткові витрати. Зараз Вестнет, на приставці до Hetzner підключаюсь, щоб тепер мультики дитина могла дивитись.
  6. в мене по лінії бабусі 250 осіб, з малою виходить 10 поколінь. все зі сканів Люблінського архіву, а тут то треба по архівам сидіти, у нас нічого не сканують.
  7. Куплю корпус AT, можна без блока живлення. Хочу такий як на фото. Розгляну інші варіанти, головне щоб був індикатор двосегментний і кнопка турбо. Також цікавить мережева карта ISA під RJ45 (як на чіпі RTL8029, можуть бути 3COM, Intel), відеокарта 1 Мб або більше ISA/VESA.
  8. Наприклад статична - 66.249.66.163 (взяв від фонаря), динамічна по DHCP може змінюватись - 66.249.66.*, локальна зал*па по нату - 10.*, 100.* з однією зовнішньою на яку вішають сотні/тисячі клієнтів і потім гемор з доступом до сайтів, або блок або каптчі. Що тут треба пояснювати? Цей гемор був в мене в Датагрупа ще в 2007, потім в ВОМ і Вестнета зараз теж саме. Наприклад вартість гігабіта найбільша, то давайте людям хоча б динамічне айпі а не локальне, як варіант, а не казати то купіть в нас до інтернета ще айпі, бо айпі не входить в нас в інтернет )))). Більшості може і непотрібно, але коли клієнту потрібно - можна ж піти назустріч. Придумали ipv6 щоб вирішити проблему з нестачою айпі адрес, так в нас провайдери не впровадили досі.
  9. Ага, 100 грн. Але ті, хто підключився раніше мають динамічні айпішки, навіть в пакетах 100 мбіт, а нових підключають на 100.*. І ніякої лояльності до абонента, щоб підключити на таких ж умовах. Ну може з часом ще інші провайдери з'являться, будуть полояльніше.
  10. а це Power Supply Automatic Switching Module Battery Power Failure Automatic Charging Control Board Emergency Circuit Breaker Module WWW.LAZADA.COM.PH led vu meter for amplifier. solar charge controller. low voltage disconnect. bms for lifepo4 32650. nema 3r with breaker. Power Supply Automatic Switching Module Battery Power Failure Automatic... ?
  11. Коли провайдер жадний на айпі
  12. як мінімум оптоволоконне підключення має ряд плюсів - не горять порти в роутерах / компах під час грози, а це дуже часте явище - не треба чекати кілька днів, поки соізволят приїхати і замінити обладнання чи перезавантажити, ще один плюс - низьке споживання, коли немає електроенергії - інтернет не зникає, все підперте акумами. Вдома - 10тирічний автомобільний акум тримав конвертер з WiFi6 роутером 1.5 доби. Підключаюсь до VPS в Hetzner реальна швидкість через WireGuard VPN - 650-700 Мбіт/с і в ВОМ і Вестнета. Різниця в тарифі між 100 і 1000 Мбіт - 50 грн, між 300 і 1000 - 25 грн, немає змісту підключати 100 чи 300 Мбіт/с ніякого. Вдома 3 телефони, + ще гостьових може бути декілька, планшет, смарт тб-приставка, 2 T2-ресивера з Iptv, комп, ноут, ще один роутер з впн на розумний дім - 5 вайфай вимикачів, Zigbee-hub з пристроями, розумна колонка, розумний пульт, посудомийка з вайфаєм, датчики різні. Звісно на це все 100 Мбіт/с мабуть і вистачить, якщо всюди 4к не дивитись одночасно.
  13. Різниця в 50 грн. В мене є ноутбук hp nc6120 2005 року, то там вже стояла в той час гігабітна мережева. 1-2 Мбіт/с серйозно? Ти глянь скільки зараз сторінки важать. Сайти в середньому десь видають в районі 200 Мбіт/с і то через провайдера, канали зараз в них 10 Гбіт/с. Є сайти в яких канали 100 Гбіт/с.
  14. Підкажіть, в кого гігабітний пакет, у вас теж аплоад останнім часом більше 650 Мбіт/с не буває, в принципі мені це ні на що не впливає, просто цікаво чи цей шейп в Вестнета чи щось з каналом чи обладнанням.
×
×
  • Створити...