Перейти до змісту

Скарга на користувача KOTuK


Alex

Рекомендовані повідомлення

От власне порадив товаришу хорошого (уже напевно можна взяти в лапки?) ремонтника ноутбуків. Добре відомого великій кількості форумчан KOTuK 'а. (http://board.lutsk.ua/user/2302-kotuk/ Power users)

Власне як було. Без проблем зідзвонився із Сашою (користувач KOTuK). Описав проблемку із ноутбуком. Домовились що візьме в ремонт. Відразу відвезли йому ноута в Ківерці на автостанцію. Вийшов забрав. Все добре. Там у нього на другому поверсі вроді як ремонтна майстерня. К-сервіс смію допустити напевно називається.

Це було в перших числах жовтня.

Проходить час і через трохи вмикається режим мороз. Із людиною більше не зв'язатися. Пиши не пиши повідомлення, аська, скайп, контакт - нуль по фазі. повідомлення читає але писати і не думає нічого у відповідь. Телефонні дзвінки по кілька десят разів на день - не бере.

Що за єрунда ??? Така поведінка не те що обурює а просто злить!

PS: В проміжках тижнями інколи вдавалось зізвонитись з 20-го разу. В ті моменти можна було послухати про міліцію, яка таскає по допитах, свідчення постійно бере у нього. Потім знов неможливо дотелефонуватись. А ще було "був в Польщі". Ноутбука мали інші зробити. Буду ввечері на роботі - перезвоню. Тиждень глухий, нема на звязку. Знов був у Польщі. Знов тиждень. Ще з тиждень взагалі знов не брав. Потім починає розповідати казки про чіпа із Китаю, його поставили - згорів. Прислали інший із Англії. В цей понеділок ввечері казав що уже паяє, забрати можна буде зранку у вівторок. Сьогодні - п'ятниця. З ним знову ніяк неможливо зв'язатися. До нього уже їздили в ті Ківерці шукати, офіс закритий ніхто не чув, нічого не бачив, не знає про Сашу.

В людей що більше роботи ніякої немає щоб вишуковувати недобросовісного майстра !?!?!

Просто ігнорує вхідні дзвінки, не відповідає нінаякі повідомлення, з офісу взагалі знявся !!!

що за поведінка !?!?!

КОТиК!!! Поясни і верни ноута!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чув про нього тільки "позитив", від нього чув (читав на борді) завжди зауваження "по темі", мож справді щось сталось з людиною (ситуація така), просто вже не впреше таке трапляеться на Борді і багато людей вже тут не спілкуеться (на жаль) і ті хто був "прав" і ті хто "був не прав,але визнав це",може Саша побачить цей топік та ситуація розрулиться...

А найкращий сервіс по ремонту ноутів бів у МІКСА :):0123: а той хто зробив йому "каку" той :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені цікаво... В Мікса теж подібне було і тут таке. Навіть якщо якісь дійсно великі проблеми, навіщо клієнтів годувати відмазками, морозитися від них і т д?

Чи не краще пояснити ситуації типу "маю особисті проблеми, верну ноута через місяць", аніж місяць никатися від усіх?

Це непорядно. Так людина тільки псує собі репутацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не краще пояснити ситуації типу "маю особисті проблеми, верну ноута через місяць", аніж місяць никатися від усіх?
А тепер постав себе на місце мікса, тобі сильно в такій ситуації хотілося б щось комусь пояснювати? Якби тебе за ]|[0/7'/ взяли тобі було б /70<|>1r кому ти там і шо аби самому відмазатись.

АПД: Я Котика давно знаю і не спостерігав за ним схильність до кидалова. Можливо дійсно щось трапилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може попав хлопець на товар чи гроші. Бо за місяць активності ніякої. Хоча й перебування на форумі "скрыто".

Дасться знати. Потерпимо, хто знає особисто - зв'яжіться якось із чоловіком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що сталося з Міксом? цікавлюся, бо набрав в нього комплектуючих і гарантія на ньому числиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KILLER, проблеми в нього. так скажу. Може знайдеться хтось, хто візьметься його гарантію "порішати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таж ситуація але якось не хотілось псувати людині репутацію всяке буває, але якщо вже тема є викажу своє наболіле.Отже 23 вересня передав монітор на ремонт через тиждень повідомив що монік готовий і привезе в Луцьк. Не думалось не гадалось але вже сьогодні 25 листопада а моніка так і немає :( вскайп спочатку відповідав казав що наднях привезу потім перестав в скайп відповідати і на мобільний не відповідає.Получилось вчора до нього моєму колезі додзвонитись і домовився що буде сьогодні зранку в Ківерцях і забере. KOTuK сказав добре мов зранку набери. Але коли зранку прийшли до його кантори то вона закрита а він трубки так і не бере. :( Вот така то ситуація. KOTuK проясни чому така затримка? Всі тут люди можуть різні ситуації виникнути, але коли просто ігнорують то виникає підозрілі мислі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що сталося з Міксом? цікавлюся, бо набрав в нього комплектуючих і гарантія на ньому числиться.

Сидить бідолаха, бо mastersat оказався пасдедньою паршивою с_кою, такому хорошому человеку жизнь спортив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що сталося з Міксом? цікавлюся, бо набрав в нього комплектуючих і гарантія на ньому числиться.

В Олега восновному Стек кажись був постачальником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що сталося з Міксом? цікавлюся, бо набрав в нього комплектуючих і гарантія на ньому числиться.

Сидить бідолаха, бо mastersat оказався пасдедньою паршивою с_кою, такому хорошому человеку жизнь спортив.

це звісно флуд, проте я би утримався від коментарів на дану тему. хороших людей просто так не садять (крім серіалів і дуже багатих та успішних). треба знати обидві сторони, щоб казати хто був неправий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, заробляючи авторитет і повагу як кваліфікованого спеціаліста-електронщика, треба і вміти "тримати марку", навіть в таких форс-мажорних ситуаціях.

Всі ж ми люди, знаєм, це ж життя, різного роду збіги обставин, ненадійні компаньони, ще якісь трабли - інколи дуже неочікувано вибивають з накатаної колії.

До чого я все веду, потрібно старатися завжди залишатися людиною, а не лізти в підпілля, особливо коли це стосується взаємних робочих стосунків з homo sapiens, бо всі старання (котрі я озвучив на початку) - модуть зійти нанівець і дуже швидко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, заробляючи авторитет і повагу як кваліфікованого спеціаліста-електронщика, треба і вміти "тримати марку", навіть в таких форс-мажорних ситуаціях.

Всі ж ми люди, знаєм, це ж життя, різного роду збіги обставин, ненадійні компаньони, ще якісь трабли - інколи дуже неочікувано вибивають з накатаної колії.

До чого я все веду, потрібно старатися завжди залишатися людиною, а не лізти в підпілля, особливо коли це стосується взаємних робочих стосунків з homo sapiens, бо всі старання (котрі я озвучив на початку) - модуть зійти нанівець і дуже швидко...

Подождите какое - то время, если всё по прежнему тогда - 742207.

Як на мене, заробляючи авторитет і повагу як кваліфікованого спеціаліста-електронщика, треба і вміти "тримати марку", навіть в таких форс-мажорних ситуаціях.

Всі ж ми люди, знаєм, це ж життя, різного роду збіги обставин, ненадійні компаньони, ще якісь трабли - інколи дуже неочікувано вибивають з накатаної колії.

До чого я все веду, потрібно старатися завжди залишатися людиною, а не лізти в підпілля, особливо коли це стосується взаємних робочих стосунків з homo sapiens, бо всі старання (котрі я озвучив на початку) - модуть зійти нанівець і дуже швидко...

Может у парня реально серьёзные проблемы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як все складно :( в банальній ситуації. А саме виконати обіцянку і сказать правду (вкрали, спалив, не відремонтував, послав іншому майстрові чекаю на результат, багато роботи і банальна нестача часу).

2 Alex - зайди з биткою, переіпи 1 раз першу техніку яка попадеться на очі. І запитай з невиним виразом - "Яка ситуація з моїм ноутом по № такомоту по такій бумажці". Нема бумажкі ? Бий вдруге - в так до тих пір поки не вернуть.

Проблеми, битовуха і т.д. у всіх повсякчас. Морозитись - це ізначально іти на конфлікт. А бути должним....як він ще ходить і спить без страху з твоїм ноутом ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема вирішена. Котика так і не знайшли, але ноутбук повернутий власнику третьою стороною. Стан робочий. Дивним чином у комплекті із ноутом знайшовся коньяк )

Плату за ремонт не вимагали. Шкода тільки що загубили сумочку від ноута, але це дрібниці.

Радий доброму вирішенню ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вже з тиждень, як "сумочку" "повернули". Сам ноутбук - ще раніше, десь 12 днів.

Я свої проблеми вирішив. Чого й Вам бажаю.

Монітор nikolas'а вже давно відремонтований, "тестую" :), просто втрачені координати, щоб віддати (GSM карточку відновив, але без контактів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без образ KOTuK, може і самому доведеться звернутися до вас по якусь послугу..

Але з вашої сторони дуже було б доречне вибачення за таке незрозуміле відношення до клієнтів і виконання своїх зобов"язань перед ними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було б доречне вибачення

Дивним чином у комплекті із ноутом знайшовся коньяк )

Чи Ви думаєте, що у всіх сервісних центрах так?)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

частково згоден. Мені теж би було простіше через третіх людей віддати те, що винен + коньяк, аніж дивитися в очі людині, і пояснювати чому сталися такі нехороші граблі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монітор nikolas'а вже давно відремонтований, "тестую" , просто втрачені координати, щоб віддати (GSM карточку відновив, але без контактів).

KOTuK, ну чекаю сьогодні монік , як отримаю то відпишусь думаю після цього тему можна буде закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монітор KOTuK повернув, :ok2: оплати не взяв , щей за затримку презентував коньяк . Дякую!!! Також пояснив яка неприємна ситуація в нього виникла , і якраз вини його в цьому немає, Як вище казав Zheny@ , KOTuK МУЖИК +1 . Тому думаю буде краще тему закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...