Перейти до змісту

ADMINAM i ne tilki


hap13

Рекомендовані повідомлення

Пропоную адмінам закрити таку функцію як:

/RANKSTATS

/RANK

/TOP15

і подібні

Тобто всі функції, які стосуються рейтингів гравців. Чому, спитаєте?

Відповідаю, і мене багато хто підтримає (надіюсь):

- тому що, із за цих рейтингів гравці грають кожен сам за себе, а не як команда Т або команда СТ;

- тому що, майже кожен розумніший іншого і бігають (ховаючись по углах), чекаючи поки суперники залишаться з меншими HP, і добивають;

- як сказав один гравець - "Серв давно і прочно ушов :P в пісочницю і мясо";

- другий гравець сказав - "помню раньше ... где-то годик назад прикольно было :) (более менее) ... мясо иногда было, но было похоже на командную игру ... а это ... эх ... испортился наш сервер";

- 3 гравець - "От ви кажете команда, команда.. Да нема тут команд!!!!!!!! :P Тут кожен грає на стат, думає про себе!" - СОГЛАСЕН 100%;

- 4 гравець - народ на сервері грає на стат - командної гри 0%.

ДАВАЙТЕ всі разом поміняємо поведінку гри в сторону командних дій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую :P ато ніякої гри нема, вибіг - бабах зі слона і зразу друкує команду /RANKSTATS

Шо то за гра така? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gallery_7_30_21604.gif

Причина зовсім не в статах

- другий гравець сказав - "помню раньше ... где-то годик назад прикольно было (более менее) ... мясо иногда было, но было похоже на командную игру ... а это ... эх ... испортился наш сервер"

На той момент були не тільки /STATS /RANK /TOP15 а ще й повноцінна окрема хтмл статистика так що це уж точно не причина.

Причина в контингенті і в атмосфері яку творять люди а не програми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та шо тут говорити. Кожен сам грає за себе, особенно є такі (без обід) чим побистріше назбирати на СЛОНОБОЙКУ і гасити всіх безперестанку. Я наприклад біжу перший завжяди вмираю але це ж до дупи, главне поприкалюватися і бігати командою. От я з АЛЕКОМ бігаю фанаріком клацаю бо нема шо робити. А то сядуть по три часа і чекают з тою снайперкою!

Я за те щоб убрати!!

З.І А самий прикол коли треба адмінів нема!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та шо тут говорити. Кожен сам грає за себе, особенно є такі (без обід) чим побистріше назбирати на СЛОНОБОЙКУ і гасити всіх безперестанку. Я наприклад біжу перший завжяди вмираю але це ж до дупи, главне поприкалюватися і бігати командою. От я з АЛЕКОМ бігаю фанаріком клацаю бо нема шо робити. А то сядуть по три часа і чекают з тою снайперкою!

Я за те щоб убрати!!

З.І А самий прикол коли треба адмінів нема!

ДА, з фонариком ми з тобою класно придумали :P , та й граємо ми командою, один другого прикриваємо, чого ж всі так не можуть грати, А?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та шо тут говорити. Кожен сам грає за себе, особенно є такі (без обід) чим побистріше назбирати на СЛОНОБОЙКУ і гасити всіх безперестанку. Я наприклад біжу перший завжяди вмираю але це ж до дупи, главне поприкалюватися і бігати командою. От я з АЛЕКОМ бігаю фанаріком клацаю бо нема шо робити. А то сядуть по три часа і чекают з тою снайперкою!

Я за те щоб убрати!!

З.І А самий прикол коли треба адмінів нема!

ДА, з фонариком ми з тобою класно придумали :) , та й граємо ми командою, один другого прикриваємо, чого ж всі так не можуть грати, А?

Це точно! :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топик бред, есть командные серваки, могу дать ссылки, там народ заходит, делитса на команды и играет командно, у нас такого нет и никогда не будет, время не стоит на месте, нада двигатса вперёд, это обычный мясной сервак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 ART&"ALEX"

извините, не смог удрежаться. А чем вы себя прикрываете? Фонариками что-ли?:()) Кстати бегать и клацать фонариком это заранее выдать себя противнику и дать ему возможность прицелиться... так что этим вы подставляете не только себя, но и тиммейтов.

ЗЫ этот пост не имеет никакого отношения к скилам 2х вышеуказаных игроков. Я не имел даже мысли оскорбить кого либо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я за то что б убрали !!!Я буду увере бдут против только 15 лудших играков:-)ето ударит их гордость:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за то что б убрали !!!Я буду увере бдут против только 15 лудших играков:-)ето ударит их гордость:-)

У медали как всегда две стороны.... Я считаю, что много это не даст, но поддержываю данную пропозицию, а вообще я за то что бы стоял античит, или перейти н лицензию...

Играть нужно без читов, и тогда все нормально будет, если его ввести то сначала наверно игроков меньше станет, но со времене наберется нормально людей... Так что все зависит только от нас.... Чего мы хотим, того и добемся... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нече на нашом сервере не надо уберать.....Я согласен с Qaz-ом ето сервер мяса а не камандных игор....Для камандных игор есть такиэ серверы "pass free connect cs2.freenet.com.ua,pass hotpoint connect cs10.hotpoint.org.ua,и еще много таких серверов.....а на счет топ15 то там половину ботов какие просто часто играют когда нету нормальных игроков....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сказал что там половину ботов....но есть такие игроки которые заслужыают там быть....темболее меня уже нету в топ...и я туда не стремлюсь.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А какая разница....?Если человек хочет играть пусть играет...воттолько сможет он там поиграть или нет ето уже другое дело.... ;);):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...