Перейти до змісту

Рух маршруток у Луцьку


Рекомендовані повідомлення

До роботи на міських автобусних маршрутах готується новий перевізник з сучасними комфортними автобусами MAN A21, дизель, ЄВРО 5 та VAN HOOL A330, дизель, ЄВРО 5, які мають систему кондиціонування та доступні для людей з інвалідністю.
Автобуси наразі знаходяться вже в Луцьку та проходять підготовку перед запуском на маршрут. (Взято зі сторінки Фейсбук нашого мера)
 
П.С. Перевізник - "Преміус-Сервіс", автобуси виїдуть на маршрут №30.

242173100_4508677732531196_8624632289682 242107527_4508677879197848_1026042801345242193784_4508678129197823_4850152610732

241912569_4508678022531167_9045276696510

242209749_4508678422531127_6559328487099242173450_4508677959197840_8863799389224

242129936_4508677805864522_1221239079128242245746_4508678239197812_1981466787308

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

Уже и на бляхах можно?

це не проблема іншу прикрутити 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що знову будуть їздити різнокольорові, але, пофіг, аби не ті жовті чортопхайки ...

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

Шкода, що знову будуть їздити різнокольорові, але, пофіг, аби не ті жовті чортопхайки ...

Є надія, що колись будуть і нові автобуси купувати. І будуть всі в один бренд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ті всі нові автобуси пускають на якісь дальні окраїнні вулиці/маршрути, а альтернативи тролейбусу 15 чи 15а нічого не пускають ? Це напевне єдиний маршрут, по якому ходять лише тролейбуси і жодної маршрутки, альтернативи фактично немає ! Для прикладу ситуація: обрив проводів/пропало світло/депо страйкує через заборгованість по зп і т.д. і все, на роботу не маєш чим їхати, на зупинках робиться аврал, бо цей маршрут перевозить левову частину пасажирів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, SergLutsk сказал:

чому ті всі нові автобуси пускають на якісь дальні окраїнні вулиці/маршрути, а альтернативи тролейбусу 15 чи 15а нічого не пускають ?

Тому що в нормальних транспортних системах це нормально, коли маршрути не дублюють один одного.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Тому що в нормальних транспортних системах це нормально, коли маршрути не дублюють один одного.

Трохи спірне ствердження, тобто якщо наприклад від Там Тама ти захочеш попасти на Ковельську, то ти можеш сісти скажімо на 5 різних маршрутів (і сумарно це фігова купа маршруток, і якусь із них ти точно дочекаєшся за 3-5 хв), якщо на ДПЗ, то можеш сісти на скажімо один з 3 різних номерів (теж за кілька хвилин), то от на "сраний нікому непотрібний" проспект Волі ти маєш лише один варіант ! І якщо скажімо якийсь рейс випав (пішов в депо, зламався, втік перед носом), то ти альтернативи не маєш і маєш всішанси прочекати 20+ хв наступного рейсу ! І це на центральну вулицю міста ! Неодноразово попадав в таку ситуацію ! Це типу вважається правильно спланована транспортна схема ?

Або якщо вже вирішили, що це має бути 1 єдиний маршрут і інших не потрібно, то тоді мали б забезпечити хоча б щоб він ходив "як метро", тобто часто і точно по графіку, а не "як вийшло". Не хочу навіть згадувати скільки разів бачив 15-ку, яка в годину пік (!!!) в 18-ій годині їхала в депо ! Це тіпо спєцом так щоб людей позлити, які тільки вийшли з роботи, а вона вже всьо, пака, додому подалась...

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, SergLutsk сказал:

пішов в депо, зламався,

Це форс-мажор

17 минут назад, SergLutsk сказал:

втік перед носом),

То наступного чекати 6-7хв в пік і 13-15 в міжпік.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Це форс-мажор

Тільки проблемка невеличка в тому, що ті форсмажори у них мало не щодня.

6 хвилин тому, volks сказано:

То наступного чекати 6-7хв в пік і 13-15 в міжпік

Фіг тому правда, в кращому випадку, якщо йдуть з інтервалом, а не збились в купу, то наступний буде через 13-15 хв хоч в час пік хоч коли. А якщо ж збились в купу, що вони регулярно роблять, то проїде 2 підряд, а нуступного будеш чекати хвилин 20-25.

Кажу це не від балди, а як той, хто стикається з цим круглий рік по кілька раз на тиждень.

Простий приклад: періодично пересікаємось після роботи на зупинці з товаришем, який живе на ДПЗ. Так от в 4 випадках з 5 він раніше мене сідає і їде додому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SergLutsk це всенедопрацювання управління. І потрібно його вдосконалювати, а не плодити маршрути.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

@SergLutsk це всенедопрацювання управління. І потрібно його вдосконалювати, а не плодити маршрути.

Я абсолютно не проти, тільки все не дочекаюсь коли ж настане той святий момент вдосконалення, а от їздити потрібно щодня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SergLutsk сказал:

Я абсолютно не проти, тільки все не дочекаюсь коли ж настане той святий момент вдосконалення, а от їздити потрібно щодня

Ну був шанс щось змінити в листопаді минулого року. Тепер 4.5 роки чекати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Ну був шанс щось змінити в листопаді минулого року. Тепер 4.5 роки чекати.

Це мова про вибори мера ? А який мер навів би лад в транспортній сфері є здогадки ? Ім'я в студію, буду знати як проголосувати через 4,5 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, SergLutsk сказал:

Це мова про вибори мера ? А який мер навів би лад в транспортній сфері є здогадки ? Ім'я в студію, буду знати як проголосувати через 4,5 роки.

Ну цей вже показав себе в попередні 3 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, SergLutsk сказал:

а альтернативи тролейбусу 15 чи 15а нічого не пускають ?

Є маршрутка №1, якщо треба від Соборності/Перемоги на Волі і навпаки. Є маршрутка №2, якщо від Волі на Молоді. Є маршрутки №3, 9 і 32, якщо від центру чи Променя (маршрутка №26 також) на Молоді/Відродження. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.09.2021 at 00:15, TFA сказано:

Є маршрутка №1, якщо треба від Соборності/Перемоги на Волі і навпаки.

Якщо під волі ви розумієте тільки цум, то ви праві, але автор процитованого вами посту думаю мав на увазі волі "по глибше", бо просто до центру від там тему їде майже кожна маршрутка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, NeoN сказал:

Якщо під волі ви розумієте тільки цум, то ви праві, але автор процитованого вами посту думаю мав на увазі волі "по глибше", бо просто до центру від там тему їде майже кожна маршрутка.

Ну так одиничка їде через усе Волі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, NeoN сказал:

але автор процитованого вами посту думаю мав на увазі волі "по глибше",

1-ця їде через усе Волі на Дубнівську. Зараз там машин побільшало, оскільки Санрайз втратив 12-й маршрут, вивільнені машини розприділили по іншим маршрутам перевізника, в тому числі і на 1-цю добавили. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, volks сказано:

Ну так одиничка їде через усе Волі.

 

11 годин тому, TFA сказано:

1-ця їде через усе Волі на Дубнівську. Зараз там машин побільшало, оскільки Санрайз втратив 12-й маршрут, вивільнені машини розприділили по іншим маршрутам перевізника, в тому числі і на 1-цю добавили. 

Вибачаюсь, я щось за тролейбус подумав, не догледів, так як про 15ку говорили мабуть, одним словом - не правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
1 hour ago, xc90 said:

14грн від завтра

Навіть не торгувались<_<

все для людей

 

маршруток побільше, траліків поменше  = профіт

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

все для людей

 

маршруток побільше, траліків поменше  = профіт


Кумедно, що серед перевізників перемагає той, в якого навіть немає матеріально-технічної бази в місті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знов порохоботи повилазили. Пан мер для міста старається. А вам все не так. Раніше взагалі громадського транспорту в місті не було.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...