Перейти до змісту

Сьогодні до нас приїхав ревізор!


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Я чула, що у "Вогнем і Мечем" ревізорів не пустили... Побачим 7-го грудня як все було ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще кажуть була в "Вогнем і мечем". Подробиці невідомі...

Лучше бы на рыббазу - комфорт чистота сервис…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора по закінченню програми "Ревізор" у І.Франківську показали вже ананосом про Луцьк, як вона йшла по якомусь закладу і кричала:-"Люди не купуйте якусь там хрень, там кукурудза скисла" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

казали шов неті вже є випуск ревізора в луцьку, ніхто небачив? бо я неможу знайти!

буду дуже вдячний за ссилочку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є лише анонс http://novy.tv/novy/programs/Revizor.html

Найдорожчий готель міста Луцька не витримав навіть швидкої перевірки Ольги Фреймут! А у популярному фастфуді Ольга Фреймут змусила шеф-кухаря позбутися зіпсованого продукту і запобігла отруєння. Така ситуація повторилася не в одному закладі громадському харчування міста. А у луцькій піцерії "Ревізор" Оля Фреймут демонструє навички роботи офіціантом, згадавши досвід роботи в ресторані у Джеймі Олівера. "Ревізор", 7 грудня, 20:10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні подивився ефір в Франківську.. так розпіарили програму.

Та ведуча якась придурошна, чи то мені так здається?

Якби я був власником я б її викинув би зашкібарки разом з камерами і тараканами в її голові. І пофіг шо вона там би говорила в своїй програмі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз був в друга на весіллі в "Срібних лелеках", і до нас завітала передача, цікаво буде почути які відгуки про цей заклад будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бровін проплатив це явно з передачі видно, коли казала "ми вас чекали", і чому коли передача подачал на радянській не зайшли у Бравий Швейк, тож прикольно, статуя стоїть, і не зайшли а ні, поперлись фіг зна куда... Аж на Ювілейку :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок Швейку так, варто було б зайти. Наприклад порівняно з Мармеладом (чи як його там) заклад цікавіший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачили, блін)) в "Карамелі"

тепер теж чекаю випуску))

Щось там забракувала?

чи забракувала, не знаю, але мені щастить на таке: то фото на сайті Майдана, то Кораблика, а тепер ще "Карамель"))

Ги, з Вікою на пару. Думаю що за лічіка то знайомі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...