Перейти до змісту

Одна вінда на два компа


Plum

Рекомендовані повідомлення

Я людина досить неорганізована і мені буває важко наводити порядок в своїх речах, якщо їх багато... Так само мені важко підтримувати останні версії документів на кількох комп'ютерах, якщо їх потрібно мати і там і там одночасно (наприклад, ноут і домашній комп).

В зв'язку з цим виникло питання -- чи є спосіб автоматично синхронізувати, наприклад, папку C:\Users\*user name* між двома компами, які знаходяться в мережі? Наприклад, за день на ноуті назбиралась певна кількість нових файлів (або нових версій тих же файлів), історія і кукі браузерів і т.д., ввечері підключив його в мережу і всі потрібні файли автоматично перекинулись на домашній комп, на якому далі продовжую працювати. Потім знову все синхронізувалось і зранку знову ноут з останніми версіями документів готовий до роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

dropbox !

а на рахунок браузерів то фуріфохе і хром помоєму самі вміюсь синхронізувати історію паролі ітд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я людина досить неорганізована і мені буває важко наводити порядок в своїх речах, якщо їх багато... Так само мені важко підтримувати останні версії документів на кількох комп'ютерах, якщо їх потрібно мати і там і там одночасно (наприклад, ноут і домашній комп).

В зв'язку з цим виникло питання -- чи є спосіб автоматично синхронізувати, наприклад, папку C:\Users\*user name* між двома компами, які знаходяться в мережі? Наприклад, за день на ноуті назбиралась певна кількість нових файлів (або нових версій тих же файлів), історія і кукі браузерів і т.д., ввечері підключив його в мережу і всі потрібні файли автоматично перекинулись на домашній комп, на якому далі продовжую працювати. Потім знову все синхронізувалось і зранку знову ноут з останніми версіями документів готовий до роботи.

Портфель, звичайний віндовий портфель - це його пряма задача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dropbox, звісно, класна штука, але в мене бувають дуже жирні файли і дуже повільний аплоад в зовнішній інет, так що краще все ж мати можливість робити це локально.

Ну і знову ж таки, хотлось би, щоб синхронізувались системні папки юзера, такі як Local Settings, Application data, Desktop і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для синхронізації ПК і ноута використовую флешку та GoodSync - і ніякого інету додатково не потрібно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вмію я, наприклад, користуватись двома телефонами з картками різинх операторів, для мене завжди ідеальним є апарат все-в-одному.

В ідеалі бачу для себе док-станцію для ноута, в якій є свій потужний проц і своя відеокарта + великий монітор, а також жирний RAID для "свалки". Прийшов додому, втикнув ноут в док і отримуєш потужну машину, але з робочим середовищем з ноута, а в будь-який момент вийняв ноут з дока і пішов з ним далі, маючи з собою всі необхідні документи, в ідеалі -- навіть всі ті ж самі відкриті вікна і запущені програми :)

Оскільки така док-станція це фантастика, то шукаю програмне рішення, яке змогло б "емулювати" її програмно з двома окремими компами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки така док-станція це фантастика, то шукаю програмне рішення, яке змогло б "емулювати" її програмно з двома окремими компами.

Тобі треба софт для синхронізації. Конкретно нічого не підкажу - мене особисто в таких випадках на 100% влаштовує синхронізація, вбудована в Total Commander, але для твоїх задач цього буде замало. Гадаю, тобі треба знайти хорошу софтину для синхронізації, провести всі необхідні налаштування, вивести ярлик на Робочі столи - і з цього ярлика починати свою роботу, як тільки ноут і комп знаходяться в мережі.

Що стосується сервісів онлайн-сховищ - то тут є ряд моментів, які особисто мені не підходять.

1. Я краще довірю свої важливі документи ноуту і зовнішньому вінту, ніж онлайн-сховищу. Не лише тому, що інфа буває конфіденційною, а й тому, що з онайн-сховищами інколи трапляються неприємності, які виливаються у втрату інформації.

2. Особисто в мене за час моєї роботи назбиралося тільки MS Office документів на 4,5 гігабайт. А крім того, є важливі відскановані документи, відеофіксації, звукозаписи судових засідань, покази і т.п. Всього папка з документами клієнтів має біля 40 Гб. Мало які файлообмінник чи онлайн-сховище дадуть мені на халяву такий об'єм.

3. Інтернет в деяких випадках має здатність бути відсутнім.

Сервісом DropBox користуюся, але винятково для якогось дріб'язку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ноут+2 дока + 2 монітора + зовнішній хдд? + 2 миші + 2 клави?

для чого 2 монітора, 2 миші і 2 клави?.. Док-станція -- це такий собі "системник" з "слотом" для ноутбука. В природі таких не існує, наскільки я знаю.

Зовнішній HDD з системою -- варіант, але уяви, скільки часу буде займати переналаштування вінди під нове залізо кожен раз, коли ти будеш його "перетикати" з ноута в десктоп і назад... та і не зручно, щоб до ноута ПОСТІЙНО був підключений зовнішній вінт.

Тобі треба софт для синхронізації

от і я про те ж. Саме такий софт і шукаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik сказал:
Тобі треба софт для синхронізації

от і я про те ж. Саме такий софт і шукаю.

Я повторюсь (*абнімітємєняктонібудь :)*), але є така штука як GoodSync, яка, імхо, з синхронізацією справляється на всі 100%! І байдуже як: чи за допомогою флешки, чи через LAN.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тому моніка і потрібно 2

В мене робоче місце в основному вдома, так що по-за домом ноутбучного дисплея і клавіатури цілком досить, а мишку Logitech M505 завжди таскаю з собою :)

А от цей док яблучний -- майже те, про що я говорив, тільки ще б в ньому був свій 4(6)-ядерний проц і мінімум одна відяха класу GF 580... і все це під вінду... :)

є така штука як GoodSync

Вона синхронізує системні папки (Local Settings, Application Data)? Вінда (Win7) дає їх відновлювати на іншому компі? Якщо так -- потрібно спробувати. Тут же ж в чому проблема -- потрібно частково і реєстр переносити для ПРАВИЛЬНОЇ і ПОВНОЇ синхронізації системи, бо деякий софт і сама система зберігає налаштування в реєстр, хотілося б, щоб все воно переносилось для повної відповідності робочого середовища на двох машинах. Але переносити потрібно не весь реєстр, бо ж там і налаштування драйверів є і все інше, що не можна бездумно копіювати між машинами з різним залізом. І все це хотілося б мати в автоматичному режимі, бажано через мережу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона синхронізує системні папки (Local Settings, Application Data)?

Я не пробував - немає потреби. Але, думаю, що можливо.

потрібно частково і реєстр переносити для ПРАВИЛЬНОЇ і ПОВНОЇ синхронізації системи, бо деякий софт і сама система зберігає налаштування в реєстр,

Який то такий софт постійно зберігає свої налаштування в реєстр і вони є такими інформаційно-важливими? Я з таким не стикався, слава Богу :)

Я розумію так: один раз налаштував однаково руцями програму на обох ПК і далі за допомогою ГудСінк чи флешкою, чи через лан синхронізуєш за потребою сейви, конфіги, doc-и, xls-и etc...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А працювати на домашньому компі через RDP на ноуті ? І все на домашньому компі.

Єдине, що все, що накопиться на компі, на момент, коли ти працюєш на ноуті без нета - потрібно буде Якось синхронізувати.

АПД.

Вірніше, все, що на ноуті назбиралося (в момнт, коли не працюєш по РДП), потрібно буде перекинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя діло пропонує.

Ноут для роботи: документи, серфінг, та впринципі все, що не вимагає великих потужностей і важкого відео. Все це робимо по RDP з домашнього комп"ютера на ноут через мережу.

Треба погратись/покодувати відео - закрив вікно RDP і грайся на здоров"я.

Для випадків коли почав на ноуті а закінчив дома є розшарені папки і однакові програми на обох системах (відеоряд сформував на ноуті, а рендером вже займаєця потужна станція дома)

Синхронізація реєстру/куків/хісторі і ін. скоріше утопія, оскільки просто фізично буде займати багато часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для цього, уже казали вище, портфель є. Є Файрфокс портейбл.. той же квіп можна з собою таскати (чи інший клієнт). Скайп все на сервері зберігає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RDP -- не зовсім те, що мені потрібно. В мене ж обидва компа (ноут і десктоп) вдома в одній кімнаті знаходяться, а в моніторі кілька цифрових входів, так що для перемикання ноут/комп (щоб "погратись") мені досить лише натиснути клавішу на моніторі, а файли ручками можна кидати через мережу. Але в тому і справа, що я працюю з "важким" софтом на зразок SolidWorks, іноді Photoshop/Illustrator і потужності ноута для комфортної роботи явно не вистачає. Але разом з тим, дуже часто мені доводиться брати роботу "в дорогу", так що мені якраз ПРАЦЮВАТИ доводиться почергово на двох компах, а не гратись/кодувати відео. Тому "перекидання файлів" хочеться автоматизувати.

В ідеалі для мене -- прийшов додому, включив ноут в мережу, запустив синхронізацію і пішов вечеряти. Коли прийшов -- на десктопі вже всі документи, налаштування, історія з браузера і месенджерів точно такі ж, як були на ноуті. Перед виходом з дому -- запустив повторну синхронізацію і за якихось пів години на ноуті вже є все, що було зроблено на десктопі.

Треба спробувати GoodSync, як тільки буде більше часу. Для цього ж, думаю, в ідеалі доведеться поставит на ноут таку ж вінду (х64), яка стоїть на десктопі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum,в налаштуваннях ГудСінка є налаштування автоматичних функцій - див. скріншот:

А тут на вєліком і магучєм інгліші описується як автоматизувати процес синхронізації.

post-3641-0-73212900-1322927377_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прекрасно справляється із синхронізацією роботи Вогнелиса на різних машинах (впритул до паролів, історії, куків, відкритих вкладок) додаток Xmarks. Користуюсь близько року - політ нормальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для Опери наприклає опера синк для синхронізації закладок, спіддіала та адрес що вводились (сам користуюсь на ноуті і на телефоні де встановлено опера мобайл). Для файлів ХЗ ніколи не користувався але треба було б якось зайнятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ідеалі для мене -- прийшов додому, включив ноут в мережу, запустив синхронізацію і пішов вечеряти. Коли прийшов -- на десктопі вже всі документи, налаштування, історія з браузера і месенджерів точно такі ж, як були на ноуті. Перед виходом з дому -- запустив повторну синхронізацію і за якихось пів години на ноуті вже є все, що було зроблено на десктопі.

Треба спробувати GoodSync, як тільки буде більше часу. Для цього ж, думаю, в ідеалі доведеться поставит на ноут таку ж вінду (х64), яка стоїть на десктопі...

Як вище вже писали, в windows таке не можливо через те, що там все працює через реєстр. Для цього треба користуватись нормальними операційними системами, наприклад, Ubuntu.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вище вже писали, в windows таке не можливо через те, що там все працює через реєстр. Для цього треба користуватись нормальними операційними системами, наприклад, Ubuntu.

Що накажете робити з тією Убунту, коли є специфічний софт заточений під вінду?

Нічого проти неї не маю, коли використовується середньостатистичний софт типу документи, інтернет, спілкування і т д - це чудовий варіант. Але коли є специфічні прогрмами - тут так не викрутишся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробувати все ж працювати по РДП. Але, якщо слабенький канал... не дуже в дорозі попрацюєш із СолідВоркс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам працюю з великими файлами що по мережі туго передавати... Використовую для цього Synkron + все що можна портабельне.

Але Synkron профілі вінди нажаль не синхронізує...

Думаю тобі тра щось типу цього http://adminbook.ru/index.php?men3=1/41 організовувати...

Хоча більше схиляюсь до думки що простіше навести порядок на обох компах і синхронізувати залишиться тільки робочі документи/проекти ніж грузити канал через велику впадлу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробувати все ж працювати по РДП

Нереально. Це ж не офіс. Робота з 3D в реальному часі покладе будь-який мобільний канал. В режимі слайд-шоу не попрацюєш. До того ж, в дорозі і інтернет не скрізь і не завжди є, а якщо він є, то швидкість і стабільність залишає бажати кращого. В іншому випадку, вже простіше було б з "хмарним" зберіганням даних працювати, наприклад DropBox, на якому в мене 5.5 гіг місця є.

користуватись нормальними операційними системами, наприклад, Ubuntu

От як тільки під Ubuntu буде SolidWorks, 3D Max, Photoshop/Illustrator/InDesign, а час від часу ще і World of Tanks або Counter Strike -- так відразу. А поки що альтернативи Windows я не бачу, навіть MacOS часто курить в сторонці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...