Перейти до змісту

Смертельный механизм или почему ЭТО случилось?


Гетто

Рекомендовані повідомлення

фактор чего именно? такие механизмы должны быть на 200% защищены от подобных случаев...если, конечно, не задаться целью специально попасть под ножи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка б там не була причина, шкода людину... :(

У нього сім!я, мабуть, залишилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выпимши наверняка был...и я думаю полицаи так и напишут в протоколе-никому глухарь не нужен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трезвый или выпивший - уже не важно.Дело в другом, это ведь не обычная кухонная мясорубка, почему так просто попасть под лопасти махины, как будто вступить в лужу ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фактор чего именно? такие механизмы должны быть на 200% защищены от подобных случаев...если, конечно, не задаться целью специально попасть под ножи...

гетто, нема сенсу обговорювати, поки не буде проведене розслідування, 200% захисту обладнання не виключає людського фактору

мені відомі випадки, коли людина намагалась поправити рукою банку в закаточній машині, чого категорично не можна робити і її затягнуло за рукав спецодягу, спецодяг був якісним, рукав не порвався - летальний випадок; інший працівник, замість того, щоб обійти в цеху окоровочний верстат (3 м шириною), намагався проскочити під ним, зачепився коміром, вижив чудом, сторож іншого підприємства втопився у пожежній водоймі - 80 см глибиною, з огородженим містком - п'яний був - тут інструктажі проводь-не проводь, а от, людський фактор...

вибачте за чорнуху, але не працюючи на виробництві, таких речей знати не будеш, відповідно й обговорювати, поки не будуть відомими усі обставини, недоцільно, далеко не завжди є вина підприємства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але не працюючи на виробництві, таких речей знати не будеш, відповідно й обговорювати, поки не будуть відомими усі обставини, недоцільно, далеко не завжди є вина підприємства

Согласен. Тему закрываю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

тему открываю согласно открывшимся обстоятельствам:

Чому на заводі розчленовано людину? Подробиці з суду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя.. есть о чём поразмышлять..

В той день на нічну зміну (близько 20-ї години) заступав його давній друг і кум — Василь..Одначе на роботу чоловік прийшов напідпитку. Його товариш Олесій це помітив, але, як потім пояснив слідчим, вважав, що той витверезиться,

Дружина загиблого просила суворо не карати Олексія, адже він не винен у тому, що стався нещасний випадок......

«покарання у вигляді двох років обмеження волі без позбавлення права обіймати організаційно-розпорядчі посади. На підставі статті 75-76 Кримінального кодексу України звільнити його від призначеного покарання, якщо він упродовж одного року не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки».

Жизнь, как она есть...

Либерта профессиональный юрист, что тут скажешь..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фактор чего именно? такие механизмы должны быть на 200% защищены от подобных случаев...если, конечно, не задаться целью специально попасть под ножи...

Людський фактор заключається у тому що ти хоть колючу огорожу там під напругою постав навколо того станка/верстата то когось вбє струмом від тої огорожі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ничего я не хочу вижёвывать...открыл тему, закрыл тему до конечного результата, появился результат, опять открыл тему... не надо искать какие то особенные причины...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уявляю якби Гетто поставити модератором розділу, яка б світломузика з відкритих-закритих тем почалась :)

Біль у людини до тем алкоголізму, виробничих випадків, могильних хрестів на скупці металу і малолєточог в кантактах.. шо тут не зрозумілого?!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, і моменти з п!д@расами - виносяться для просвітлення темноти бордовської ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...